Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

No i widzisz? znów bzdury piszesz to-ja. Nie musiałam nikogo mu przedstawiać, bo nie miał nowego tatusia. Ze swoim własnym miał wspaniały kontakt. Dziś ma własną rodzinę, dzieciątko i jest szczęsliwy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

I całe szczęście, bo po paru miesiacach mielibyście dość wychowywania dzieci. Nie jesteście fizycznie do tego stworzeni. I co potem? Kumple i piwko, bo musicie się wyluzować i odstresować? Bladego pojęcia nie masz, o czym piszesz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

a ty jak wychowywałas dziecko przedstawiłas mu nowego tate? czy tylko nowego kolegę ? swojego następnego a ty myslisz że te dziecko jak będzie kobiety traktgowało w przyszłości? skoro ty mu rodzinnego przykładu nie dałaś? tą patologię on przeniesie na swoja rodzinę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: też mama

dokładnie wiesz że prawo stoi po waszej stronie ! i przestań pier.... że ktoś głupoty gada gdybyśmy mieli równe szanse prawne to inaczej bysmy teraz rozmawiali
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: też mama

Poczytaj następny post. Facetów gnoić? Masz prymitywne określenia. Żeby wychowywać dzieci, trzeba być odpowiedzialnym człowiekiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: też mama

Żeby wychowywać dzieci, trzeba być odpowiedzialnym człowiekiem. Dziś jest to możliwe, żeby są przyznał dzieci ojcu, chociaz wcale nie jest to takie częste zjawisko. Małe dzieci bardziej potrzebują matki, jej czułości, miłości, bo są z nią związane od poczęcia. Jeśli tego nie rozumiesz, to już Twój problem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: też mama

a ty nie chcesz odpowiedzieć na pytanie i znowu o pieniądzach . Ja ci piszę że chcę dzieci mieć przy sobie a ty walisz mi że dziecko jest ci wdzięczne określcie sie wreszcie jasno bo tylko potraficie facetów gnoić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

Jak milutko nagle mamuśki zamilkły jak człowiek zaczyna normalnie do nich gadać a może to nie jest normalne że facet chce mieć dzieci przy sobie ? jakos żadna laska nie wyraza chęci do oddania dziecka ojcu ale o szmal to mordy piłują no i jak teraz wyglądacie? może któraś coś doradzi ojcu który kocha dzieci i chce je wychowywać przy sobie .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: też mama

Aż nie chce się odpisywać na takie bzdury. Dziecko samo się na świat nie prosiło i samo się nie zrobiło, a więc koszty ponosi się wspólnie. Sztuką jest rozstać się , pozostając w przyjażni i nie kłócić się o każdy grosz. Mój syn już jest dorosły i dziś jest nam, rodzicom , wdzięczny, że zachowaliśmy wobec niego i wobec siebie pozytywne uczucia. Ale Ty z całą pewnością nie wiesz, o czym piszę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

ayia10 raczej to wy jesteście niby mamusiami bo ja sie nie uważam za niby tatusia a za kase miłości nie kupisz ani do dzieci ani do faceta a wam tylko o kase chodzi! masz chonor? pogoniłaś faceta? udowodnij to że sama dasz radę sobie a jak nie to oddaj dziecko facetowi! jak nie ogarniasz. A nie oddasz? to napisz czemu? A jak facet nie zechce sie tego podjąć to wtedy się wypowiadaj na jego temat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

NO ! widzę że najlepsza pożywkę macie z facetów gdy oni są chamami nie płacą itd ale gdy facet naprawdę kocha swoje dzieci walczy o nie i chce je czynnie wychowywać być z nimi cieszyć się jak rosną to nagle żadna z was nie komentuje tego ! potem po wielu latach walki facet nie ma juz siły walczyć coś w nim pęka i dochodzi do tragedji po czym dzieci zostają sierotami - to jest wyjście? a wszystko przez waszą damską zawiść i naprawdę liczę na zmianę ustawy bo jak nie mi to następnym facetom uda się wywalczyć wychowywanie dzieci!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

