Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Mój poród- przestroga!

Jeśli dochód ich jest powyżej średniej krajowej to dlaczego nie ma być ich stać na dyskoteki. ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIĘŻARÓWKI:) 6

@ Justyna ze zbieraniem paragonów i faktur to przesada. Ja również zbierałem ale doszedłem do wniosku, że nie będę marnował czasu na kolekcjonowanie i spisywanie każdego paragonu. Wątpliwości jak będą niech spojrzy na dziecko jak chodzi ubrane, co je i gdzie spędza wolny czas. ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: daddy too

@ m Dlaczego nie wystąpisz o alimenty od rodziców tatusia. On się uchyla, więc niech rodzice płacą. Może się okazać, że szybko zacznie płacić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

nitkA, nie wszystkie matki sa zle i nie wszyscy tatusiowie sa zli, ale... Sa przypadki, kiedy matki faktycznie przepuszczaja kase na piwko, papieroski, solarki, tipsy i fryzjera, a dziecko faktycznie smiga w podartych butach. Sa rowniez tatusiowie, ktorzy przepuszczaja kupe szmalu na dziwki, ale zupelnie nie stac ich na kupienie swojemu dziecku butow za 50zl. Tak na marginesie. Nie mozna niczego odjac od zasadzonych alimentow!!! Zobowiazany alimenty ma obowiazek placic w calosci, a jak dodatkowo kupi swojemu dziecku buty, to z tego powodu nie powinien sie wieszac! Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: też mama

.... jak jej ukrócić tą sielankę?
Wydawaloby sie, ze bardzo prosto. Napisac do sadu pozew o ograniczenie jej wladzy rodzicielskiej, oraz przekazanie bezposredniej opieki i miejsca pobytu synow przy Tobie. Ale czy ciebie na to stac? Psychicznie i finansowo? Jezeli patrzysz przez pryzmat walki "pokaze tej su...ce, to wyluzuj. Jezeli jednak kierujesz sie dobrem swoich dzieci, a prawda jest, ze ich ich matka naduzywa alkoholu i ma to bezposredni negatywny wplyw na ich prawidlowy rozwoj psychofizyczny, to walcz jak facet, bez zbednych lamentow. W koncu to twoje dzieci, a na ich dobru powinno ci zalezec przede wszystkim!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

pytanie do facetów....
chyba że nie masz celolitu.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

babo pytanie do facetów!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Wy baby wszędzie się musicie wpie...lać, pytanie skierowane do......
chyba że nie masz celolitu.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

NitkaN ale jesteś męcząca .........
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Czy on się pyta facetów czy bab..... chyba że masz fujarę w stringach i nie masz celolitu.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: alimenty

mój mąż płaci na dziecko z byłą 450 (ona nie pracuje więc wiadomo, że kasa jest też dla niej). Dzieciak przyjeżdża w ciuchach po kimś, w butach za dużych z lumpeksu. Matka nie zapewnia mu żadnych atrakcji, kiepsko się uczy (dziecko). Na dodatek wyprowadziła się 70 km dalej. I teraz podsumowując: 450 alimenty, ok 200 zł za odebranie/odwiezienie dziecka co tydzień, dodatkowo ciuchy bo aż żal jak się na nią patrzy, wszystkie wakacje, ferie, przerwy świąteczne z nami (matka nie chce się zrzec alimentów nawet na 2-miesięczne wakacje, kiedy dziecko jest z nami i wydajemy na kolonie, wyjazdy, plażę itp). Więc zależy, jak się patrzy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: alimenty

czy pytanie było do bab ile płacą alimentów........ one się wszędzie wpierdo......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

700 przy 1600 netto Sędzina: jak panu za dużo niech se pan nowej roboty poszuka.....ona firmę prowadzi 5000 netto lecz taka biedna i pokrzywdzona a jeszcze rozwodu nie było a dwóch jej komin czyściło....
mi ma wystarczyć 900 opłaty, media.... życie a synek dzwoni z próbą wyciągnięcia kolejnej kasy... pierdzielone celolity.
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

to sad ustala. ile masz lat ,praca zarobki .inwalida mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: alimenty

proszę jeszcze doliczyć wibrator dla siebie , bo ja bym takiej hetery jak Ty nie utrzymywała, pozatym z Pani listu wynika, że mąż się Pani boi i ma świadomośc, że nie miał by życia po rozwodzie z taką heterą jak TY!!!!!!!!!!!(dlatego siedzi cicho). Współczucie dla męża i trzymam kciuki żeby nie zapodał więcej nasienia do Pani łona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

