Radni gminy szemud

Czy waszym zdaniem robią coś poza wchodzeniem w tyłek wójta?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nie, Rysiu owinął ich sobie wokół palca. Pozwalają mu na wszystko i jeszcze go bronią.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie wiadomo o co chodzi , to wiadomo o co chodzi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wchodzą i wychodzą tam gdzie słońce nie dochodzi. To oczywiste. Tylko zastanawia mnie jeden fakt. Całe życie nie będą radnymi a nawet myślę że te dwa lata szybko przeminą a im się wydaje że są radnymi na zawsze. Na zawsze to będzie podła opinia o nich na podstawie działania i zaniechania działania. Ciekawe czy to zrozumieją.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, tylko że nasz pan radny jest już którąś kadencję, pani przewodnicząca też conajmniej drugi raz. Jakoś w poprzednich wyborach ludzie nie mieli z tym problemu żeby zagłosować na tych samych.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestanie ciagle krytykować jakby nie było coś jest zrobione. Tez mnie denerwuje cały wójt ale za jego kadencji cała gmina ruszyła z kopyta. Podejrzewam ze większość tu piszących nie pamięta poprzednika ale ten to miał wszystko gdzieś nie szukał żadnych dofinansowań itp. Bojano nie jest jedna wioska w gminie , przestańcie gadać Ze radni nic nie ugrali , bo znikąd się boiska hala rozbudowa szkoły i drogi nie wzięły . Wiem ze przydałoby się więcej ale tez proszę nie pisać ze nic radni nic nie ugrali. Z drugiej strony uważam ktos lubi ciagle podsycać ten temat i zniechęci nowych kandydatów na radnych ponieważ bojanczycy zawsze będą niezadowoleni niewiadoma co by była to zawsze za mało .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Bardziej chodzi o to że pozwalają wójtowi robić prywatę i nie widzą w tym problemu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie zgadzam się. Bojano jest największą miejscowością w gminie i inwestycje powinny być największe. Ciekawe która wioska najwięcej wpłaca do budżetu? Na halę i boiska były specjalne fundusze, w całym kraju takie inwestycje powstawały. Szatnie i całe zaplecze orlika rodzice sami zorganizowali. W innych wioskach wójt kładzie asfalt, a u nas drogi z płyt na które składają się mieszkańcy. Graniczymy z Gdynią, a nie mamy żadnej drogi do niej. Nie mamy nawet PKS do Wejherowa, a to przecież stolica naszego powiatu. Krytyka jest jak najbardziej wskazana.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widzisz, zupełnie nie rozumiesz przekazu który płynie od partii aktualnie rządzącej , czyli PIS . A oni wyrażnie mówią, że ci co mają więcej , powinni dawać na tych co mają mniej. Zarobiłeś więcej, to oddaj . Ot takie socjalistyczne podejście partii mieniącej się za prawicową . ;-) I w gminie masz dokładnie to samo .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

> ale za jego kadencji cała gmina ruszyła z kopyta

O, kolejny który nie zauważył, że Polska ruszyła z kopyta pomimo marnych polityków, a nie dzięki nim. Polska idzie do przodu dzięki przedsiębiorczym ludziom oraz pracowitym ludziom w sektorze prywatnym, a nie dzięki temu, że jakiś wójt wydaje pieniądze z podatków.
Nie przypisujcie zasług ludziom, którzy ich nie mają.

Za poprzedniego wójta też było tyle kasy z programów unijnych?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jakoś trzeba było pozyskać te środki fundusze czy dofinnansowania . Za ładny uśmiech nic nie dają trzeba się trochę postarać. Dyskusją z tobą jest zbyteczna bo dla ciebie jest wiecznie za mało. Żeby cię uprzedzić zaznaczę ze nie jestem trollem wojta ani radnych i jest to mój ostani post. Szkoda ze ludzie czerpią informacje z forum, wolę dołączyć do grupy na FB, dyskusje przynajmniej nie są anonimowe . Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wszystkie gminy otrzymały fundusze .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Siłownia (6 odpowiedzi)

Czy są siłowni w Bojanie albo w pobliżu dla dorosłych i młodzieży?

Parafia w Bojanie (6 odpowiedzi)

Triduum Paschalne - 2024 wielki czwartek 18.00 Uroczystość Wieczerzy Pańskiej 20.00 Adorację...

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...