Rękodzieło, pasmanteria

Hej, gdzie znajdę dobrze zaopatrzoną pasmanterię? Dopiero rozpoczynam przygodę z dziewiarstwem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rękodzieło, pasmanteria

Ja polecam nową pasmanterię w Gdańsku na Hynka, "Tu się zaszyj". Dziewczyny są przemiłe, a jak brakowało mi czegoś w asortymencie, to załatwiły :) atmosfera jest super, czasem wpadam tak po prostu porozmawiać i wypić kawę, choć znamy się krótko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rękodzieło, pasmanteria

A w jakiej dzielnicy szukasz? Bo mogę polecić ze 3 takie miejsca, ale tylko w jednym są fajne babki, bynajmniej dla mnie byly mile. Sama trochę dziergam i znalazlam fajną pasmanterię na hynka 30, ceny bardzo niskie, kobitki młode uśmiechniete i doradzom bez problemu, nie jak w innych pasmanteriach, zę pracują jak za karę i klient im przeszkadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rękodzieło, pasmanteria

W madisonie jest duzy wybor, ale ceny kosmiczne i zero szacunku do klienta, jest tez na pilotów mała pasmanteria, cos tam mozna znalezc czasem fajnego, ale człowieka przytłacza jak tam weszlam, ale odkryłam nowe miejsce na zaspie - niedaleko skm zaspa, jakos na przeciwko lidla budynek. Nawet kawe mi dali za darmoszkę i ceny maja bardzo spoko. Jest jeszcze na ryneczku zielonym, tam bardziej ida w gumy, taśmy, tasiemki, ale troche wloczek tez jest, glownie akryl. I więcej miejsc juz nie znam, ale moze ktos zna i podpowie? Tez sie chętnie dowiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam systemu CRM (15 odpowiedzi)

Szukam CRMu dla 6 pracowników, branża serwisu klimatyzacji. Mamy bałagan w firmie. Musi być...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Białe tango (250 odpowiedzi)

Pan mi nie odmówi Panie Redziński (?) Ćwiczenie czyni mistrza. http://youtu.be/c3_NntYhzV4