Kurcze, jak tak czytam te wywody niby tatusiów, to robi mi się niedobrze. Ja też wychowywałam dziecko sama, ale nie sądziłam się z mężem o alimenty. On sam, z własnej woli płacił tyle, ile uważał. Nie tylko ze względu na potrzeby dziecka, które rosły wraz z nim, ale przede wszystkim na miłość do syna. Nigdy mnie nie wyliczał, bo brał czynny udział w spotkaniach z dzieckiem, płacił za szkolne wycieczki, często kupował mu to rower, to łyżwy....poza pieniędzmi, które dawał regularnie. Sam miał potem jeszcze 2 dzieci, ale nie robił między nimi różnicy. Pracował, jak my wszyscy, nie był milionerem, ale dobro dzieci było na pierwszym miejscu. I dziwi mnie, że tutaj ci tatusiowie z bożej łaski o każdy grosz poszliby do sądu. Wstyd panowie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: też mama

no jak nie rozumiesz? skoro tak postrępujecie własnie . gonicie swoich byłych na ich miejsce przyprowadzacie sobie nowych r******zy i myślicie że wszystko jest ok i że dziecko zaakceptuje sytuacje . Jak bym ci powiedział co moja była zrobiła to by ci broda do podłogi opadła . poza tym tak jak wspomniałem że jeżeli sobie nie radzi to ja mogę synów wziaść do siebie i na jej alimenty sie wypnę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: też mama

zaskakuje mnie brak logiki w Twoim rozumowaniu. Jak facet nie daje kasy na dziecko to winna jest matka że jej brakuje? I jak to sobie wyobrażasz? ze spakuję dziecko i zawiozę do obcego dla dziecka człowieka? musiałabym być skrajnie nieodpowiedzialna albo mocno zaburzona psychicznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: też mama

zastanawiam sie czemu jeżeli kobieta ma tak zle bez kasy to nie pójdzie na jakiś kompromis z facetem np żeby dzieci z nim zostały ale widze że po trupach ale żeby te parę groszy od państwa wydębić i same baby skazują na biede te dzieci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: też mama

N tylko ze mnie moje dzieci pijanego przez 12 lat nie widziały .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: też mama

HEJ SAMOTNA MAMA! to jeżeli tak ochoczo wypisujesz żeby nowy facio wychowywał nie swoje dziecko to może i niech płaci kasę co? bo jak by mu tak rachunek wystawic to szybko by się zawiną . poza tym skoro babie tak trudno to czemu dzieci nie mogą być u starego? który będzie dzieci wychowywał ze swoja nową lubą ? NIE DA RADY CO? bo po pierwsze miałabyś gula ( to postaw sie w sytuacji rtarego cwaniaro! ) po drugie wszystko blokuje ustawa ŻE DZIECKO POZOSTAJE PRZY MATCE !!! która jest już w sejmie i być moze w ciagu roku ją zmienią i wtedy zobaczycie jak faceci z wami pojadą.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

poszukaj pracy , może tez znajdziesz taką z której będziesz pijany wracał?
biedny ty!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: też mama

ŻYŁEM 15 je... lat z jedna babą mam 12 letnich synów i płacę 900 zł na dwóch - nie mam pracy , wynajmuję pokój . nie jestem z nia od 2 lat . szybko była sprawa w sądzie o podwyższenie , potem komornik a ona twierdzi że muszę płacić bo ona ma długi . nie wspominajac że 4 razy w tygodniu pijana z roboty wraca. jak jej ukrócić tą sielankę?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: też mama

Nie jestem mściwa ,ale zastanawiam się, czy tacy "tatusiowie" kiedykolwiek zrozumieją swój błąd. Obawiam się ,że niestety ten typ potem sam będzie chciał Alimentów od dziecka, bo przecież jest ojcem i sobie nie radzi na starość.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Dobra jakościowa pościel dla dziecka jaka?? (111 odpowiedzi)

Mamuśki stanełam przed wyborem pościeli i chciałam sie was podpytać jaką pościel polecacie, jaka...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...