Mogę podpisać się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. W skrócie całkowita kompromitacja: przyjęli zaliczkę, ale już zamówienia nie złożyli - skutek po 2 tyg. przyjeżdżam po panele, bo jutro mamy ekipę montażową, paneli nie ma będą za kolejne 2 tyg. Nikt się oczywiście do żadnej odpowiedzialności nie poczuwa. Drugie podejście za 2 tyg. niestety też nieskuteczne - rezygnujemy z zajęć zawodowych, czekamy na dostawę, odpowiedź ze sklepu „dzisiaj nie będzie, pomyliliśmy towar w magazynie” i kuriozalny komentarz wobec naszego niezadowolenia „ nie Pan jeden jest w takiej sytuacji”. Trzecie podejście – wysyłają towar na zły adres ! Czyli coś w stylu głębokiej komuny. Niestety wcześniej zamówiliśmy również drzwi – termin 8 tygodni ( konkurencja 4-6), po 8 tygodniach tuż przed terminem odwołują. Powód „Nie mamy drzwi”. „Kiedy będą”, „Nie wiemy”. Czyli Bareja jeszcze raz „Nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz”. Podsumowując niekompetentni, nieudolni, niepomocni. Nie rozwiążą Twojego problemu, ale na pewno stworzą nowe.