asia - opinia (1) Bardzo fajna szkoła pływania. Bardzo mili instruktorzy jak i właściciele... asia Półkolonia piłkarska w Rafiku (1) Rafik to zdecydowanie najlepsza półkolonia piłkarska w Trójmieście!!! Moje... Dorota
półkolonie na 6! (1) Półkolonie zorganizowane super!! dzieciaki zamiast siedziec w domach przed... Barbara
Moim zdaniem najlepsza szkółka pływania w Trójmieście (1) Doskonały basen dla dzieci. Dobrzy trenerzy oraz różne ciekawe zajęcia. Moje... Jacek Polecam (1) Kolonia w zeszłym roku okazała się strzałem w dziesiątkę ,syn wrócił... Grzegorz Półkolonie (1) Super opieka, profesjonalne treningi, świetna zabawa, jesteśmy bardzo... Paweł z rodzicami Szkółka piłkarska (1) Fantastyczne podejście trenerów ,zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i to... Mama Brawo! (1) Jestem mamą 8 i 9 latków. Zawożę synów na zajęcia dwa razy w tygodniu.... Sylwia Pozytywnie (1) Gorąco polecam lekcje pływania: indywidualne podejście, pozytywny sportowy... P.O. Profesjonalizm z pozytywnym podejściem! (1) Bardzo fajna szkółka, budująca w dzieciach chęć do grania w piłkę. Trenerzy... Dani Najlepsi :-) (1) Super szkółka z super Trenerami, którzy mają super podejście do naszych super... Rodzice super piłkarza Super szkółka (1) Wysoki profesjonalizm a zarazem elastyczność treningów.Wspaniałe... Babcia B. Dobra szkółka. (1) Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście trenerów do dzieci.Polecam! G.M. Zadowolona mama (1) Polecam, miła i życzliwa atmosfera zarówno na zajęciach w szkółce... Magda "JANTAR PRZYMORZE"-SUPER SZKÓŁKA PIŁKARSKA (1) Bardzo polecam szkółkę (jak w temacie). Podejście do dzieci jest... K. Szkółka na medal (1) Bardzo fajna szkółka piłkarska przyjazna dzieciom. Trenerzy prowadzący... Teksas Gabrysia - opinia (1) Mój chłopak gra w piłkę od kilku lat. Lecz dopiero w tej szkółce piłkarskiej... Gabrysia Szkółka na medal !!! (1) Szkółka piłkarska naprawdę godna polecenia. Moje dzieciaki uwielbiają tam... Matylda Fryń To lubię! (1) Profesjonalne podejście, miła atmosfera, dzieci szczęśliwe. Moi synowie nie... Monika Nauka pływania-SUPER! (1) Serdecznie polecam szkolę pływania Strzałka.Panowie instruktorzy-Sławek i... Anetta
1 z 2 »