Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Rozne sytuacje moga byc, jesli ojciec dziecka nie chce placic i dziecka nie chce widziec, to nie ojciec. Ale co mam zrobic ja, kiedy kochalem i swoja kobiete i dziecko i wszystko zawsze dla nich. Pojechalem na statek do pracy i moi rodzice ktoregos nakryli ja u mnie w mieszkaniu z fagasem. Swiat mi sie zawalil. Jeszcze 20 minut wczesniej rozmawialem z nia na skypie i twierdzila, ze sopac idzie, bo zmeczona, ale wymalowana byla. Dla mnie wiecznie zmeczona, to brzuch bolal, to jajniki, a tu prosze juz wiadomo od czego. I co uslyszalem, ze jak nie dostanie tyle co chce to dziecka nie zobacze. Zada 2500zl. Miala dom, rodzine i mnie oszukala. Teraz tylko mam to, ze siedzie na statku i nawet z corka kontaktu nie mam. Tu sa rozne sytuacje, ale przez glowe mi przejsc nie moze jak mozna byc takim tchorzem i klamca. Lepiej dawac d*py za kase niz miec faceta i zdradzac go na boku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

właściwe pytanie brzmi,co zrobić aby dziecko nie cierpiało,a nie ile ci dowali sąd
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

".. dwa pudła pełne zabawek, kolejne ubranko, bo koleżanka takie kupiła swojemu Dziecku to jeż muszę, jedzenie, które nie zostaje zjedzone..".Z wpisu wnioskuję ,że masz bardzo blade pojęcie o dziecku i za dużo czasu z nim nie spędzasz a propo czytania bajeczek i innych wg.ciebie pierduł ,które się robi z dzieckiem to ja swojego zapytałam i co ?Czytał dziecku nie będzie bo nie lubi,na basen z dzieckiem w sobotę nie pójdzie bo ma swoje sprawy,nie wykąpie bo to nie jego obowiązek a do przedszkola nie zaprowadzi bo nie umie,nie odbierze bo nie zdąży i wiele tu wymieniać o obowiązkach domowych nie wspomnę bo takich w ogóle on nie ma.'Jestem przekonany, że większość Mężczyzn chętnie by wychowywała własne Dziecko i wielu lepiej niż wiele Kobiet. Czytałem wcześniejsze posty i uważam, że Kobietom którym sprawia to wielki kłopot powinny oddać Dziecko ojcu, jeśli jest chce i jest w stanie Je wychowywać."
Oj uśmiałam,się uśmiałam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Witam. Moim zdaniem jest zbyt wiele różnorakich okoliczności, ale Dziecko jest najważniejsze. Jestem Facetem i zawsze sądziłem, że to ojciec utrzymuje rodzinę, tak było i tak być powinno. Kobieta wychowuje Dziecko i gospodarzy w domu aby niczego nie brakowało. Jak do tej chwili jest ok. Problem się pojawia, gdy nie żyją razem i co wtedy? Każdy normalny ojciec Dziecka chce dać jak najwięcej dla swojego Dziecka, ale ma obawy czy pieniądze nie będą wydawane na rzeczy niezwiązane z dobrobytem Dziecka. Tu podam parę przykładów: zbędne zabawki,a w domu są dwa pudła pełne zabawek, kolejne ubranko, bo koleżanka takie kupiła swojemu Dziecku to jeż muszę, jedzenie, które nie zostaje zjedzone, to tylko parę przykładów,a można je wymieniać i wymieniać.Nie dopuszczam opcji wydawania pieniążków na tym pokrewne. Gdzie rozwaga Drogie Panie, kontrola wydatków. Zbulwersowało mnie jakież to poświęcenie dla wyrodnych matek jest wychowywanie własnego Dziecka. Alimenty aby jak największe, bo ja wychowuje, ja odrabiam lekcje z Dzieckiem, ja czytam Dziecku bajeczki, ja piorę brudną odzież itd. Wystarczy zapytać Facetów, czy chcą to robić. Jestem przekonany, że większość Mężczyzn chętnie by wychowywała własne Dziecko i wielu lepiej niż wiele Kobiet. Czytałem wcześniejsze posty i uważam, że Kobietom którym sprawia to wielki kłopot powinny oddać Dziecko ojcu, jeśli jest chce i jest w stanie Je wychowywać. Pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: daddy too

