Pytanko

Czy ktoś zabiera rower ze sobą na turnus w Almie od 6.06 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim przypadku to chyba trudno będzie, jadę pociągiem ale chętnie też bym korzystała z roweru. Liczę na wypożyczalnię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem aktualnie w Almie i nie ma tu gdzie wypożyczyć roweru !!! Ludzie przywieźli swoje !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie te rowery ludzie przechowują? Na recepcji powiedziano mi że nie ma takiego miejsca gdzie rower może stać np. w nocy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej... witam .. mam pytanko - jade do almy od 5.06 jesli bym wziol ze soba rower , to czy sa tam jakies miejsca wyznaczoe do przechowyania ...,pozdrawiam -Tomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zabieram ze sobą rower. Jest tam wiele pięknych tras. Na recepcji powiedziano mi że nie ma takiego miejsca do przechowania rowerku. Ale jest na ośrodku jakaś wiata. Może tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie że wpadłeś na taki pomysł. Ja też wezmę rower.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Almie nie ma miejsce specjalnie przeznaczonych do przechowywania rowerów, stoją w różnych miejscach, przypięte (zabezpieczone aby nikt inny ich sobie nie pożyczył ! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie