Rehabilitacja, gabinety lekarskie

Cześć, zwracam się do was z zapytaniem, co myślicie na temat powstania prywatnej placówki medycznej w naszym baninie? Rehabilitacja, fizjoterapia, konsultacje lekarskie, masaż. Wszystko na odpowiednim poziomie, cenieni specjaliści, nie żadna pierwsza lepsza Pani Krysia.
Byłbym bardzo wdzięczny za wyrażone opinie na ten temat. Pozdrawiam, mieszkaniec Banina
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Rehabilitacja, gabinety lekarskie

Myślę że szczególnie nasi sportowcy (a jest ich wielu) byliby zainteresowani. Ja sama mam problemy z kręgosłupem to pewnie jest to dość powszechnie. Ja jestem a tak - niech nasza miejscowość się rozwija to może do pracy nie trzeba będzie jeździć do Trójmiasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Rehabilitacja, gabinety lekarskie

A byłaby też rehabilitacja na NFZ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Rehabilitacja, gabinety lekarskie

Rehabilitacja nawet jeśli by byla na nfz to kolejki będą takie jak wszędzie. Nie ma nigdzie rehabilitacji bez kolejki.
Uwazam ze jesli na dobrym poziomie to jak najbardziej ma racje bytu. Nie pamiętam kiedy mialem czas czekac na nfz, wszędzie i tak chodze prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chodzi o prywatną opiekę medyczną, fizjoterapia, masaże, lekarze specjaliści ( ortopeda, ortopeda dziecięcy, endokrynolog, neurolog, reumatolog itd ).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.Rehabilitacja NFZ-ćwiczenia indywidualne po operacji-Pani pokazała mi piłkę i jak trzeba ćwiczyć w domu.Bezbolesna,zero efektów.
2.Rehabilitacja prywatna-Pani rozmasowywała blizny pooperacyjne ,mobilizowała mięśnie ,jednym słowem dawała wycisk aż łzy płynęły.Bardzo bolesna,bardzo efektowna.
Podsumowując jestem na Tak. I nie trzeba wielkich specjalistów ,jest masa zdolnych absolwentów fizjoterapii i takich można zatrudniać.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety takie sa realia, na nfz wszystko jet "hurtowo", dostaje sie duzo mniej czasu na pacjenta niz w prywatnym gabinecie, zatrudnia się tam też pierwszą lepszą osobę, często bez elementarnej wiedzy ( są wyjątki ), w gabinetach prywatnych wyglada to zupelnie inaczej. Do dentysty tez w wiekszosci chodzimy prywatnie a nie na nfz i nie ma z tym problemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram przyda się taka placówka! Dobrze by było jakby były pakiety dla rodzin w przystępnych cenach.
Korzystam teraz z pakietów w Polmedzie jestem zadowolona, ale gdyby było coś na miejscu byłoby jeszcze lepiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rehabilitacja czy spa? Co bedzie lepszym wyborem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rehabilitacja
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie wszystko zależy też od schorzenia i samych rehabilitantów ale ja dwukrotnie korzystałem z rehabilitacji kręgosłupa na NFZ i pracujący tam ludzie bardzo mi pomogli, za każdym komfort mojego życia znacznie się poprawiał i na ponad rok mogłem odstawić prochy przeciwbólowe. Wyczynem jest załapać się na rehabilitację na NFZ w sensownym terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca w szpitalu to niestety wiele pacjentow przez 8h i jakby miala panu robic 1h terapie nie dala by rady obejsc wszystkich pacjentow takie sa realia za malo fizjoterapeutow w szpitalach ale noe ma na to kasy ... natomiast prywatnie ma na 1 h pracy z pacjentem i mozna wiele zdziałać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0


Krysia jest OK !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz wolne dzisiaj widzę. Bawisz się...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam, że w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wam sprawdzić nowoczesne Centrum Medyczne FMC w Łodzi, które specjalizuje się m.in. w sprawach związanych z rehabilitacja . Jeżeli jestescie zainteresowani ich usługami to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecam Ci znaleźć jakieś centrum medyczne do leczenia problemów z głową. Bo polecanie centrum z Łodzi na forum Banina może świadczyć o poważnych zaburzeniach!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukacie sprawdzonych usług z zakresu rehabilitacji lub fizjoterapii, to osobiście mogę Wam polecić usługi, z których sam regularnie korzystam, kiedy mam problem ze zdrowiem - http://rehapro.com.pl . Co Wy sądzicie o ofercie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Że to słaba reklama.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam firmy RehaPro ul. Piastowska 50 Kraków. Strona: http://rehapro.com.pl
Nie jestem zadowolony z oferty i z przyjęcia w tej firmie.
Kompletnie się zawiodłem.
Może zawiódłbym się mniej, gdyby nie to, że jakiś głupek oferował mi ich usługi na forum Banina i musiałem do nich jechać przez całą Polskę.
Ale mimo wszystko jestem zniesmaczony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o rehabilitacje czy fizjoterapie serdecznie polecam sprawdzić stronę https://www.wibroterapia.com/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi nigdzie tak nie pomogli jak w klinice ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej enel sport w Warszawie na Łazienkowskiej, tam obok stadionu legii. Wcześniej byłem u innego fizjoterapeuty nie ważne gdzie, ważne że bóle kolan wróciły. A tam mają świetnych rehabilitantów, poskładali mi kolano bardzo szybko, mięśnie wróciły do sprawności po upadku. Ortopeda też jest, USG rezonans, no wszystko tam załatwicie tak na prawdę. I szybko to przede wszystkim nie czeka się na wizytę wieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...