Relacja Wisła Kraków - LECHIA Gdańsk

Opinie do relacji: Wisła Kraków - LECHIA Gdańsk. (piłka nożna)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bramkarz do wymiany. Za dużo szmat i nie chodzi o ten mecz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaki remis?

Starczy że strzela jeszcze 1 gola, a niestety strzela i możemy się pożegnać z remisem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja

Nareszcie wszyscy napuszeni dziennikarze mają radochę. Przecież oni nie lubią Lechii. We wszystkich wywiadach, relacjach słyszy się tylko o Legii, Cracovii, Wiśle i Jagiellonii....O Lechii zawsze mówi się źle albo wcale.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lipa ale to piękne drzewo.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie Haraslin
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

łoł Stolarski i F. Paixao wchodzą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

kuswik i g=chrapek do zmiany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dajcie spokój Janickiemu. On nie gra na swojej pozycji. Vitorii podziękować, Janickiego na środek a Stolarski na prawą obronę. To tak naprawdę Nowaka pogięło wystawiając taki skład. Co robi nieudacznik Marko, a gdzie jest Haraslin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panowie, popatrzcie realnie. Lechia gra po prostu słabo, i to nie tylko w tym meczu, tylko całą rundę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lechia gra swoje jak Barca

tylko ma słabszych zawodników ale taktyka jest podobna, brakuje Messiego (Peszko) Neymara (Kuświk) Sueareza (Paixao) ale nawet Barca remisuje i przegrywa...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

akurat stolarski moze by sie przydal, sadze, ze trener cofnie janickiego i zmieni Stolarskiego za ktoregos ze srodkowych, z racji wiekszego zgrania Janickiego z zespolem. Tyle, ze istnieje ryzyko kontr Wisly, ale chyba musimy zaryzykowac. Zastanawial bym sie nad Flavio jeszcze, ale wpuszczenie go za obronce mogloby byc nieco ulatwieniem dla Wisly do atakowania i wyprowadzania kontr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co to za drużyna, bez obrony z bramkarzem nieudacznikiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

dziennikarz odkrył, że Lechia głównie gra bez skrzydłowych

wiem to od początku rundy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdy Stolar gra dobrze to siedzi, jak słabo to jest w wyjściowej. Kto u nas gra na skrzydłach bo ciężko kogoś zlokalizować. Marco słabszy od Flavio. Pierwszy gra, drugi nie. Dwóch praktycznie nowych na środku obrony przy ofensywnej Wiśle- samobójstwo. Wojtkowiak w obronie z tyłu zero, brak Wojtkowiaka - dwa do przerwy. Czy trener wyciągnął wnioski po wygranych meczach i celowo osłabia drużynę? Piłka w grze i można jeszcze wynik wyciągnąć ale przy pełnym zaangażowaniu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Akurat bramkarz nie mial zbytnio szans przy bramkach Wisly, nie winil bym Savica za te bramki. Strzal z glowki nie byl w srodek bramki i strzal na trudna wysokosc dla bramkarza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

piach

Tak jak mówiłem, Lechia ma cały czas szczęście. Było to widoczne podczas meczu z Łęczną, gdzie mogliśmy spokojnie przegrać 1-3. Bardzo słaba obrona, gra do przedu także się nie klei. Mam przeczucie, że dziś początek końca Nowaka jako trenera. Teraz będzie już tylko gorzej, przeciwnicy coraz silniejsi i spodek w dół w tabeli. I nie mówcie mi, że jestem śledziem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10