Nadzieja - ocena (1) Zwróciliśmy się do Pani Joanny w sprawie uzyskania zezwolenia na zakup... Nadzieja Natalia - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną! Pani jest bardzo zaangażowana i... Natalia Kamil - opinia (1) Pełen profesjonalizm i wsparcie klienta. Bardzo polecam współpracę z Panią... Kamil
Natalia - opinia (1) Serdecznie polecam wszelkie doradztwo jakie świadczy Pani Joanna. Jest to... Natalia ruslan - opinia (1) Przyszedłem do Pani Joanny w sprawie uznania dokumentów ukraińskich w 2019 r.... ruslan Olga Dev - opinia (1) Pani Joanna wziela pod swoja opieke moja sprawe, ciagnaca sie okolo 4 lat.... Olga Dev Krystyna - opinia (1) Pani Mecenas jest godna polecenia. Pomoc ktora otrzymalam w odzyskaniu długu... Krystyna Denys Krep - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Joanną. Potrzebowaliśmy... Denys Krep WT - opinia (1) Po prostu "the best". Pani Joanna jest etalonem profesjonalizmu! WT Oleksandra - opinia (1) Bardzo polecam! Staraliśmy się o pozwolenie na nabycie nieruchomości dla... Oleksandra Angelika - opinia (1) Pani Joanna to najlepszy prawnik w trójmieście. Jest niesamowicie... Angelika Alena - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną. Jest bardzo sympatyczną miłą... Alena Wojciech S - opinia (1) Pani Mecenas jest profesjonalistką w każdym calu. Doskonale przygotowana... Wojciech S Lara - opinia (1) Pani Joanna jest bardzo dobrym radcą prawnym. Wszytki pytania w mojej sprawie... Lara Wiesława - opinia (1) Jestem zadowolona z doradztwa i miłej obsługi Wiesława Jacek - rozwód, kontakty z dzieckiem, alimenty - opinia (1) Pani Joanna jest doskonalem prawnikiem, który przeprowadził mnie przez ciężki... Jacek - rozwód, kontakty z dziec Михайло - - opinia (1) Zezwolenie na zakup mieszkania i uznanie za obywatela polskiego Велика... Михайло - Maryna - opinia (1) Polecam, bardzo fajna współpraca z Pani Joanną. Maryna Joanna Movchan - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną jest sympatyczną miłą konkretną... Joanna Movchan Paweł - opinia (1) Przeżyłem z p. Joanną ponad 3 letni, trudny rozwód. I mogę z całą pewnością... Paweł