Dorota - opinia (1) Bardzo miła obsługa i bardzo dobry kontakt i doradztwo z klientem, gorąco... Dorota Jola Gulbicka - opinia (1) Jak zwykle Biuro Podróży Rospond mnie nie zawiodło, a korzystam z usług wiele... Jola Gulbicka Małgorzata - opinia (1) Bardzo dobra organizacja wyjazdu, wysoka jakość usług, polecam! Małgorzata
Paweł - opinia (1) Bardzo solidne biuro, korzystamy z jego usług regularnie od kilku lat. Panie... Paweł Karolina - opinia (1) Bardzo polecam! Panie świetnie doradzą. Rewelacyjny kontakt w trakcie i nawet... Karolina Wandeczka - opinia (1) Rewelacyjne biuro podróży z ponad 30- letnią praktyką na rynku!!! Od lat... Wandeczka Obozy super (1) Serdecznie polecamy obozy młodzieżowe z tym biurem podróży. To już nasz... Karolina i Wiktoria Polecam (1) Korzystam z usług biura od lat i szczerze mogę polecić. Małgorzata Świetna firma! (1) Kilka razy na przestrzeni lat korzystałem z usług Rospond. Tworzą fajny... Krzysiek Bardzo dobre biuro (1) Korzystam z ofert tego biura już od wielu lat. Polecam. Personel tego biura... Ewa Labudda Serdecznie polecamy (1) Z czystym sumieniem możemy polecić Biuro Podróży Rospond wszystkim, którzy... Agnieszka i Piotr POLECAM (1) Wyjazdy z Biurem Podrózy ROSPOND zawsze udane. Atrakcyjne ceny, obsługa... Paulina P. Gorąco polecam (1) Od lat średnio 2 razy w roku korzystamy wraz z żoną z biura Rospond. Nigdy... Marek B. Najlepsze biuro w Trójmieście (1) Biuro poleciła mi moja ciocia, która w zeszłym roku wykupiła tutaj obóz dla... Iwona Polecam wszystkim (1) Do biura trafiliśmy przez przypadek ale wiemy, że będziemy tu wracać. Panie... Natalia Profesojnalne biuro (1) Wysyłamy dzieci każdego roku na kolonie.Za każdym razem wracają super... Łukasz z rodziną Wspaniałe biuro (1) Jeśli wakacje mają być udane, to tylko z Rospond! Od wielu lat kupujemy tu... enemi Rewalacja! (1) Dopiero wróciłam z wymarzonych wakacji we Włoszech. Było wspaniale.... Ala Świetne biuro (1) w tym roku po raz pierwszy skorzystałyśmy z oferty biura. Wybrałyśmy i... Asia Fantastyczne biuro (2) Korzystamy z usług biura Rospond już od 9 lat, a na tegoroczne wakacje mamy... Natalia i Danusia