Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

500zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

płace 400.zł kobieta pije nie mieszkamy razem dla córki kupuje dodatkowo ubrania jedzenie nieraz rachunek wyniesie 1500 kocham córke ale tym razem to kobieta powinna mi płacić alimenty ale myśle zanim się wsadzi to ??? Kobiety są piękne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: alimenty

kikula doskonale Cię rozumiem choć mój ojciec płacił jak należy a nawet więcej. Chodzi mi o postawę ojca, nie rozumiem jej kompletnie. I taki tatuś śmie jeszcze się burzyć a jego dupencja jeszcze stawiać. Jak ojcowie mogą mogą mieć takie podejście? rodzice powinni dzielić się na pół. Nigdy tego nie zrozumiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

200zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15

alimenty

Na tym forum wypowiadają się tylko ojcowie,którzy marudzą, że muszą płacić i matki, które oczekują konkretnej pomocy.



Ja mogę powiedzieć coś z perspektywy dziecka...



Rozwód rodziców był dla mnie przerażającym przeżyciem, choć miałam 18 lat. Do tej pory nie rozumiem jak mój tata mógł tak bardzo skrzywdzić mamę, która później musiała leczyć się psychiatrycznie przez 5 lat, bo popadła w schizofrenie:( Zdradził Ją z naszą opiekunką, z którą ma dziecko:( NIGDY mu tego nie wybaczę, a JEJ nienawidzę. Tata prosi mnie, żebym zaakceptowała sytuacje, ale on sobie nawet nie wyobraża co ja czuję:(((i raczej nie chce zrozumieć. Ciągle trzyma stronę swojej "nowej" żony, która oskarża mnie na każdym kroku o wyłudzanie od taty pieniędzy i manipulowanie nim. Zastanawiam się skąd ona bierze tak krzywdzące opinie, przecież ja nie dostaje nawet 1grosza od taty.

Alimenty dostaje tylko moja 15-letnia siostra (600zł w roku 2006).

Moim zdaniem to śmieszna kwota. W polskim prawie jest wyraźnie napisane, że po rozwodzie opiekunowi jak i dzieciom nie powinien spaść poziom życia. Nam spadł i to diametralnie!

Rodzice pracowali za granicą i łącznie miesięcznie zarabiali po 8.000zł.

A teraz mojej mamie musi starczyć to z****ne 600zł. Mama nie ma pracy, choć wciąż od 3 lat poszukuje.

Popadliśmy w zadłużenie ze spłatą czynszu za mieszkanie. Zapożyczyłam się po wszystkich znajomych, aby mamy i siostry nie wyrzucili z mieszkania.

Pomagam jak mogę,ale myślę, że tata sam z siebie powinien podwyższyć alimenty. Biorąc pod uwagę, że chleb w 2006 roku kosztował 1,09 to dzisiaj najtańszy kosztuje 1,59.



Rodzice się kłócą, a dzieci patrzą i cierpią. są odpychane, czują się niekochane, niepotrzebne.



Dlatego drodzy rodzice, rozmawiajcie ze swoimi dziećmi!!!

Dbajcie o nich i pytajcie czego im potrzeba, bo chyba chcecie, żeby później dziecko wyrosło na zrównoważonego człowieka.



Proszę...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

ja się czyta te posty to tak jakby człowiek był na targu niewolników a nie Waszych wspólnych dzieci. Ile za ile jaka cena. Nie liczy się dla Was to ,że mówicie o wlasnych dzieciach. Czy tak nisko cenicie utrzymanie swojego syna czy córki na 200 czy 300zł??? Gdyby ,któryś z was zaprosiłby kobietę do restauracji to myśle ,że przepuściłby więcej kasy niż oferuje alimentów.
Wy mężczyźni macie prawa do wszystkiego a kobieta ma tylko zajmować się dzieckiem a zakup prezentu dla dziecka to już wielki wyczyn dla WAS.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Mój poród- przestroga!

