Rednek

Burgery

Gdańsk, Szeroka 8/10

Testoviron - ocena (1) Sztos i apka z rabatami z kodem 4464 rabacik Testoviron Rednek Lover - ocena (1) Z czystym sumieniem moge napisać, że to najlepszy burger w Trójmieście! Raz... Rednek Lover Matti - ocena (1) Pyszne, domowe mięsko, świeże dodatki, doskonały sos + ciekawy wystrój... Matti
Radek - ocena (2) Bardzo dobry Burger, mięso zrobione perfekcyjnie i bardzo dobrze... Radek Jurek - ocena (2) Nie smakowało. Nie moje smaki Jurek Ja - ocena (2) Super jedzonko :) Ja Daniel - opinia (1) Szarpanina pierwsza klasa! Świetne miejsce żeby dobrze zjeść. Daniel Alicja - opinia (1) Przeciętnie. Burgery jakościowo OK, ale frytki to z jakieś Biedronki czy Dino... Alicja Dżin - opinia (1) Polecam opcje wegetariańską :) Dżin Kamil - opinia (1) Wyczypiste burgery:) i co najważniejsze jest opcja wegetariańska Kamil Daniel - opinia (2) Smacznie i do syta, nigdy nie wyszedłem głodny. Daniel Asia - opinia (2) Uwielbiam, burgery przepyszne. Najlepsze w całym Trójmieście. Asia Seba - opinia (2) Dzien dobry. Nazywam się Sebastian. Zjadłem w tym lokalu 1.5 kg burgera.... Seba Wiktoria - opinia (2) Pyszne jedzenie, zarówno burgery jak i zapiekanki! Super klimat, cudowna... Wiktoria JSK - opinia (2) Polecam burgera Rednek i Kozioł :) JSK rednekomaniak - opinia (2) Mistrzostwo ! Lepszych w Polsce nie znajdziecie. rednekomaniak Marta - opinia (2) najlepszy jaki jadłam w zyciu!!! Marta Justyna - opinia (2) Obowiązkowe miejsce na mapie Trójmiasta ! Najlepsze burgery jakie jadłam,... Justyna Kamil - opinia (2) Pyszne, papudrak sztos !!!! Najlepsze miejsce w Gdańsku. Kamil M. - opinia (2) pyszne burgery ! smakowite i dobre i kropka M.