REJESTRACJA NZOZ STOGI

Witam!
Czy tylko ja mam problemy zeby zarejestrowac sie telefonicznie do lekarza??
Numer ciagle zajety, a jak sie w koncu dodzwonie to slysze staly tekst:
"NIE MA JUZ MIEJSCA, PROSZ PODEJSC DO LEKARZA I SIE ZAPYTAC CZY PRZYJMIE!"
Ile razy bylam to Panie z rejestracji maja sluchawke odlozona, albo w ogole nie reaguja na dzwoniacy telefon. Masakra, a jak sie zwroci uwage to z pyskiem wyskakuja. Moim zdaniem rejestracja telefoniczna jest wlasnie po to, zeby osoby, ktore nie maga przyjsc osobiscie mogly sie zarejestrowac, a tu lipa...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: REJESTRACJA NZOZ STOGI

Dokładnie mam tak samo !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: REJESTRACJA NZOZ STOGI

Tam z rana duży ruch i nie są w stanie jedną ręką odbierać telefonów a drugą rejestrować w system pacjentów na miejscu.
Potrzeba by oddzielnie osoby do telefonicznej rejestracji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: REJESTRACJA NZOZ STOGI

Nie wazne czy dzwonisz rano czy w dzien. Zawsze zajete.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: REJESTRACJA NZOZ STOGI

Najgorsze, że nie ma miejsca już dwie po ósmej. Powinno być parę miejsc dla osób dzwoniacych.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: rejestracja nzoz stogi

Najgorsza przychodnia jaką znam,a dużo chodzę po lekarzach i nigdzie nie spotkałam się z taką nieprzyjemną obsługą.Pani doktor S. wielką łaskę robi że przyjąć ma zachęta,żucia kartkami w pacjenta, jak się jej nie podoba praca to niech miejsce zrobi innemu lekarzowi.W rejestracji nastąpiła pomyłka przez panią rejestratorkę, pomyliła datę wizyty, ale oczywiście winny jest pacjent.Maaaaaasakra płakać się chce.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę się wypowiedzieć na temat Pani Doktor Mijas, zbieram opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepsza lekarka pierwszego kontaktuz calej przychodni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak inni lekarze, ale potwierdzam, że dr Mijas jest świetnym lekarzem. Jestem jej pacjentem od 20 lat i bardzo mi pomogła w różnych zdrowotnych i życiowych sytuacjach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem pacjentķą dr.Mijas również od ok.20 lat .Jestem osobą niepełnosprawną z wieloma schorzeniami i potwierdzam ,że b.dobry lekarz,z sercem,dokładna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o dr Mijas to moim zdaniem jest dobrym lekarzem.Moja cała rodzina się u niej leczy już od dosyć długiego czasu ja sama do niej chodzę i nie narzekam .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję jeśli ktoś nie potrzebuje lekarza twego samego dnia,to można się zAPISać na 2 tygdonie wcześniej,ale nie telefonicznie,numerki od 15 do 20 są właśnie na zapisy do tzw. kalendarza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...