Renault Laguna II

Lagunę można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Wyraźna i czytelna linia, szerokie nadkola podkreślają mocny i zdecydowany charakter tego auta. Lekkie linie budzą wrażenie mocy. Wydaje się gotowa do skoku. Wnętrze Laguny jest jasne i przestronne. Deska rozdzielcza o wyraźnie zaznaczonych krzywiznach wydaje się zarazem lekka i dynamiczna. Kolory i materiały zostały starannie dobrane. Troska o ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

marcian20

Lagune mam już prawie 10 lat. I wymieniam płyny ustrojowe, filtry - przede wszystkim! Oraz zawieszenie. Na polskich to i samoloty się psują:) A poza tym wszystko gra. Nie jest to samochód dla braków, co przesiadają się z golfa 3,ani dla emerytów. Da się nim cisną i szaleć, trzeba pamiętać że to jednak samochód. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam mam zamiar kupić lagune 2 z silnikiem 2.2. albo 1.9 dci proszę o opinie

Witam mam zamiar kupić renault lagune 2. Z silnikiem diesla 2.2 albo 1.9 dci szukam porad czy jest to autko awaryjne czy też nie proszę o podpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty mechanik? hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIĘKNA MASZYNKA i BEZAWARYJNA!!!!

Mam Lagunkę z przebuegiem teraz 230 tyś. Pojazd bezawaryjny, dosłownie piękny, komfortowy. Polecam. A co komentarzy to pewnie są moderowane przez znafcóf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ci co pisza tak zle o Lagunie 1.9dci130KM to sa jacys nieszczesliwi ,bo ja taka mam i przejechalem juz 150tys.i jestem bardzo z niej zadowolony. Jedn bardzo wazna zasada o auto jakie by to nie bylo trzeba dbac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super auto ja posiadam bezawaryjne poniewaz od 1 wlasciciela bezwypadkowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

laguna ok ! i tyle

Jak czytam opinie , że temu sie to zepsuło, temu to, że laguna to szrot to tak naprawde smiac mi sie chce-albo Ci "wszyszcy wlaścicele lagun " to pisza to co słysza niemajac tego pojazdu-albo kupili lagunę od niemca czy tam kogoś jako wielką okazję-"niemiec płakał jak sprzedawał"-a faktycznie auto po 5 dzwonach,na prętce złożone no i trafiaja sie frajerzy co kupią za marne pieniądze a teraz płaczą laguna to-laguna tamto-a ja mam lagunę w najbogatszej wersji z 2003 roku-208000 km przebiegu-ZERO PROBLEMU!!!....ale niemiec nie płakał jak sprzedawał...no i gdy ją brałem to placilem trochę dużo jak za ten rocznik-ale za to teraz-robie to co trzeba na bieżąco i jak juz pisalem ZERO !!! awarii..a ci co płaczą tak -nie stac cie zapłacic za dobre auto to jeżdzij "funkiel nówką VW od niemca...kupiony jako okazję-co 3 dni u mechanika no ale VW-choćby walil sie i rdza żarła az zęby bolą-ale VW-dobry....prosty jak budowa cepa-pozdrawiam tych co maja Renatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2003 rok laguna to wspaniały złom jak dostane za to 1000 to ok

nerwy i życie można stracić polecam ale tylko frajerom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

złom

fran złom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

passat a laguna

ja mam passata i przednie zawieszenie to koszmar co chwile cos ostatnio alternator i wycieki oleju i na przekur wszystkim kupie sobie lagune
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

LAGUNA 2 2003r 2.2 dci

złego słowa nie dam powiedzieć dwa lata bez awarii tylko leje i jade .jedyny kłopot to zawieszenie szybko się wybija na naszych drogach . ale komfort i ekonomia a auto kupiłem za śmieszne pieniądze ...CZYLI MOŻNA TRAFIĆ NA DOBRY EGZEMPLARZ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja polecam. mam 1.8 16v

Od 5 lat posiadam to auto i jedyną usterką był czujnik położenia wału który kosztował mnie 80 zł.Wszystkie wakacie (Hiszpania,Francja,Chorwacja itd,)objechałem komfortowo bez problemu. Naprawdę polecam .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cena ma swoja przyczyne

witam cale zycie jezdzilem zajechanymi audicami od starego niemca i po namowach brata o moly wlos bym nie kupil ten super samochod cale szczescie to on popelnil ten bląd ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kocham renault ale nie laguna 2

Od lat mialem renalt
pierwsze cabrio 19tka karmana
drugie leguna 1
oda super niezawodne
ale laguna dwa to strzał w kolano
servisantów traktje już jak rodzine he he he
masakra ...Jak ktoś lubi sado maso to polecam
elektronika pada caly czas...Itp
ludzie co piszą że mają niezawodną lagune 2
to mit
ale kto napisze coś złego oswojej legunce 2 za 80tys
możę tylko ale ze mnie baran ze to kupiłem....

teraz sprzedaje lagunke i kupuje meganke kombi 1,9 dci
niezawodny ,możę nie tak piękny ,ale duży i tani w utrzymaniu...
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

laguna II 1,9 dCi 2004

mam to auto już 3 lata laguna II 1,9 dCi w wersji 120 km i powiem szczerze ze kupiłem to auto z opinii moich 2 znajomych posiadających te auta a nie z opinii ludzi którzy nawet w lagunie nie siedzieli, kupiłem go z dojechaną turbiną więc od razu ją wymieniłem olej wlewam castrola i wymieniam max do 10 tyś km. LUDZIE PAMIĘTAJCIE OLEJ TO PODSTAWA!!! szczególnie w tych silnikach. miesięcznie robię nim około 3- 3,5tyś km i oprócz paliwa nie mam żadnych innych kosztów podobnie jak moi znajomi którzy w życiu tych aut by nie sprzedali, a w szczególności na jakiegoś Niemca 8 lat starszego w tej samej cenie. silnik naprawdę eko mało pali ale zawieszenie czuć że nie jest na nasze polskie drogi to fakt. najlesze jest to ze negatywne opinie o tym aucie są od ludzi którzy nigdy nie mieli z tym autem styczności... polecam to autko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Renault Laguna Grand Tour Navi 1,9 120 KM 2003

tesz mam lagune w dizlu 2002 i poza karta nic mi sie nie dzieje polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie odnośnie Laguny II 2.2 DCI 2004r

czy ktoś pomoże mi , znalazłem fajny model z 2004 roku 150km 320Nm, ale jest dużo złych opinii i się boję trochę...proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kierowca zadowolony

A ja mam 1.9 dCi 110KM 2006r 240tys i jestem zadowolony.Coz moge powiedziec wymieniam olej wszystkie wymiany na czas, tankuje na Lukoil Shell i na czerwonych stacjach Orlen. Panie i Panowie jest GIT!!!! Smiga mi az milo i ten swist na 6 biegu od 120km/h choc jest to diesel.Jestem bardzo zadowolony. Nigdy nie bylem przekonany do francuskich aut i gdy kolega powiedzial ze nie bede mial problemu jak kupie francuza zadbanego ktory wszystkie wymiany mial na czas to nim pojezdze. I naprawde....jezdze i nie narzekam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0