Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mój poród- przestroga!

Ale "wszystko robi", to znaczy, co konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

A to cytat pewnego Pana, który na proste pytanie Sędziego (też mężczyzny) : "Po co Pan to wszystko robi? Nie szkoda życia i dzieci?"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

czyj to cytat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

"dla satysfakcji" - cytat z sali sądowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

żenada ,niby dorośli a nie potraficie dla dobra SWOJEGO dziecka się dogadać , wojujecie miedzy sobą a przegrany jest dzieciak, odpuście sobie swoje ambicje w tym jednym temacie ,nie rozumiem kobiet ograniczających ojcu kontakt z dzieckiem i mężczyzn unikającym płacenia na dzieciaka(i odwrotnie) .To Wasze wspólne dziecko ,co cenniejszego w życiu mieć będziecie? Zatruwacie i siebie i tego małego człowieka w imię czego?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Jestescie żałośni!!! Dla mnie facet ,ktory nie szanuje kobiety jako matki - jest zerem!!! opieka matki jest bezcenna, a wy po prostu grosza przy tyłku nie macie i chcecie taki sam los zgotowac waszym dzieciom? Matki zazwyczaj po rozstaniu mysla tylko o dziecku i tak na prawde o własnych przyjemnościach i zaspokajaniu własnych potrzeb moga jedynie snic po pojsciu spac...

nie mam słow na takie zachowanie
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 48

Re: Mój poród- przestroga!

a ty jwestes kurka , prostytutka. dalas d*py jekiemus leszczowi i myslisz , ze na jego koszt bedziesz zyla do konca swych dni smieciaro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Place dokladnie 50 zl. Zasadzone 500. Jesli panie rozkladajace nogi mysla, ze naciagna mnie na wiecej .... dies. Zdisowane jestescie "madralinskie" myslace, ze znalazlyscie frajerow. Moje dochody? Jakies 20 tys miesiecznie. Ktory z facetow nie wie jak obronic sie przed "matkami polkami" niech napisze do mnie. malan70 malpa kropka wp kropka pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

łoł... to jest bardzo rozsądne... zamiast dzieci utrzymywać nową bezrobotną laskę... faktycznie niech ktoś ten burdel zatrzyma. :D
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

TAK JEST U NAS SZMATA SIE ROBIE TELEFONY GACHY KRYMINALISCI DRUGI MAZ PO TRZECH MIESIACACH PO SLUBIE GO RZUCIŁA I TERAZ NASTEPNY DO KOLEJKI W TEN SPOSÓB ZEBY NIE ROBIC ALE ZAROBIC SZMATA NISZCZY LUDZI ZYJE Z ALIMENTÓW. CO ZA SWIAT
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

DZIS MOJEMU CHŁOPU YEZ DOŁOZYLI 700 NA DWOJE A TRZECIE Z INNEGO TATUSIA NIE POBIERA ALIMENTÓW BO DRUGI POZUCONY MAZ W SUMIE KRYMINAŁ POWIEDZIAŁ ZE JEJ LEB UPIER?????? WIEC MOJEMU POBIERAJA ZEBY NIESWOJE UTRZYMAC, CO ROBIC rąbA??????SADY ZIELONOGÓRSKIE NIESPRAWIEDLIWE W SUMIE ZOSTANIE MU NA REKE 300, 400 ZŁOTYCH A UTRZYMAC GOSPODARKE??:( NIE MAMY JUZ SIŁ JA NIE PRACUJE BO NIE MA PRACY TYLKO MÓJ TEDI NA KARETCCE , BÓZE ZATRZYMAJ SWIAT JA WYSIADAM:(:(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

szczęśliwy ojciec i mąż - pięknie napisane - nic dodać nic ująć. Nigdy się nikomu nie dogodzi,a w tym wszystkim dziecka najbardziej żal.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

a co w tym dziwnego co? jesli ojca nie ma to nie ma i nie bedzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - esencja istoty rzeczy, w szczególności tekst "już ja bym dziecko uświadomiła jakiego ma ojca".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

Frajerstwo buractwo !!!!!! Tutaj wypowiadaja sie faceci ktorzy nigdy nie byli ojcami i nie beda. Na szczescie ...istnieja jeszcze ... normalni!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mój poród- przestroga!

ty skur....wy...synu... ! !! ! A co ty myslisz ze kobieta bierze ta kase dla siebie ? Ty wiesz w ogole ile kosztuje zycie??? Tym 300 zl to mozesz sobie d*pe wytrzec. Nigdy w zyciu nie mialbys kontaktu z dzieckiem a jesli nawet dostalbyus sadownie widzenia to ja juz bym dizecko uswiadomila jakiego ma ojca... Ojciec ? Ty nie zaslugujesz na takie miano !!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Zacząłem czytać żeby zorientować sie ile płacą faceci alimentów, bo właśnie jutro mam sprawę.

I do kobiet, którym zależy na alimentach, które ograniczaja kontakty dziecka z ojcem, które nastawiaja dziecko przeciw ojcu!, którym bardzo ciężko jest wychowywać dziecko, Które zabrały dziecko z domu i wszelkimi NIENORMALNYMI sposobami staraja sie dziecku wpoić, że to ojca wina (chociaż matka ma kochanka, tzw. wujka) mam bardzo poważna propozycję.

ODDAJCIE DZIECI OJCOM!!!
Ja bardzo chętnie zajmę sie wychowaniem mojego syna, dopilnuję:
1. żeby wieczorem nie był sam!,
2. żeby miał na czas obiad,
3. żeby chodził czysto ubrany,
4. żeby nie siedział całe popołudnie i wieczór a czasami kawał w noc przy komputerze, bo tak jego matce jest wygodnie, bo ma WOLNE.
5. żeby miał cel w życiu (teraz komputer, komputer, komputer).
6. żeby znowu jeżdził konno - to była jego pasja.
7. żeby ruszał się na codzień - 10 lat, 65 kg.
8. żeby miał jakieś obowiązki - na początek cokolwiek śmieci, odkurzanie, kurze, bo w tym momencie nie ma żadnych, żeby zobaczył jak u mamy jest dobrze.

Po to żeby żył, żeby był szczęśliwy, żeby umiał odnależć się w rzeczywistości, żeby sprostał w przyszłości wymaganiom w założeniu własnej rodziny.

I NIE CHCE OD JEGO MATKI ŻADNYCH PIENIĘDZY.

M.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mój poród- przestroga!

I jesteś pewnie z siebie dumny, prawda? Nie dopisuj, to było w przestrzeń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Mój poród- przestroga!

Kobiety to mają taki system że najchętniej wydoiły by faceta do zera dlatego ja os kłóciłem się walczyłem twardo ona wszystkiego się imała ale w końcu 300zł ufff mówię wam walczcie z kobietami.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Mamusie mało wiecie jakie są potrzeby Waszych dzieci, a chcecie wyciągnąć tylko na własne potrzeby
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Niechciana 3 ciąża (255 odpowiedzi)

Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni temy dowiedziałam się,...

krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY??? (38 odpowiedzi)

tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale...

Mały pokój dla dziecka (50 odpowiedzi)

Witam, proszę o porady, podzielenie się opiniami na temat czy 8-metrowy pokój dla dziecka jest...