Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: tata na 18 latka 1700 pln na jego konto

witam

protestujcie 1700 na jedno dziecko ! 18 latek ... kasa na jego konto ..kaprysna sedzina zarobki 10 tys ? pamietajcie sedzina i jescze raz sedzina ..Alimenty sa kaprysem zasadzenie sedziny chcilalem naglosnic moja sprawe w medich i portalach ale jakos ... nabieraja wody w usta
nawet jesli nie masz wysokiej pensji a masz mozliwosci zarobkowe ! .majtkowe ..musicie kałamc kałamac i jescze raz kłamac nie warto byc chojny sad ma to gdzies a ja poległem nic sie nie zdały argumenty gdzie sedzina powinna wygonic nastolatka z sali sadowej ... jest mi zal matek co dostaj 200/300 zł a pamietajcie ze sa tacy co płaca w tysiacach sa bankrutami przy pomocy komornika .alimenty gorsze od kredytu zycze szczscia i sprawieliwych wyrokow
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

fajnie byloby sie dowiedziec ile ojcowie płacą albo muszą placic, ale jak widac lepiej sie klocic. moj prawnik wysmial mnie gdy chcialam polowe alimentow. powiedzial ze ojca nie ma, pracuje za granicą, ja ją wychowuję i robie wszystko dla niej sama. stad staram sie o 80% kwoty wydatkow na dziecko, czyli ok 2.000. oczywiscie sąd tyle nie przyzna ale niech to bedzie pare stówek mniej tez damyrade. wybaczcie panowie...ale za 300 zl sami sobie przezyjcie caly miesiac...co te biedne dzieci maja miec za radosc z zycia za te 300 zl. stad potem tyle samobojstw, bo niedosc co ojca nie ma to jeszcze na kino go nie stac z kolezanka albo nowe buty. ja wiem ze znajoma dostala 1200 zl alimentow. radze wam kobiety brac prawnikow - to oni zadbaja o przyszlosc waszych dzieci a nie ojcowie żałośni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mój poród- przestroga!

mam taki pomysł żeby w gazetach drukowali zdjęcia alimenciarzy z informacją ile i przez jaki czas zalega z alimentami. ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

nie ma co.. hojny jesteś dla swoich dzieci... Pozazdrościć takiego 'tatusia'.. (dla mniej kumatych - ironia).
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: STYCZNIOWE I LUTOWE CIĘŻARÓWKI:) 6

większość facetów chciałaby wziąć swoje dziecko na utrzymanie, ale ani sąd ani matka nie odda dziecka w ręce ojca. tak więc chcecie je sobie wychowywać to płaćcie. nie trzeba było się rozwodzić, to by nie było problemu alimentów i ich wysokości, a jak facet z którym macie dziecko nie nadaje się na męża/ojca to znaczy że jesteście na tyle głupie że poszłyście do łózka z niewłaściwym facetem bo akurat chciało Wam się drogie Panie trochę po uprawiać seksu (tak to ładnie nazwę). więc wg mnie alimenty powinny być zasądzane tylko i wyłącznie indywidualnie i nie mówię o ich wysokości. indywidualnie decyzja czy będą czy nie. za głupotę obojga czemu płacić ma jedna strona? p.s. te matki co znam osobiście to kasę z alimentów wydają na "imprezy" bo dziecko utrzymują dziadkowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: też mama

hehe, dobry jestes..
330zly i japonczyk, sprawdz kurs yena, skocz do japoncow na piwo a potem sie wyprostuj, bo chyba ci sie z innymi zoltymi mocno pomylilo :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

to bylo do ~aeiou..
zle sie zapisalo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

ale ty z*** jestes..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

a gdzie w tym wszystkim miłość do dziecka??

Matka, która WYPOMINA opiekę nad dzieckiem, konieczność nocnego wstawania itd itp czy jest godna nosic miano MAMY?!?

Gdy dziecko wypowiada pierwszy raz słowo MAMA - łzy cisną sie do oczu
Gdy sie skaleczy i przychodzi do Mamy - serce pęcznieje
Gdy sen zły sie przyśni - przyjdzie przytulić sie do Mamy - znów serce się otwiera i potrzeba snu znika na dalszy plan

a relacje między partnerami, ex partnerami, lepiej zostawić.

