Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: też mama

W głowach się poprzewracało! To woła o pomstę do nieba! Z własnych dzieci chćieć uczynić interes życia i doić pieniądze od swoich eks mężczyzn!

Zrobić z facetem dziecko (często specjalnie zapominając łyknąć pigułkę lub potajemnie dziurawiąc prezerwatywy) tylko po to, żeby w przyszłości zgarniać kilka stówek co miesiąc na kosmetyczkę i łaszki - prawdziwa prostytucja w duchu New Age!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: też mama

wiesz skowroniasta sporo prawdy jest w tym co napisalas
. I co najwazniejsze mamy DZIECI i mozemy patrzec jak rosną . Mamy dla kogo żyć
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

też mama

ach powiem kilka słów

Mamy! bronicie swego, swego zdania, swoich pieniędzy, użalacie się, ze przecież wychowujecie same, że tatusiek powinien sie poczuwać. Rozumiem, samemu nie jest łatwo, cała odpowiedzialnośc spada na was i jeszcze konieczność widywania z EX, bo załóżmy widuje się z dziećmi.

Ale...

- Ci tatusiowe, co tu się wypowiadają - płacą, wiec dyskusja jałowa
- mają w świadomości cięzki trud wychowania oraz świadomości, że ich kasa nie tylko na dziecko idzie
- jeśli biorą dzieci do siebie, to przecież nikt nie dokłada się do weekendów, bo kino, łyżwy, wycieczka, jedzenie, jakis prezent
- to co mi się podoba u facetów, to to, że się nie rozdrabniają, nie wypominaja KASY, nie liczą każdego grosza wydanego na dziecko,
- nie bronię w 100% facetów, bo dla nich miejsce jest na księżycu
- zawsze możecie wrócić do siebie i znów czuć się niekochane, zdradzane, zaniedbane, niezrozumiane

Pomyślcie miłe Panie, co zyskałyście:
- niezależność
- możliwość podejmowania własnych decyzji w każdej dziecinie, mieszkania, wychowania, jaki film obejrzycie wieczorem
- pozbyłyście się teściowych
- w końcu macie ŚWIĘTY SPOKÓJ
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE PRZECIEZ CHODZI TU O USMIECH DZIECI

nie rozumiem tego wszystkiego. Można mścić sie na bylej zonie, mozna jej nienawidzić, ale jak można nie przejmowac sie losem swojego dziecka i tym czy jemu niczego nie brakuje. Przeciez te dzieci kiedys dorosną i zrozumieją i pewnie spojrzą wam drodzy tatusiowie w twarz....
Nie dość ze kobieta wychowuje sama za was dziecko - niewinną małą istotkę, która z pewnośćią wolałaby żeby rodzice żyli razem, w zgodzie i miłości- pracuje, zajmuje się domem, gotuje , a WY? Zyjecie jak kawalerowie, bez obowiązków i jeszcze łaske zrobią że pare złotych dadzą żeby jego dziecku czegos nie zabrakło. Ktoś słusznie powiedział : FACETA POZNAJE SIĘ NIE PO TYM JAK ZACZYNA TYLKO PO TYM JAK KOŃCZY. Wybaczcie drodzy oszczedni panowie ale to sie nazywa BRAK HONORU ! Dziecko samo na siebie nie zapracuje. Odciążcie troche kobiety które kiedyś przeciez kochaliście i które wychowują za was dzieci. A nawet jezeli kobieta kogos sobie znajdzie to dobrze. Przynajmniej będzie sie czesciej usmiechac i WASZE dziecko tez bedzie szczesliwe. Mamy takie samo prawo do szcescia jak WY.