Też tak mam. Wieczne pretensje o to,że życia nie może sobie ułożyć, pretensje o rozwód.
A najlepsze było kilka dni temu. Oznajmił,że za miesiąc wraca do Polski i występuje o alimenty na siebie ode mnie. To dopiero jest idiota nie z tej ziemi. Który Sąd mu takowe przyzna? Ba nawet pozwu nie przyjmie :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

Nie, dziecko się samo wyżywi ubierze etc. Najlepiej wysłać je do roboty od 7 roku życia, jak już nie podoła żyć tylko miłością :( Trzeba było z kija na ścianę sobie spuścić niż w tą kobietę ładować a najlepiej zatrzasnąć drzwiami raz na zawsze, byłoby bezproblemowo. Dwoje ludzi płodząc człowieka bierze za niego odpowiedzialność materialną, wychowawczą, emocjonalną i wszelaką inną do pewnego momentu jego życia, a jeśli nie potrafi sobie z tym poradzić to są okna życia do cholery- tyle ludzi każdego dnia modli się o mały cud. Warto to przemyśleć i dać szansę na normalne, szczęśliwe dzieciństwo, a nie przepychanki ojca matki o datki, których jest pierwszą i ostatnia ofiarą tylko dziecko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

w jaki sposob mozesz pomoc . bo potrzebuje szybkiej i dobre pomocy w sprawie alimentow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

witam proszę o poradę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Haj jestem zainteresowany twoimi poradami i wskazowkami odnosnie obnizenia alimentow na dwoje doroslych Syn zdobyl licencjata a curka ma poprawke z matury .Place 1500zl dodam ze pracuje w Austri jako zwykly pracownik fizyczny alle sedzina stwierdzila ze w Austri jest dobrze i przeciez möge dorabiac !

Dzieki z gory za odpowiedz
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Kasiu,

Bardzo potrzebuję Twojej porady, zasądzono mi 1300 zł alimentów po 650 zł na każde dziecko 6 lat i 8 lat. Prowadzę firmę, która nie najlepiej prosperuje od dwóch lat. Po opłaceniu zusów, podatków, rachunków, wynagrodzeń dla dwóch pracowników pozostaje mi około 1500 zł na życie. Sędzina zakwestionowała moje prowadzenia działalności np. dlaczego kupuje pamięć do komputera, czy też za dużo wydaję na paliwo (kiedy moja praca polega na jeżdżeniu i pozyskiwaniu klienta, prezentacji towaru itp. no i samochód jest osobowy, nie odliczam VATu). Zasugerowała na sprawie ze mogę zwolnić pracowników i sam pracować, co w mojej branży jest niemożliwe. Nie mogę zamknąć sklepu i jechać do klienta...pracuje na franczyzie, ona tego nie rozumie, miała pita, księgi i przysoliła mi takie alimenty. Do tej pory zabierałem dzieci co dwa tygodnie na weekend i czasem gdzieś szliśmy w ciągu tygodnia, kupowałem jakieś zabawki, ubrania, płaciłem za lekarza przy wstępnych alimentach 600 zł na dwójkę. Brałem udział w ich życiu, bo nie wyobrażam sobie inaczej.Teraz nie stać mnie na to by je zabierać do siebie, zostaje mi niewiele na życie, właściwie nie starczy i musze pożyczać. Dzieci tego nie zrozumieją, chcą iść z tatą do kina, a ja nie mam na to kino. Proszę Cię poradź co zrobić by jednak obniżono te alimenty. Piotrek
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Witam serdecznie ja mam pytanko. Wydaje mnie się że mój związek długo nie pociągnie. Mamy jedno dziecko w wieku 5 lat. Wyjadę za granice, ale nie chce płacić połowy pensji. bede zarabiał okolo 6000 zl na reke. Dziecku wolałbym odkładac na lepszy start, niż dawac byłej żonie na jej zachcianki i może na jakiegos fagasa pocieszyciela.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

