Queen Machine

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Queen Machine - jeden z najlepszych tribute bandów w Europie - po zakończonej wielkim sukcesem trasie koncertowej w Polsce w roku 2020 niebawem po raz drugi wystąpi w Polsce.Koncert Queen Machine zostaje przeniesiony z 17.02.2023 na 14.02.2023 ze względu na zmianę całej trasy. Bilety zachowują ważność!!!Napisać, że trasa w Polsce w marcu 2020 roku była udana, to nic nie napisać. To było istne ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sceptyk

Fantastyczne doświadczenie, człowiek z wielkim talentem i charyzmą. Przed koncertem byłem sceptyczny z uwagi na niektóre nieprzychylne opinie i fakt, że to kopia legendarnego zespołu Queen. Ale cieszę się, że się zdecydowałem bo koncert wart jest każdych pieniędzy, na prawdę można poczuć się jakby oglądało i słuchało się Freddiego. Polecam każdego, bo to trzeba zobaczyć na żywo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz absolutną rację, 3 lata tamu też było super a nawet więcej piosenek wtedy grali, było jeszcze Innuendo i Who wants to live forever. Ale tak czy tak było świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega

Świetny koncert. Warto było. Nie spodziewałem się, że aż tak dobrze pokażą klimat z koncertów Queen. Brzmienie kapitalne, zarówno wokal, jak i gitary.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0