p.s Przepraszam jesli kogos uraziłam- oczywiscie wiem ze nie wszyscy są tacy jak opisałam, ale czytając tu wpisy stwierdziłam ze sporo jest tu tatusiow tylko od robienia dzieci..
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

trochę ponad 5k na czysto wykazane.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

kiedyś dziecko można było wypasać za to co samo zebrało z pola, wyszabrowało, albo zarobiło na targu. Nikt nie płacił podatków, czy innych danin typu alimenty i ludzie jakoś żyli (dzieci też). Tylko teraz "mamusie" obrosły w piórka i już zjeść chleb ze smalcem, czy miske ryżu to już be. Dziecko nie musi chodzić do kina, ubrania można zrobić tanim kosztem ze starych szmat lub worka po kartoflach. Buty tak samo. Więc nie piszcie bzdur!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

dokładnie, sama chce wychowywać bo to łatwa kasa na szmatki i imprezki z "psiapsiółeczkami" w Sopocie, od ojca który musi tyrać jak głupi.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Myślenie jest takie: nie dam na dziecko bo pewnie ona wyda na siebie. szkoda tylko że dzieciak będzie pokrzywdzony przez to.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

przy jakich zarobkach ci dołożyli?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Brawo, jaki pan wspaniałomyslny. 60 zlotych gratisowo od siebie, prosto z serca.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

"ktoś je jednak wybrał na zonę...."
DOKŁADNIE :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

~Kalina nie zapomniałem plac zabaw czy kino lub zoo jeden grzyb:)nie będziemy wymieniać wszystkiego z nazwy,Nitka o ubraniach napisałem tak średnio miesięcznie.Ciężki jest los samotnej ŚWIADOMEJ matki która chce dziecku zagwarantować dobry start,o betonach co nie widza dalej niż koniec kiełbasy i tipsy się nie wypowiadam ktoś je jednak wybrał na zonę.....
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Zapomnieliście o wyjściach typu kino, park dinozaurów, wycieczka do ZOO, muzeum itp. Dziecko szybko rośnie więc na każdy nowy sezon nowe buty,kurtki,czapki itp. Niektórzy moim zdaniem wyrodni ojcowie postrzegają egzystencję swojego dziecka jak życie psa- miska przed nos i po kłopocie. A życie małego człowieka nie kończy się na przysłowiowej "misce". Myślę,że zioną nienawiścią do swoich byłych partnerek. Myślą,że te 200zł, które płacą to istna rozpusta. Starczy na utrzymanie dziecka ,a jeszcze zostanie na tipsy, fryzjera i kosmetyczkę. Dobre!
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

z nas dwojga ...
niewątpliwie ty jesteś fanem amerykańskich filmów, seriali itp zamulaczy : Ja wole dobrą (dobrą czytaj - ambitna ) książkę
wiesz co to jest ?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

6 latka - podobnie jak pisze ~pivo 600-650 zł ( nie licząc mediów, jedzenia ( a jak wiadomo.. dziecku mortadeli i chleba z margaryną nie dasz), jakieś soki itp. Moja córka codzienne je pomidory i ogórki ( latem to koszt minimalny, zima naprawdę spory)
Myślę że żeby dziecko jadło zdrowo potrzeba oko 8-10zł dziennie .

9 latek - odpada koszt przedszkola ale dochodzi angielski, karate, pływanie . wyjścia z klasą (co najmniej 2 razy w miesiącu
, obiady w szkole itp.
Koszty porównywalne 600-650 zł
Do tego media i jedzenia (ja wyżej )

~pivo nie wspomniał o ubrankach .. a to rękawiczkach , a to czapce, nowych butach itp
jakieś drobiazgi o które dziecko prosi...