Nitka przedstawiła rzeczowe rozwiązanie, WIĘC oczywistym jest, że żeby przypadkiem nie przyznać jej racji bo to w końcu BABA, należy szybko podsunąć coś, czego absolutnie nie napisała, a co jest krzywdzące dla Ciebie. Fakt, ze tego nie napisała tylko sam to wymyśliłeś, zupełnie nie jest istotny. Ważna jest twoja krzywda i to na niej możesz się teraz dalej skupiać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

wpadnij do brzezna wieczorem - kurczaki smażę z synami to pojesz
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Witam,

Jestem studentem politechniki i sam żywię się za 130 PLN miesięcznie. Da się, choć muszę kupywać wszystko z przeceny i często chodzę głodny. Pod koniec miesiąca zazwyczaj brakuje mi pieniędzy więc muszę improwizować - np. łapać gołębie. Wbrew pozorom rosół z gołębia jest świetny, zwłaszcza po dniu albo dwóch głodówki.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Mój poród- przestroga!

masz racje w stu procentach . wszyscy faceci powinni wyginać ale zmieńmy temat .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

taaaaaaaaaak..........
fantazja pod tytułem ... jestem detektywem :)


a drogi jesteś ?
bo tak się zastanawiam jak to jest..
na dziecko szkoda kasy ( 300 zł alimentów... to skandal!)
ana detektywa sa ??

generalnie nie trafiają do mnie bzdury typu... dziecko chodzi w dziurawych butach a matka wydaje na dyskotekach
to brednie

tatuś któremu tak pęka serce po prostu pójdzie z dzieckiem do sklepu :)

zawsze możesz przedstawić mamie paragon i powiedzieć ze odejmujesz to od alimentów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

dobra zmieńmy temat . wszyscy wiemy że rodzice powinni dbać o swoje dzieci oboje tak samo . Nie ma sensu przekomarzać się kto ma gorzej . Najgorsze jest to że w tym wszystkim cierpią najbardziej dzieci .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

hehehheheh czekamy z niecierpliwością. hahahhahahahahah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

to mało wiesz bo kurator rodzinny ma prawo wnikać w to
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

Chyba, ze śmiechu z krzesła spadnę;)

Przegrana w sądzie za to że kobieta na dyskotekach bywa?
Jeśli udowodni, że dziecko ma wszystko i Twoje alimenty są przeznaczane zgodnie z ich przeznaczeniem to co najwyżej możesz sobie pogadać.

To co kobieta robi ze swoimi pieniędzmi (bo zakładam, że pracuje więc zarabia) to jest jej tylko i wyłącznie sprawa.

Co prawda na dyskoteki nie chodzę bo mam lepsze zajęcia - ale nikt nie ma prawa mnie rozliczać z życia prywatnego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

masz racje chodzę po dyskotekach ale w troszkę innych intencjach a mianowicie : od jakiegoś czasu dostałem zlecenie aby udowodnić pewnym dwóm kobietom że trwonią pieniądze które powinny dostać dzieci , jest to udokumentowane (zdjęcia i nagrania ) i niedługo sprawy będą miały koniec w sądzie . 95 % że ojcowie wygrają . a takich spraw będzie jeszcze nie mało . O wynikach będę was informował moje miłe panie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

przecież to ty chodzisz po dyskotekach ...
może nawet się nastawiasz :)

ja buty dzieciom kupuje sama ... :)
a do ich tatusia nie mam już nawet numeru :p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

no właśnie nie da się zaszaleć za 300 bo przecież musisz fagasowi nastawiać na dysce i pokazać jaka to samowystarczalna jesteś a potem dzwonić do ojca dziecka żeby kupił buty dla małego bo ty miałaś ważniejsze wydatki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mój poród- przestroga!

Możesz wskazać na jakiej podstawie? Czyjejś relacji, czy obserwacji bezpośredniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

jeśli płodzisz dzieci z laskami prężącymi się na dyskotece... to masz problem :)

i nawet przestaje mnie dziwić fakt że nie ogarniasz prostej prawdy..
mając 300 zł z alimentów w kieszeni.... nie da się zaszaleć :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Pomocy! Usypianie niemowlaka. (17 odpowiedzi)

WItam Panie, mam problem z moim miesięcznym dzieckiem. W żaden sposób nie umiem go usypiać....

Rodzice dzieci z AZS? (50 odpowiedzi)

Rodzice dzieci z AZS - są tu może jacyś? SZukam porady w sprawie emolientów na atopowe zapalenie...

Odkurzacz samojezdny - robot - opinie (70 odpowiedzi)

Czy ktoś ma takie cudo ? Czy to w ogóle działa. Chciałam dziś kupić ale sprzedawca stanowczo mi...