Pytanie do babek...wazne

Temat dostępny też na forum: Śródmieście
Sluchajcie,jakis czas temu bylam swiadkiem jak facet mej kolezanki-mowil do niej "moja swinko","prosiaczku moj".....ma ona pare kg wiecej-ale bez przesady.Co sadzicie o tym??Jakby wasz maz tak powiedzial??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do babek...wazne

by nie dostał jedzenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do babek...wazne

Gdyby mój mąż powiedział coś takiego co mnie by zabolało i zrobiłby to publicznie to ja również powiedzialabym publicznie do niego tak pieszczotliwie coś co dałoby mu do myślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do babek...wazne

a moze ona mu robi takie rzeczy w lozku, ze faktycznie jest swinka i prosiaczkiem ;) i stad takie okreslenia. zalezy jakie jest podloze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do babek...wazne

mąż mojej kolezanki mówi do niej "gruba". Byłam tym zbulwersowana, a na to moja koleżanka ,że ona mówi do niego "gruby" i wszystko jest ok ;)) (oboje maja kilka kg do zrzucenia,ale bez przesady) myslę,że to kwestia kompleksów i tego, co komu przeszkadza. Ja nawet, gdybym była super laską nie chciałabym,żeby mąż tak do mnie mówił. Choć sama ten bład popełniam mówiąc do niego "mój chudziaczku" nawet w towarzystwie. Musze przestać,bo to co kobiecie wydaje się komplementem, faceta może zaboleć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do babek...wazne

hej. zajrzyć jeszcze raz na wątek o monitoringu. dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do babek...wazne

Dzzieki za opinie,fakt-sprawa indywidualna miedzy para....ale dzis byl fajny odcinek"dlaczego ja",wlasnie o takim podobnym przypadku.Maz wrecz na sile chcial odchudzic zone mowiac jej przykre slowa i unikaniem seksu:),a to prosiak jeden he he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

lek. med. Maria Chojnacka - ginekolog Sopot (3 odpowiedzi)

Ja tu tylko zostawię treść skargi, którą złożyłam na Panią doktor. Dzień dobry, Składam skargę...

leczenie trądziku (114 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...