ja dodatkowo wydaje 400-500 zł na paliwo ( dowożąc dzieci do przedszkola i szkoły)


dodam tylko że pracując w szpitalu...
nie zarabiam kokosów niestety
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

tak się składa zer moje dzieci ( 2 w wieku 9 i 6 lat) utrzymuje sama ... ciężką pracą ...
ich tatuś nie daje na nie ani złotówki...
to człowiek twojego pokroju po prostu

kosmetyków ( poza mydłem, szamponem, antyperspirantem ) nie używam, ciuchów kupować wręcz nie znoszę , włosy wiąże w kitek

na facetów też nie wydaje :)

przerażające jak zioniesz ... z jaka łatwością mnie oceniłeś...
jak wieli w tobie rozum skoro wyczytałeś" w tym co pisze" że nie chce wychowywać dzieci...
ba , robię to właściwe tylko dla kasy

co do reszty twoich nerwowych wywodów ...
twoje pytanie brzmi "ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???" a nie na co wydajesz kasę z alimentów ... to raz :)
a dwa... to jest forum .. jakie są zasady na takowym .. możesz sobie poczytać

a szkoły pokończyłam i to z dobrym rezultatem :)

gardzę ludźmi takimi , jak można tu przeczytać nie ja jedna zresztą

Bogu dzięki że sąd nie dał ci wychowywać syna ... był by taki sam jak ty
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

tak sobie policzyłem przedszkolaka :przedszkole 330 zł,angielski 20 zł,tance 20 zł,2 x w miesiącu na plac zabaw 2x12 zł= 24 zł,kredki plastelina blok 20 zł,ubranie 50zł miesięcznie,środki higieniczne 50 zł,lekarze specjaliści 20 zł, lekarstwa przyjmijmy 30 zł miesięcznie,20 zł prezenty dla innych dzieci na imprezach urodzinowych itd., =584 zł!!!jako tata pewnie wiele ominąłem,nie liczę zakwaterowania, wody, prądu,paliwa na dojazdy z dzieckiem , no i JEDZENIA!!!!
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

rozczarowana alimenty zasądził sąd ... myślę że taka sędzina lub sędzia zna Polskie realia , jest troche mądrzejszy/a od Ciebie a pozatym jest niezawisły!!!
Nie prosiłem się o nizsze lub wyzsze alimenty !!!!! Nie miałem nic do gadania !!!! Więc kobitki jak macie pretensje do Ojców swoich dzieci powinnyście zamienić je na PRETENSJE DO SĄDU !!!!!!!!! ODWOŁYWAĆ SIĘ , WALCZYĆ O SWOJĄ KASĘ NA KOSMETYCZKĘ< FRYZJERA>.. buhahaha
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

Nikitka kochanie spokojnie, bez nerwów ... nie liczyłem na zrozumienie Oczekiwałem na prostą odpowiedz . PROSTE PYTANIE WIEC PROSTA ODPOWIEDZ !!!! Nie interesują mnie twoje wywody. Pytanie wyrażnie do facetów ILE PŁACICIE ALIMENTOW NA TWOJE DZIECKO ??

CHYBA TWÓJ FACET NIE DOŚĆ , ŻE OPLACA TWOJ INTERNET NIE WIERZĘ ZE NIE ZABIERASZ DZIECKU KASY :-0 TO POWINIEN DAĆ TOBIE NA SZKOŁĘ SKORO NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ PROSTEGO PYTANIA :-)))))

JA INTERNET MAM Z DARMOWEGO HOT SPOTU poszukaj w google
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 27

Re: PYTANIĘ DO FACETÓW - ILE PŁACICIE ALIMENTÓW NA JEDNO DZIECKO ???

A kto powiedział że wystarczy ??? co mozesz wiedzieć w jaki sposób pomagam poza alimentami ???? nie kupić prezent jest żle, wyprawkę jeszcze gorzej , ubranie również słodycze nie zdrowe , witaminy nie potrzeba !!! LICZY SIĘ TYLKO CZYSTA GOTÓWKA DO ŁAPY !!! hehe tak jest NIESTETY :-)))
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 16

Inne tematy z forum

problemy ze skora (5 odpowiedzi)

z 3 tyg temu zauwazylam u 1,5 rocznego synka ze na glowce gdzie ma wloski ma wysuszona skore,...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...