Pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jak w temacie ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

porąbancu łączyć się musisz psychol co Ty w ogóle piszesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to trzym się chłopie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

O, widze że chłop cie zdradził i dziecko zrobił na boku, a tobie wycieruchu pod zdradzającego fagasa nie w smak alimenty. Jak pije to też kolegów oskarżysz, że mu polewali? Wybielaj zdrajcę, bierz drugi etat i płać za niego alimenty, skoro się nie szanujesz i siedxysz z łajdakiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura, matka ponosi trud wychowania i nie musi płacić tyle co ojciec. Takie myślenie jest częstym błędem, osoba u której dziecko mieszka ma trudniej, no to ona musi iść na l4 kiedy dziecko choruje, ona musi zaprowadzac i odbierać małe dziecko z przedszkola lub szkoły i co jak dziecko ma lekcje do 14.00? To ona nie może podjąć pełnego etatu, druga osoba ma łatwiej, dlatego ona pokrywa koszty życia dziecka. Tak stanowi prawo i jest to zrozumiałe.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

No coż. W sądzie bardzo często kobieta przedstawia sie jako pokrzywdzoną przez meża. I przedstawia jedynie jego winę. Jest to skalkulowane w alimenty. Dlatego też trzeba zakładać, że trzeba będzie się bronić. I najlepiej zatrudnić adwokata, ktory bedzie znał wszystkie kruczki prawne mogące być wykorzystane przez drugą sprawę:
https://miastobialystok.pl/2018/07/09/kolejnosc-obowiazku-alimentacyjnego/

Polecam zajrzeć sobie tutaj. Na stronie opisana jest kolejności obowiązku alimentacyjnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jesteś ham i prostak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja pierdzielę to zes gosciu zabłysnął. to ty se kuźwa gościu poszukaj lepszej pracy. Też mi rada. Mam dla Ciebie super radę: poszukaj lepszej pracy, takiej za siedem albo może nie 7 tylko 9 tysiecy ale nie złotych tylko Euro , alebo lepiej funtów. Nie dziękuj za porade. Po prostu weź się w garść i z niej skorzystaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nie tata, a mama. "nie chciałam bachora" sugeruje wypowiedź kobiety, czyli matka ma zasądzone alimenty i nie płaci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wsxystko zalezy ile zarabia ojciec a ile matka dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W latach 2016-2018 na dziecko do 4 lat - 700 zł w górę .... generalnie jeśli ustalicie w sądzie ze utrzymanie dziecka wynosi 1500 zł będziesz płacił 800-900 zł. Sąd nie dzieli pół na pół
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To się Tata udał, żal mi dziecka że ma takiego Ojca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Najpierw naucz się poprawnej gramatyki głąbie a potem komentuj poczynania matki, która od rana do nocy ogarniała te dzieci !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: pytanię do facetów - ile płacicie alimentów na jedno dziecko ???

Jezu ja po 14 latach robię podwyżkę i jest wielką afera A do tej pory płacił mi na syna po 130zl A stwierdził że jego żona nie będzie pracowała bo kobieta jest do siedzenia w domu A ja mając 2 synów i jestem sama muszę jeszcze pracować żeby im niczego nie zabrakło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeważnie tak jest ze ojcowie odrabiaja z dzieckiem lekcje a mamusia nie wie dokładnie co przerabiaja, ja zjmuje sie dziećmi i oprócz tego płacę alimenty bo są d doszedł do przekonania ze np opieka naprzemienna jest zła i nie wazne kto sie diećmi zamuje ale ojciec płaci alimenty . PS jak Ci tak źle to sie zamień Ty płacisz a Ojciec sie zajmuje 90% ojców chętnei na to pójdzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chłopie walcz o obniżenie alimentów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

To dajcie! My nawet alimentów nie będziemy chcieć rąbac was
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jeszcze 500 plus i rodzinne 100 razem 1100 więc co poierdzielicie zarobek z wychowywania zrobili. Do roboty darmozjady
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla mnie bomba niema kłopotu .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz powiedzieć że za 1000 zł nie otrzymasz dziecka przez miesiąc??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niech da mi dziecko i pieniędzy nie chce żadnych :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Matka chrzestna bez bierzmowania? Gdzie? (49 odpowiedzi)

Hey, Bardzo zależy mi na tym, aby moja siostra była matką chrzestną mojej córeczki. Nasz ksiądz...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (302 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

kto poleci dobry podkład kryjący do twarzy? (36 odpowiedzi)

Szukam podkładu do cery mieszanej, który nie podkreśla porów i dobrze kryje (mam zaczerwienioną,...