Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

brawo nie oplaca sie miec dzieci mozesz dostac sie do wiezienia a ci co pitola o wzroscie naturalnym powinni miec wbity noz w leb allbo pomiedzy slepia zgraja pitolow tylko sie pitoli o dzieciach a dzieci robia co chca zaskarzaja rodzicow o alimenty to wymyslil System noz w leb zeby szybko zdechli jak pies pod plotem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiecie co wam powiem. Ojcom jest latwo oddac dzieco na wychowanie matki i niech ta sie martwi. jak ojciec nie potrafi zarobic tyle by pokryc polowe kosztow utrzymania dziecka, to niech znajdzie inna prace. matka przeciez tez pokrywa polowe, a dodatkowo nie moze ngdzie dorobic, bo musi popoludniami sie dzieckiem opiekowac. A jakby zaplacila za nianie, to wydalaby wszystko co dodatkowo zarobila. Naprawe mezczyzni maja wieksze mozliwosci zarobkowe chociazby z tego wzgledu, ze maja wolny czas i moga isc na drug etat. U mnie utrzymanie dziecka wychodzi 800 zl miesiecznie. Maz najpierw placil 400 zl. Potem olal nas i przestal opiekowac sie dzieckem w zasadzone dni, przez co ja musialam zrezygnowac z dodatkowej pracy (2 razy w tygodniu sprzatalam po domach prywatnych). wkurzylam sie, bo przestawalo mi starczac nawet na jedzenie. W tej mojej glownej pracy zarabiam najnizsza krajowa. poszla do adwokata do kancelarii Legaleo i zlozylismy wniosek o podwyzszenie alimentow. Dostal 700 zl :) roznica prawie taka (troche nizsza) niz moja strata zarobkowa przez to ze on olal dzieci i caly ciezar spadl na moje barki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tylko czeka na alimenty co by je przepuścić w pobliskich dyskotekach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak a co zrobić jak matka siedzi z dwójką dzieci pije alkohol i czeka na alimenty i jest jeszcze nie mały problem żeby sąd przydzielił ojcu opiekę bo nie ma jak jej udowodnić że pije, bo pije po ktyjomu a dzieci znajdują puste puszki po mieszkaniu albo nie dopite.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

pograzyles sie tylko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

a ja zarabiam 1435 złoty na rękę jakie alimenty w niemczech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty to nie chciałeś? Niepokalane poczęcie było?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

np z źoną i synami w domu a jak chciała dziecka to je ma szmata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

O, już minusują, a nie wiedzą dlaczego nie płacę :)Otóż nie płacę bo nie mam dzieci i nie zamierzam płacić, bo nie chcę dzieci :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nic nie płacę i nie zamierzam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

dla tatusia 4200 a dal TRÓJKI dzieci 880 GRATULUJĘ TATUSIU
no tak matka za dużo nie może dostać bo nie daj boże z pieniędzy dzieci na luksusowe wakacje wyjedzie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

bo alimenciarze myślą, że matka roztrwania tylko na swoje potrzeby !!!! żenada że ojcowie nie poczuwają się do odpowiedzialności a tak naprawę matka oprócz wkładu pieniężnego wkłada coś więcej tzn wychowuje dziecko, zajmuje się nim ,odrabia lekcje poświęca swój czas itp a ojciec gdzie w tym czasie jest ??
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Ja jak przedstawiłem rachunki ile wydaje dodatkowo , to o tyle dowaliła mi sędzina alimentów.
I odpowiedziała mi tylko że to matka wie jak najlepiej wydawać na dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od wysokości alimentów zależy wiele czynników. One mogą wynieść nawet 300zł a nie 700 więc nie ma co się z góry nastawiać na nie wiadomo jakie kwoty. Jeśli potrzebujesz porady prawnej w tej kwestii najlepiej udać się do adwokata.
Tutaj we wpisie na blogu znalazłem że średnia wysokość alimentów oscyluje w granicach od 700 do 1000 zł przy zarobkach oscylujących w granicach 3500: http://pozeworozwodblog.pl/wysokosc-alimentow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

O kurka, to dużo. Powiedziałbym, że bardzo dużo. A masz jeszcze jakiś majątek, czy żyjesz np z etatu? No i czy twoja ex żona pracuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Zgadzam się na listę zakupów dla tatusia. Nie ma problemu. Bardzo wygodna opcja. Kilka miesięcy temu wydarłam się na ojca dzieci ze skoro nie daje nam nawet grosza na utrzymanie to niech chociaż zakupy jakieś zrobi. No i od 9 miesięcy dostaliśmy 4 serki, 70dkg parówek z biedry, plecak dla coreczki(chociaż mieliśmy dobry z zeszłego roku) i raz syropki za 23 zl!!!!! Brawo tato!!!!! Takich ojców nam potrzeba aby Polska wyginela
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa jasne :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

2 500 dwoje dzieci, jeszcze na alimenyty na żonę 1000 zł.miesięcznie do końca jej życia, rozwód z mojej winy - zdrada
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

dostajesz 500 dołuż 500 i 500 plus stówe możesz przepić nieszczęśliwa kobieto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak by cie zostawil w chorobie maz i male dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

hiv przed porodem (33 odpowiedzi)

Czy któraś z was robiła to badanie przed porodem? bo widzę, że z reguły lekarze zlecają na...

Angielski w szkole podst. ze szkoły językowej czy warto? (63 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka w kl. II na kurs j. angielskiego prowadzonego przez...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (68 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...