Rajska Góra w Górze.

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Ktoś, coś słyszał nt. tego miejsca? a może ktoś organizuje wesele, niebawem, mile widziane refleksje i doświadczenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rajska Góra w Górze.

Witam,
My mamy tam wesele za 6 miesięcy ;) na razie nic nie wiemy, zbieram się do napisania maila żeby dopytać się o szczegóły np. dekorację.
fajnie że jest nas tu więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rajska Góra w Górze.

My też za 6 miesięcy, konkretniej 7 września a Wy ??
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rajska Góra w Górze.

My mamy tam wesele za dwa miesiące. Dworek jest świetny :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Rajska Góra w Górze.

podziel się koniecznie wrażeniami;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rajska Góra w Górze.

Naprawdę nikt?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rajska Góra w Górze.

Hej, moją opinię po naszym weselu zamieściłam bezpośrednio w opiniach o dworku Rajska Góra. W skrócie: jesteśmy bardzo zadowoleni, goście również, wiele osób powiedziało, że nigdy nie było na tak udanym i dobrze zorganizowanym weselu. Obsługa świetna, dekoracje cudowne. Wszystko naprawdę super. Pozdrawiam serdecznie, Emilia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rajska Góra w Górze.

Byłam na weselu u kuzynki. Jedzenie bardzo dobre, dodatkowo młodzi dostali gratis stół wiejski - rewelacja, nie przepadam za kiełbasami, ogórkami i samlcem, ale te były przepyszne! jako zakąski idealne. Obsługa dobra. Jedyne minusy: mały parkiet - przy 100 osobach był wielki problem z utworzeniem "kółka". Zwróciłabym też uwagę obsłudze, aby uzupełniali papierowe ręczniki w toalecie - bardzo szybko się skończyły. Ale to już takie czepianie się, bo dobrej zabawy nie popsuło :) A sala - prześliczna, ogród też :) Gdyby nie to, ze miejsca jest mało to na pewno zrobiłabym tam wesele :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Rajska Góra w Górze.

Ja byłam tam na balu karnawałowym na 150 osób i jakoś parkiet dawał radę, więc bez przesady tak źle z tym miejscem do tańczenia nie jest. Jedzonko faktycznie pierwsza klasa, a obsługa rewelacja!!! Pokoje mają też niczego sobie i przede wszystkim otoczenie - zdala od zgiełku wielkiego miasta, a dojazd bardzo dobry. Także polecam nie tylko na wesele:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rajska Góra w Górze.

Miałam tam wesele, jedzenie super, wystrój super, obsługa super, ale pewien mały szczególik.... Parkiet jest czymś chyba pastowany, nie wiem czy tak powinno być ale miałam całe czarne buty i u dołu sukienkę, w pewnym momencie dziecko się przewróciło na parkiet w białych rajstopkach i były czarne, bałam się tylko że ktoś z gości albo ja sama się potknę i będę miała sukienkę brudną. Nie wiem może parkiety się pastuje, ale dlaczego czarną pastą ? Może czymś innym trzeba spróbować?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rajska Góra w Górze.

Elegancki wystrój, super obsługa, jedzenie rewelacyjne! 10/10
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rajska Góra w Górze.

My już po weselu :) Było fantastycznie, lepiej trafić nie mogliśmy. I jedzenie i obsługa godna polecenia a miejsce samo w sobie ma bardzo fajny klimat. Mmm moglabym mieć wesele jescze raz :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Rajska Góra w Górze.

Byłam tam (po raz pierwszy) w kwietniu 2013 na weselu i musze przyznac,ze do samego rana było wzorcowo. Obsługa (zwłaszcza kelnerzy) szybka i kulturalna, jedzenie urozmaicone i oryginalne (marynowany łosoś na przystawke był obłędny!!!), okolica także miła(na ewentualne spacery). Dekoracje stołu były równiez nietuzinkowe, eleganckie-az miło było popatrzeć. Starszemu pokoleniu oczywiscie bardzo podobał sie stół z tradycyjnymi przysmakami (smalec, kiszone ogórki, swojskie wędliny). Podsumowując: naprawdę sympatyczne i profesjonalnie przygotowane miejsce,polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Rajska Góra w Górze.

witam miałam ostatnio okazję oglądać dworek, czytałam wcześniejsze opinie i faktycznie nie są przesadzone miejsce jest urocze ciężko opisać ale po prostu każdy detal tam jest zrobiony z gustem nawet takie rzeczy jak zagroda dla zwierząt czy ognisko amfiteatr o budynku nie wspominając... długo by wymieniać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Rajska Góra w Górze.

Nasze wesele było bajeczne, wszystko było tak jak sobie wymarzylismy, to miejsce ma w sobie to coś czego w innych miejscach nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...