Radosny Zakątek

Przedszkola

Gdańsk, Warszawska 153

To nie jest Radosny Zakątek, to jest RADOSNY RAJ dla dzieci !!!!!!!!!!!!! (1) Niesamowitą radością jest dla mnie codzienne zostawianie mojego dziecka w... mama Wykwalifikowana kadra, bardzo dobra atmosfera (1) Bardzo polecam przedszkole Radosny Zakątek, bardzo dobrze wykwalifikowana... mama II grupa bnardzo dobre miejsce (1) Radosny Zakątek to miejsce , w którym nasze dziecko znalazło fachową... jun
Polecam wszystkim rodzicom to przedszkole! (1) Radosny Zakątek jest miejscem gdzie spokojnie można oddać swój największy... mama Przedszkole Radosny Zakatek a wcześniej nr 76 to jest miejsce do którego dziecko idzie z uśmiechem na buzi. (1) Wspaniałe, godne polecenia miejsce. Dowodem może być ilość chętnych podczas... Mama To wspaniałe miejsce na początek edukacji (1) To naprawdę komfort przyprowadzić dziecko do przedszkola i spokojnie pójść do... Julia Każdemu polecam to przedszkole. Mój starszy syn tam zdobywał pierwsze edukacyjne szlify (1) Teraz chodzi tam młodszy synek i oczywiście jest zachwycony. Ostatnio... Kora