Rekordowy ruch w tunelu pod Martwą Wisłą

Opinie do artykułu: Rekordowy ruch w tunelu pod Martwą Wisłą.

W wakacje padł nowy rekord ruchu pojazdów w tunelu pod Martwą Wisłą . W lipcu i sierpniu obiema rurami pojechało ponad 400 tys. kierowców w każdym miesiącu. Jeśli ruch wciąż będzie rósł w takim tempie, to za rok osiągnięta zostanie maksymalna przepustowość tunelu.

Od otwarcia tunelu minęło już 2,5 roku. Od tego czasu ruch w obu rurach między Letnicą a węzłem Ku Ujściu ciągle rośnie. Ze statystyk, jakie udostępniło na naszą prośbę Centrum Zarządzania Tunelem wynika, że tylko w ciągu ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na przykład może ludzioą zasiłki podnieść żeby się żyło jak na zachodzie.

Wiem jak tam jest bo szwagier siostre wzioł to majom tyle benefituw że nie wiedzom co z kasom robić. Jak pszyjadom to jak krule! Nie patszy na ceny i stawia! Tylko fajki muwi u nas lepsze i tańsze to mnie prosi żeby wysyłać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

G ...o prawda. Można było dać ludzia więcej zasiłków to wszystkim żyłoby się lepiej

A nie tylko swoim. Za te pieniondze to ze sto rodzin takich jak moja mogły by żyć jak ludzie przez sto lat i się nie martwić i nic nie tszeba by robić jak na zachodzie ludzie mają. A tak co? Tylko Rycho i Zbycho nachapali się i se na wakacje jeżdzom luksusowe zagraniczne do Turci i Egiptu a Polscy ludzie nic z tego nie majom. Wiem co muwie bo sonsiad złodziej był w Egipcie w Alinkluzif to opowiadał co tam się dzieje ile to wudy idzie. A cała akcyza do arabuw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Nie, zostawić jak jest.

Już raz Obwodnica była w mega remoncie i jakoś się żyło, a trzeci pas i pobocze prędzej czy później musi powstać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

PKW ma wprowadzić zakaz botów w kampani

wtedy połowa z tych hejterów zniknie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby tak zalewali jak lamentujecie na forach...

... to nie byłoby tak drogo. W ciągu ostatnich 10 lat wyszliśmy na drugie miejsce z cenami kupna i najmu, za następne 10 mamy szansę zdetronizować Warszawę jak trend się utrzyma.
Niestety pensje nie rosną tak szybko i jest to problem dla zwykłych ludzi. Skończy się tak, że w mieście będą mieszkać turyści, studenci plus jakaś tam elita a zwykli ludzie w Kokoszkach, Redzie, Pruszczu itp.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

masz rację, ale weź to wytłumacz tzw. ruchom miejskim

i innym zielonym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nowy most na starogardzkiej, budowa nowego przy urz marszalkowskim, mosty, wiadukty zbudowane w ciagu linii pkm, wczesniej most kol nad trasa zielona
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

I dobrze powinni jeszcze ograniczyć do około 50 km. Bo i tak jeździcie gdzie wam wygodniej ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak to jest jak się wali wokół osiedla i nie tworzy żadnej komunikacji

Adamowicz jak zostanie to będzie dalej to samo. Za rabacik na mieszkanko pozwolenie na osiedle
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

to

są boty lub żywe płatne boty w sumie inteligencja podobna.
Zaraz napiszą o mieszkaniach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

tunel

gdzie są anty Budyniowcy co obszczekiwali ile to łapówki prezydent wziął za tunel aby poprawić dojazd do nowych mieszkań w Brzeźnie i na Hallera , tyle szczekali po co tunel lepiej wybudować kilka nowych parafii , gdzie oni są jakoś cicho
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepustowość

Należy podnieść ograniczenie prędkości z 70 do 110 km/h i wszystkie auta prędzej przejadą
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2