Tydzień temu dostałem już ostatnie świadectwo od tej szkoły. Jest rewelacyjna, każdej szkole szczerze życzę wzorowanie się na "Łączności". Nigdzie nie spotkałem się z tak fajnymi nauczycielami, można z nimi spokojnie pogadać czy nawet pożartować. Jeżeli ktoś tylko chce to naprawdę może wyjść z tej szkoły z bardzo dużą wiedzą, wystarczy troszeczkę popatrzeć z uwagą na tablicę i w zeszyt. A jeżeli ktoś nie chce to dostanie dyplom ukończenie szkoły o profilu elektronicznym nie mając najmniejszego pojęcia elektronice.

Jeżeli chodzi o maturę, tu też wiele zależy od ucznia, szkoła organizuje bardzo dużo dodatkowych godzin, np. 6 godzin przygotowań do matury z angielskiego podczas ferii trzy dni pod rząd - robią to przy tym wyłącznie dla uczni bo jak nam sama anglistka powiedziała - nie dostanie za to złotówki. Matematyka myślę, że jest ok, jednak mimo że program mamy rozszerzony to zdecydowana większość przystępuje do matury podstawowej. Szczerze powiem, że jest problem z fizyką bo wg mnie w takiej szkole jedna godzina fizyki jest nieporozumieniem.

Klasa pod patronatem PG to taka klasa w której zajęcia z podstaw elektroniki są prowadzone przez bardzo dobrego pana doktora z tej uczelni.