Pytanie zdrowotne

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować tutaj.

już od długiego czasu mam wrażenie, że zapominam o różnych rzeczach, to nie jest tak proste, jak och, zapomniałem, gdzie to położyłem, raczej za każdym razem, gdy zamykam oczy, tylko na kilka sekund, jestem na pustej karcie, kiedy to się dzieje, muszę pomyśleć przez kilka sekund, aby przypomnieć sobie rzeczy, które wydarzyły się zaledwie kilka sekund temu.

trwało to już od jakiegoś czasu i zauważyłem, że nasila się do tego stopnia, że czasami na około minutę zapominam, jaki jest dzień, zanim zaczynam sobie przypominać.

Mam 15 lat, co mnie dezorientuje, ponieważ nie jestem jak stary facet z utratą pamięci.

Nie miałem żadnych obrażeń ani wstrząsów mózgu, więc nie może to być ich skutek uboczny. Najpoważniejszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła, był upadek z roweru, lol.

Jeżeli ktoś wie co się dzieje lub ma jakiś pomysł proszę o komentarz. Szukałem w Google wiele razy, ale nie mogłem znaleźć niczego, co byłoby zgodne z tym, czego doświadczam.

Nikt o tym nie wie głównie dlatego, że by mi nie uwierzyli, więc zdecydowałem się na arka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować tutaj.

już od długiego czasu mam wrażenie, że zapominam o różnych rzeczach, to nie jest tak proste, jak och, zapomniałem, gdzie to położyłem, raczej za każdym razem, gdy zamykam oczy, tylko na kilka sekund, jestem na pustej karcie, kiedy to się dzieje, muszę pomyśleć przez kilka sekund, aby przypomnieć sobie rzeczy, które wydarzyły się zaledwie kilka sekund temu.

trwało to już od jakiegoś czasu i zauważyłem, że nasila się do tego stopnia, że czasami na około minutę zapominam, jaki jest dzień, zanim zaczynam sobie przypominać.

Mam 15 lat, co mnie dezorientuje, ponieważ nie jestem jak stary facet z utratą pamięci.

Nie miałem żadnych obrażeń ani wstrząsów mózgu, więc nie może to być ich skutek uboczny. Najpoważniejszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła, był upadek z roweru, lol.

Jeżeli ktoś wie co się dzieje lub ma jakiś pomysł proszę o komentarz. Szukałem w Google wiele razy, ale nie mogłem znaleźć niczego, co byłoby zgodne z tym, czego doświadczam.
https://xender.vip/ https://omegle.onl/
Nikt o tym nie wie głównie dlatego, że by mi nie uwierzyli, więc zdecydowałem się na arka.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem, że przeżywasz trudności związane z pamięcią i jest to dla Ciebie niepokojące. Chociaż nie jestem lekarzem, mogę podać kilka ogólnych informacji, które mogą Ci pomóc zrozumieć sytuację. Niemniej jednak zdecydowanie zalecam skonsultowanie się z profesjonalnym specjalistą zdrowia, takim jak neurolog lub lekarz rodziny, który będzie w stanie dokładnie ocenić Twoją sytuację.

Problemy z pamięcią u młodzieży:
W wieku 15 lat umysł jest w trakcie intensywnego rozwoju, co może wpływać na różne aspekty funkcji mózgu, w tym pamięć. Hormony, zmiany strukturalne i inne czynniki mogą mieć wpływ na funkcje kognitywne.

Zmęczenie i stres:
Często problemy z pamięcią mogą być związane z przeciążeniem umysłowym, stresem lub brakiem snu. Upewnij się, że dostajesz odpowiednią ilość snu i radzisz sobie ze stresem, co może pomóc w poprawie funkcji pamięci.

Dieta i nawodnienie:
Upewnij się, że Twoja dieta jest zrównoważona i dostarcza wystarczająco składników odżywczych, zwłaszcza tych, które są ważne dla zdrowia mózgu. Regularne spożywanie wody również ma istotne znaczenie dla utrzymania funkcji mózgu.

Konsultacja lekarska:
Twój problem wymaga jednak profesjonalnej oceny. Nawet jeśli nie miałaś poważnych urazów, istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na funkcję mózgu. Badania neurologiczne i diagnostyka mogą pomóc w zidentyfikowaniu przyczyny problemu.

Monitorowanie objawów:
Zapisz swoje objawy, takie jak momenty dezorientacji, czas trwania utraty pamięci i sytuacje, w których się to dzieje. To pomoże lekarzowi w dokładniejszym zrozumieniu Twojej sytuacji.

Pamiętaj, że informacje te nie zastępują konsultacji lekarskiej. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego zdrowia, najważniejsze jest skonsultowanie się z profesjonalistą medycznym, który będzie w stanie dokładnie ocenić Twoją sytuację i zaproponować odpowiednie działania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dr.Alicja Renkielska chirurg plastyk LUXMED - proszę o opinie. (9 odpowiedzi)

Chciałam uzyskać jakiejś opinie odnośnie dr. Renkielskiej, mam umówiony zabieg. Jest ktoś kto...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (41 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

Sprawdzona suplementyka (3 odpowiedzi)

Jeśli macie jakieś sprawdzone suplementy, które możecie polecić to będę wdzięczny za podpowiedzi....