hm..temet rozpoczęty przez"karierowiczki", które myślała że jak zrobią facetowi dziecko to będa go w garści trzymały...załosne..niestety nasza biologia jest taka nieszczesliwa, że tylko kobiety rodzą.
jestem kobietą, w swoim środowisku mam sporo dziewczyn i chłopaków którzy mają dzieci, i powiem wam ,ze jestem w szoku jak moje kolezanki się zabawiają za alimenty od faceta,,a dziecko zostawiają u rodziców i nie myślą o nim,,nawet jesli jest chore,, to ja jestem samotna, mam pracę i mi się tak nie powodzi jak im.. chyba do czegoś doszliście czytając to. Gdybym była szmatą tez zrobiłabym sobie dziecko, ale nie mam sumienia i odwagi patrzeć iinym ludziom w twarz, wyjdę na dziwke ,,a po co mi to..??NIE ROZUMIEM TYCH KOBIET ŁAKNACYCH KASY WCIAŻ I WCIAZ i nowego gacha jak sobie przyprowadzi i ją leje.. to jej się podoba..?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

WEKENDOWI TATUSIE GDZIES TO SLYSZALEM 'KOBIETY TO CO JESZCZE FACET POWINIEN ZROBIC ....zasuwA CALE TYGODNIE I NAZYWACIE ICH WEKENDOWYMI TATUSIAMI MOZE SIE ZAMIENICIE MY POSIEDZIMY Z DZIECKIEM A WY IDZCIE DO ROBOTY ;MOJA DZIEWCZYNA DOSTAJE 600 ZL NA DZIECIAKA PLUS OPLACAM LEKARZA I JESZCZE DOSTANIE PARE GROSZY NA DROBNE TAM WYDATKI I JESZCZE JEST ZLE TO kurkA TO JA JUZ TEGO NIE KUMAM'
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: alimenty

i to wszystko za 500zł...co pieniądze robią z ludzi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: alimenty

dostałam zabezpieczenie alimentacyjne na czas rozwodu- 500 PLN
nie płacone- skierowane do komornika- brak ściągalności- skierowałam do prokuratury.... wynik--- pobicie--jestem niepełnosprawna ruchowo- ON-- wyrok w zawieszenii, bo to jego "pierwszy raz..."... a ściągalności nadal brak...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: alimenty

Koszt utrzymania 3 latka:
- 550 zł przedszkole;
- 300 zł jedzenie
- 200 zł leki (to średnia za szczepionki, witaminki, lekarstwa w czasie choroby, inhalatory, termometr itp.)
- 150 zł ciuchy ( zimą więcej, kombinezon i obuwie to koszt 300zł),
- 50 zł zabawki
- 50 zł atrakcje (bilety na wycieczki, wyjście na plac zamknięty kiedy pada deszcz)
+ koszt mieszkaniowy, niania (praca na etacie to 8 godzin + czas na dojazdy do pracy, dziecko w przedszkolu jest 6-7, jeżeli nie ma się blisko rodziny to taki koszt też trzeba ponieść) i inne nieprzewidziane wydatki
= łącznie ponad 1400 zł
Cieszę się, że z mężem razem wychowujemy dziecko i nie mam takich problemów jak tutaj co niektóre mamy które muszą walczyć o 300 zł i jeszcze wysłuchiwać głupich niestosownych komentarzy- bo to żałosne. Nie dość że dziecku zabiera się normalne życie rodzinne, które jest bezcenne, to jeszcze musi walczyć o zapewnienie podstawowych potrzeb. Zastanówcie się tatuśkowie co wyprawiacie!!!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

jaki krem przeciwsłoneczny dla dzieci łatwo się rozsmarowuje? (50 odpowiedzi)

faktor +50, bez filtrów chemicznych. Ziajka - okropnie ciężko się rozsmarowuje, zwłaszcza na...

Materac lateksowy? (50 odpowiedzi)

Hello Pomóżcie - potrzebna rada jaki materac lateksowy wybrać, polecicie coś?

Wyprawka do zerówki szkolnej - co kupić? (22 odpowiedzi)

Witajcie Co jest potrzebne dziecku z wyprawki, które pójdzie od września do zerówki szkolnej?...