Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

Ale odchodzac do innego kosztem waszego super zycia stworzylyscie dziecku patologie i jeszcze mimo ze kocha wasze dziecko ponad wszystko i ono jego to stajecie na glowie aby te kontakty ograniczyc. Krzywdzicie tylko dziecko i niszczycie mu zycie. Ale WAM dobrze i kasa z alimentow jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Chetnie bym kupil te rzeczy dziecku SAM osobiscie i sie nim zajmowal SAM osobiscie bym tylko z nim spedzal czas i go wychowywal a nie widywal rzadziej niz psa sasiada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Przedszkole - sniadania, obiady, podwieczorki. 8 godzin - doplata 200zl + kolacja bufet abonament w restauracji 150zl/msc , obiady abonament 300zl/ msc. Ubranka do dzieci lidl, biedronka, tesco, targ - bluzka od 9,99, spodnie od 19,99. Za 600 zl naprawde mozna utrzymac dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Zacznij placic jej to na konto stworzone dla dziecka i daj karte platnicza - bedzie kontrola gospodarowania pieniedzmi dziecka by ich nie roztrwaniala na swoje potrzeby.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

a czemu nie wspomniałes o kurkiarzach którzy kłamia i niechca sie zajmowac swoimi dziecmi tych bydlaków pominołes bo sam taki jesteś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Zona moze chciec,ale to nie znaczy ze dostanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Kretyństwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Witam,ja mam podobna sytuacje zarabiam 3500 neto,wty jest premia ruchoma i ryczałt za nadgodziny a samej podstawy mam 1750 brutto,dowlili mi po 1000 zl na dziecko i 1000 zl na zone bo nie pracuje ale ma rente w wysokosci okolo1200 na reke,wsumie mam alimentow 2000 zl teraz mam problemy ze zdrowiem i przez 3 miesiace dostawalem wyplate 2200 netto,wpadam w dlugi a napomne ze splacam jeszcze stary kredyt z malzenstwa po 500 zl miesiecznie ale sad to stolec obchodzi niema w prawa w tym pieprzonym kraju,rozumiem ze alimenty to rzecz obawiazkowa bo trzeba placic ale niech sady patrza na realne kryteria a nie to co przychodzi do banku bo w kazdej chwili moze cos sie zmienic i niepatrza na faktyczny zarobek sataly tak jak umnie 1750 zl brutto tylko na calosc jak tyram caly miesiac i nie ide na chorobowe lub urlop.Zycze Ci Powodzenia i moja rada jest taka kombinuj ile wlezie bo zniszcza Cie tak jak mnie Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

M.K. Twoj post świadczy o ilorazie Twojej inteligencji i kultury....nie oceniaj ludzi jak nie znasz ich sytuacji życiowych...poza tym kto upoważnił Cię do tego aby wysywać kogoś od "tępych" widać słabo Cię Rodzice wychowali...BRAWO ZA KULTURĘ OSOBISTĄ. Również pozdrawiam.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

poproszę o wskazówki i porady
kinia917@amorki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Ewa. Masz niestety rację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Anek. To że ktoś założył nowa rodzinę i ma dziecko nie oznacza za Ma KLEPAC BIEDE. Może mieszkają w małej mieście gdzie nie ma pracy, lub poprostu nie mają z kim zostawić dziecka. (dzieci do 12 roku życia nie mogą zostawać bez opieki dorosłego). I sama weź się do roboty!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

moze jakims cudem odczytasz moj watek proszę o kontakt 536 810 923
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Dokładnie najlepiej z pomocy prawnika skorzystać. Dają radę prawnicy z uważaj. Zawsze można o coś zapytać.

http://uwazaj.pl/alimenty/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Szukaj sobie od razu adwokata, bo cię twoja żonka wycycka. Dostanie alimenty na dziecko i na dodatek na siebie, jesli rozwod z twojej winy. O dziecko trzeba i warto dbac, ale o babe nie. rąbane nieroby, nic do zaoferowania poza kawalkiem rozklekotanej d*py i chwilowej urody...a roszczenia olbrzymie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Witam. mam takie male pytanie. planuje z żoną rozwód mamy synka. mam firme w polsce a pracuje w niemczech. napewno za jakis czas pojdzie do sądu zeby alimenty mi dowalic za wczasu chcem sie wziasc zeby nie dostala duzo prosze o jakas rade
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Śmiechu warte, ja mam 8msc córke i łatwo policzyc co ile kosztuje. A wiec dajmy na to ze msc ma 30 dni wiec ; obiadki 30x 4zł, deserki 30x 3,50zł, mleko 2x 40zł, pampersy 2x 90zł. Policzcie sobie ile na podstawowe a jeszcze raz na pare msc kosmetyki i ciuchy. Tyle kosztuje 1 małe dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Hahaha tatusie od 7 boleści!! Kretyńskie stworzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Brawo!!!!!!!
Trafiłaś w dziesiątkę, to jest właśnie tok "myślenia" tych gnojów!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

I dobrze, w ogóle dzieci nie powinniście oglądać, było by dzieciom lepiej. Co wy możecie wiedzieć o dzieciach, ich potrzebach i wychowaniu. Do buszu prostaku a nie się do dziecka pchasz!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum

przedszkolak znów robi w majtki (19 odpowiedzi)

potrzebuję porady, synek jest dzieckiem z końca roku, co go jednak nie tłumaczy, odpieluchowany w...

ponadprzeciętnie inteligentny trzylatek (68 odpowiedzi)

Może ktoś miał podobną sytuację albo cokolwiek potrafi doradzić. Od września zamierzam posłać...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....