Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

i potem nie dziw sie ze dziecko bedzie wolalo nowego gacha niz tatuska, po co mas utrzymywac jak kto inny moze co leniu wstydu nie masz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

jestem samotna matka z 3 dzieci tez dostaje alimenty.ale chce ci cos doradzic.napisz pismo do sadu o zmiejszenie alimentow.obowiazek alimentacyjny obowiazuje dwoje rodzicow.jesli bierzesz syna do siebie to rowniez wydajesz na niego pieniadze.trafiles na zla sedzine i wyrok mozesz zaskarzyc lub napisac o obnizenie alimentow.mimo iz sama walczylam o alimenty ale badzmy ludzmi.utrzymanie dziecka nie kosztuje 1400zl.nie ma opcji.znam sie na prawie rodzinnym od 14 lat.chcesz porady i wskazuwek napiisz uwiez mi pomoge ci zjechac na max 450 zl.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

800 na 3 latka i 500 na mnie byla żonę. Zarobku eks 3500 na reke
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

mój były zaproponował mi 50 euro ... :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

1000 zł na syna 12 letniego.moje zarobki 5000.mam żonę/poznałem już po rozwodzie nie jestem łajzą była bardzo chciała rozwodu bo ,,chciała jeszcze pozyć''jej decyzja.obecna żona i ja mamy małe dziecko i jeszcze 2 jej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

żałosna to ty jesteś.do pracy a nie pazerować na byłym.albo znajdź sobie innego.Wiesz ile samobójstw jest z powodu wysokich alimentów wśród byłych mężów którzy nie mają za co żyć?ale ci to na rękę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

powiem tak ...wszelkie pieniądze jakie uzbierałam dla dziecka - chrzest becikowe itd dziecko ma odkladane na konto zeby mial na przyszlosc....teraz chce zeby tatus dziecka ( 6 miesiecy) tez poczul sie do odpowiedzialnosci i placil 500 zl na syna - pytanie dlaczego ja nie doloze 500?? bo niestety nie moge isc do pracy bo synek jest zbyt maly a nie mam z kim go zostawic - niestety wszystko kosztuje od kaszek pieluch kosmetykow i ubranek (rosnie synek jak na drożdżach) i kazda szczepionka 200 zl ... na razie rodzice mi pomagaja ale ilez moge od nichmoge brac pieniadze....wszystkie wydatki mam udokumentowane zeby nie bylo ze wymyslam jakies drogie rzeczy dla dziecka....

tak 500 zl on 500 zl ?? tylko jak skoro nie pracuje jestem z dzieckiem i nie mam z kim zostawic synka b y isc do pracy ... I TERAZ SZOK BO MOJ EX POWIEDZIAL ZE ZROBIL TO SPECJALNIE I CHCIAL ZLAPAC MNIE NA DZIECKO odeszlam bo znecal sie nade mna ( za kazdym razem mnie zastrasza )

kolejna sprawa sa kobiety dla ktorych alimenty to zrodlo dochodu ... ja niestety tak nie mam nie wychodze nigdzie siedze w domu 24h z synkiem ..... jedynie jezeli wyjde to po to zeby zrobic dla niego zakupy albo ide ja albo moi rodzice. cenie czas ze swoim synem bo jest bezcenny...

i co najwazniejsze ja jestem z synkiem 24 h czy zabkuje czy placze czy jest chory czy nie spi w nocy to ja jestem przy nim ja czuwam to ja spelniam role matki ojca dziatkow z jego str.... i dlaczego on mialby placic 50?? czy 100 zl?? w koncu tez byl w lozkui jak napisalam wyzej doskonale wiedzial co robic ( ma z pierwszego zwiazku dziecko na ktore nie placi teraz ulotnil sie za granice , robi mi ogromne problemy zastrasza caly czas)

i jeszcze jedna sprawa jak on wyceni czas ktory jego syn potrzebuje na kontakt z nim.... on nie chce syna widywac mimo ze tak bardzo gochcial....ja go zmuszalam wrtecz do spotkan z synem.....LE ON STWIERDZIL ZE MUSI GO WYKRESLIC Z PAMIECI i gdzie jest jakis paragraf na takich ojcow??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Mój były mąż ma płacić 300zł. Nie płaci jednak od wielu lat. Już na rozprawie otwarcie powiedział,że nie da mi ani złotówki, bo nie zamierza mnie utrzymywać. Normalne jaja, bo nigdy nie byłam na jego utrzymaniu, nawet gdy byliśmy małżeństwem. Za 300zł to mogę sobie psa utrzymać, nie dziecko i siebie.
Myślał,że ujdzie mu to na sucho, że całe życie będzie bezkarny. Nawet nie wie, jak bardzo się pomylił.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Uważam,że 330 na dziecko powinno wystarczyć. Opieka pieniężna jest podzielona na dwoje rodziców i każdy sędzia czytający wyrok tak mówi.Wiadomo fajnie jeszcze jak by ojciec sie troche zainteresował ponad to np.na zimę kurtkę kupił albo buty.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Bo sedziowie zyja ze sredniej krajowej...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

ha mam tak samo,w szystko zle poza czysciutka kasa, wtedy morda uchachrana...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Szkoda że taki tatuś nie popatrzy ile taka matka ma nocy nie przespanych zeby dziecko miało byt zapewniony , osobiscie pracuje w sklepie na nocki tylko liczy jak on dał tyle to ona też musi dać tyle. Tylk0 ze jak wydaja na dziwki i alkohol to wtedy nie licza.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

brawo tak jest
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

to moja corke ma ojciec gleboko w d*pie :( wiec powinien placic 1000 zł przy swoim dochodzie 5000 na reke i wyzytach raz n a5 msc;(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE PRZECIEZ CHODZI TU O USMIECH DZIECI

a moze i kobietom przewraca sie w glowie przychodzi do faceta do jego rodzicow karmia ja pomieszkuje nie dajac zlamanego grosza oboje chca dziecka i kiedy dowiaduje sie ze jes wcazy nagle jej sie odmienia juz nie chce z nim byc tylko planuje jak isc do pomocy spolecznej po dziadowizne a reszte od faceta wyciagnac jak najwiecej gdzie jest jej ambicja zeby tak sie zeszmacic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

nie jeden by chcial sie opiekowac swoim dzieckiem tylko dziwki na to nie pozwalaja bo to one by musialy placic
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

jestem tego samego zdania kobiety szmaca sie dla pieniedzy a nie wazne z jakiego sa zrodla moga byc alimenty byla faceta udupic a same zabawiac sie za cudza kase
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

masz racje tylko ukarac faceta a siebie nie za swoje ladactwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

zeby facet szanowal kobiete to najpier ona sama powinna sie szanowac a nie wlazic facetowi do luzka a potem czuje sie straszni skrzywdzona litosci
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

nie znasz zycia kochana moze ty jestes taka porzadna ale dziwki lapia faceta na dzieciaka bo nie chce sie im robic tylko ujebac faceta alimentami
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (21 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

szkola podstawowa nr 80 i numer 5 na Zaspie - proszę o opinie (21 odpowiedzi)

Czy ktoras z Mam zechcialaby sie wypowiedziec na temat tych szkol .z gory dziekuje :)

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...