Rachunek za naprawe auta

Witam,

Czy panstwo orientuja sie w procedurze badz mieli juz stycznosc ze zwrotem pieniedzy przez gmine za poniesione koszty naprawy samochodu argumentujac stanem drog w Banine.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak uszkodzisz samochód na dziurze, wzywasz policję, spisują protokół, naprawiasz auto i występujesz o zwrot do zarządcy drogi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

gmina odpowie, że na własną odpowiedzialność wjeżdżasz w dziury. już to przerabiałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda, u nas był likwidator, a Hestia i tak odpisała że nie wypłaci, bo GMINA ( czyli ubezpieczony) na bieżąco monitoruje i naprawia drogi a jeżdżący mają uważać ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam AC. Zgłosiłem na Policję - przyjechali, spisali, fotę dziury zrobili. Dali protokół, zlikwidowałem ze swojego AC, a ubezpieczyciel wystąpił do Gminy z regresem, i gmina zapłaciła. Za zlikwidowanie szkody składki mi nie podnieśli, bo płaci gmina. Rozprucie felgi na wystającym youmbie to ewidentnie wina gminy, rozwalone pobocza, na za wąskiej nawierzchni to też temat gminy, Więc wszyscy płacimy za nieudolność urzędników.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko tak można coś uzyskać od gminy. Ja szedłem na wojenkę z UG i TUW, po 6 miesiącach natalii wygrałem (ugoda). Teraz jednak wiem, że trzeba robić z AC z regresem i wzywać policję (jeżeli nie ma kilku świadków). Inaczej to jak walka z wiatrakami...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no tak, jak masz starszy samochód i nie masz AC, to pozamiatane. Jeden już zezłomowano, bo gmina się nie poczuwała do uszkodzeń, a ich ubezpieczyciel stwierdził szkodę całkowitą. Ale stwierdził też, że to z winy kierowcy, bo na własną odpowiedzialność jechał po drodze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gmina wstawi znaki , zły stan drogi ograniczenie do 30 i tyle ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...