Nie chce płacić - jego sprawa, to on sobie wystawia wizytówkę. Lepiej energię, którą traci sie na walke z EX poswięcić dziecku. przyniesie o wiele większą korzyść
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

No pewnie że na dziecko...a szkoda że nie musicie matce zapłacić za opiekę nad również Twoim dzieckiem, kiedy ono choruje, Ty śpisz w najlepsze a ona nad nim w nocy czuwa(za darmo) a rano do pracy idzie, pierze, prasuje, odrabia lekcje itp, Łacha wielka że płacisz i jak to skrupulatnie matki połowę od razu doliczył.. ekonomista jeden..tylko, że one nigdy nie powinny być równe... a która matka na siebie od ciebie chciała by kasę-łachę...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

jam dostaje na 2 dzieci 650zł jedno ma 5 a drugie 3 latka do tego pracuje i jakoś daje rade.Pewnie nie starcza tym co balują tydzień w tydzień,lataja na solarium itp.Ale jak takim mało to niech sponsora znajda i za robote się wezma!!!!!!!!
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

POPIERAM:-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

wspaniała arytmetyka - rozumiem, że w owych "330 matka" wliczasz czas i energię którą poświęca matka samotnie wychowująca dziecko oraz uwzględniasz opłacenie opiekunki podczas ewentualnej niemożności bycia przy dziecku przez ową matkę (niektóre o dziwo pracują/ uczą się) również opłatę za przedszkole (szacunkowo min 350zł) - nic tylko pogratulować ps. to że ktoś nie jest wstanie płacić więcej niżeli 330 zł nie upoważnia go do wypisywania takich bzdur - "ja płacę na dziecko a nie utrzymanie matki", może dla samoświadomości owi "weekendowi" tatusiowie samodzielnie zajmą się wychowywaniem swoich pociech choćby przez 1 m-c to może zmienią swoje opinie z kosmosu
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

a ty myslalas ze dasz dupy raz i bedziesz ogladac tv i jezdzic po sklepach na zakupy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

......nic nie płacę bo nie mam lewych dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mój poród- przestroga!

pogadajcie sobie widzę że prowokacja to wasze drugie imię . ja ten temat skończyłem parę linijek wyżej .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Mój poród- przestroga!

Magda,

To wszystko jest bardzo groteskowe co pisze TO JA...
W ogóle chyba nie zrozumiał tego co napisałaś....

No i poziom wypowiedzi...piątka z plusem.....może powinien to wydrukować i przedstawić jako dowód w sądzie, jako potwierdzenie swojej kultury i obycia w świecie, i może wtedy zwiększą się szanse na opiekę nad dzieckiem;)

A tak na serio. Mam wrażenie jak by pisała to wszystko osoba albo bardzo pijana albo pod wpływem czego innego jeszcze.

Bo chyba żaden zdrowy szanujący sie facet nie pisałby takich głupot
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

A to wszystko przez ten rząd który nie umie wprowadzić ustaw, dzięki którym ludziom żyło by się lepiej i zmniejszyła się dziura budżetowa np. przekroczysz 1 zł na rodzinę i zabierają ci alimenty/zasiłek czy chu. go tam wie, lepiej dorasta ci syn, uczy się ale ma już skończone 18 lat - może pracować i sobie taki synek znajduje ładnie prace, nie kradnie, nie ćpa, nie dewastuje mienia tylko zapier. do pracy, żeby matce pomóc to nie, piaskiem w oczy ustawa sypie, przekroczysz w ciągu roku dochód to ci zabiera państwo zasiłek i nie wiadomo czy lepiej iść do pracy czy czekać na zasiłek te same pieniądze, bo wiadomo kiedy uczeń ma czas popracować sobota, niedziela. Ja nie rozumiem jak można być w sejmie i robić takie chore ustawy, w tym kraju się rozwijają tylko narkotyki i hooligani, bo co mają robić takie chłopaki z blokowisk nie mają kasy na nic, chcieliby się czasem rozerwać, wyjść gdzieś ale nie ma się pieniędzy, to co się robi? kradnie się! torebki, telefony, wszystko! I idzie się na impreze, ćpać a później niszczyć coś na ulicy, przystanki itd. Logiczne jest chyba, dając prace, zajmując mlodzierz, zyskuje sie sle robocza, podatki i prawdopodobienstwo ze nie rozwala tych glupich przystankow czy tramwaji, pensje sa niskie i beda niskie bo u polakow juz weszlo w krew zeby miec jak najwygodniej i jak najwiecej dla siebie! W polsce jest deficyt prawdziwych mezczyzn po wojnie, bo Ci prawdziwi zgineli, a zostali takie siusiu majtki co nie maja chonoru ani wstydu i to widać, widać!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

jeśli chce się zabierać głos w dyskusji...
warto by było posiadać umiejętność czytania ze zrozumieniem drogi Marcinie ...
jak widzę nie dotarło do Ciebie że utrzymuję moje dzieci sama ...
na swoje utrzymanie również :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Mój poród- przestroga!

jak go poznawałas to nie wiedziałaś ze jest skompcem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (42 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...

Przeprowadzka- jaka firma? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

księgowa?? czy warto? (40 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...