a czy dziecko to tylko je? nie ma innych potrzeb? ej kobieto az wstd cie czytac
potrzebuje dziecko jeszcze zabawek edukacja tez kosztuje czas jaki poswieca maka jest bezcenny . ubrac tez by chyba sie potrzebowalo a jakas przyjmnosc w postaci chocby kina teatrzyku nie potrzebna? wstyd
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

dostaje od 2 lat 400 zl na dziesięcioletnie dziecko. Przez dwa lata dostałam 450 zł na kolonie, 200 na komunie!,100 zł na ksiązki . Obecnie córka dostaje w przezentach ok 50 zł m-nie. Ex małżonek zafundował dziecku zieloną szkołe 500zł. Kolonii w tym roku nie dofinansuje. Mieszkam z partnerem, mamy 1,5 roczna córką, wynajmujemy mieszkanie. Ex małżonek mieszka w naszym 60metrowym mieszkaniu, jeździ nowy WV passatem. Nie spłacił mnie mimo podpisania ugody sadowej. Prowadzi firme transportową. Zostawił mnie z długami na 400 tys. Przez rok wykorzystywał bez mojej wiedzy moje uprawnienia i zawarł umowe o czym dowiedziałam sie przez przypadek w ZUS-ie - toczą się postepowania przed sądami. Córka trenuje piłke reczną. Tata zabiera dziecko co drugi weekend. Świetnie, ale walczył o wiele więcej, chciał uregulowań prawnych mimo, iz widywał się zawsze kiedy chciał. I co panowie..... Tylko tyle by ciągać nas po sadach. Córka czeka i przyjmuje wyjaśnienia taty....Nigdy go nie ma w ważnych chwilach i kiedy go potrzebuje. Ma ważniejsze sprawy .... Pieniądze to jedno a bycie rodzicem to drugie...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Kasia79 odezwij sie do mnie na maila prosze...

agusia8211@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Dziewczyno ja pracuję od 25lat. Mam czwórkę dzieci z moim jeszcze mężem i nie mogę się doprosić aby mi dawał na DZIECI. I co ja mam zrobić? Składam wniosek o alimenty, tylko nie wiem o ile zasadzić. Dzieci są w wieku 7-13 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Ja jeszcze nie jestem po rozwodzie i bardzo bym chciała, żeby ojciec moich dzieci spotykał się z nimi częściej, Sama wychowałam się bez ojca i wiem jakie to trudne dla każdego dziecka. Nigdy złego słowa nie powiedziałam dzieciom o ojcu a on nawet nie ma ochoty płacić na czwórkę swoich dzieci
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

mnie czeka rozprawa rozwodowa a moja kombinuje żeby paszport dziecku zrobić na wakacje ale wiem że chce wyjechać do pracy za granice i waham się żebym nie musiał dziecka po świecie szukać jak go wywiezie.co o tym sądzicie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Kurde 1200zl na 1 dziecko placisz?? Japierdyle,moj byly powiedzial ze bedzie mi placil 300zl bo mi to wystarczy,i jego mamusia ma takie samo zdanie,gruba krowa mu w glowie miesza,ja mam 04.06.2013 sprawe o alimenty i mam zamiar wywalczyc chociaz 500zl...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Chętnie!!! tylko w Polskich realiach jest to praktycznie nie możliwe.I doskonale ,, biedne" mamusie o tym wiedzą.Jeśli chodzi o alimenty perfekcyjnie dotrzymujecie drogie panie terminów. Gorzej gdy chodzi o umożliwienie widzeń z dzieckiem.Wtedy śmiejecie się w twarz ,bo wiecie doskonale że polskie sądy nie specjalnie was ukażą.Mogę tylko nadmienić że zawsze płaciłem regularnie alimenty + dokładałem się lub sam finansowałem prezenty na urodziny dziecka lub inne święta ,także takie dodatki jak wyprawka szkolna ...itp W miarę regularnie zacząłem widywać się z synem w wieku 11 lat .Kto mi odda poprzednie lata?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

A ile mi dowalili sedzia 1600brutto na reke jedno dziecko4 latka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Odkurzacz samojezdny - robot - opinie (70 odpowiedzi)

Czy ktoś ma takie cudo ? Czy to w ogóle działa. Chciałam dziś kupić ale sprzedawca stanowczo mi...

czym czyscic meble na wysoki polysk? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (37 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...