Rehus

Rehabilitacja Salony masażu

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36/46

Wanda - opinia (1) Korzystałam z leczenia na NFZ - czas oczekiwania wynagrodziła jakość obsługi,... Wanda Polecam (1) 5 gwiazdek to zbyt mało by móc opisać i podziękować Panią za pomoc w... Ania Opinia (2) Do gabinetu "Rehus" trafiłam przez przypadek ... spotkałam znajomą i tak po... Ela
nowocześnie i szybko (2) Nowoczesny sprzęt-nigdzie takiego nie spotkałem wcześniej.Nawet mój lekarz... Frank Ostroga (2) Na ostrogę piętową leczyli mnie 6 mcy w NFZ za pomocą lasera i ultradźwięków,... Krysia Dziękuję bardzo za poprawienie mojej jakości życia i powrót do normalnego bezbólowego funkcjonowania :-) (1) Wspaniałe,sympatyczne,z ogromną wiedzą praktyczną i merytoryczną Panie... Hanemex Bardzo gorąco polecam (1) Do gabinetu trafiłam po bardzo ciężkim urazie stopy, zespół zmiażdżenia wręcz... Monika Bardzo miła obsługa! (1) Przyszłam do tego gabinetu z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam.... Anna Pełna profesjonalizm (1) Polecam gabinet rehabilitacji. Super obsługa, profesjonalna pod każdym... Monika PROFESJONALNE PODEJŚCIE (1) Dużo profesjonalnego sprzętu.Fachowa pomoc.Ceny bardzo przystępne.Do tego... JADZIA Zabiegi rehabilitacyjne (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi, W Rehusie posiadają najnowszy sprzęt do... Szymon Polecam (1) 100% zadowolenia !!! Przemile Panie :-) szybko i profesjonalnie, indywodualne... Beata