Renault Laguna II

Lagunę można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Wyraźna i czytelna linia, szerokie nadkola podkreślają mocny i zdecydowany charakter tego auta. Lekkie linie budzą wrażenie mocy. Wydaje się gotowa do skoku. Wnętrze Laguny jest jasne i przestronne. Deska rozdzielcza o wyraźnie zaznaczonych krzywiznach wydaje się zarazem lekka i dynamiczna. Kolory i materiały zostały starannie dobrane. Troska o ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

marcin

Jesli sie dba o auto to bedziesz sie cieszyl z jazdy i odplaci sie bezawaryjnoscia .Trzeba wymieniac elementy wtedy kiedy zaczyna sie cis dziac a nie wtedy gdy jest jusz za puzno Posiadam Lgune 19.dci 2005r i jest niezle psuuje sie tak jak moje porzednie auto tak chwalony pasat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Renault Laguna II 1.9 Dci 2003r 120 km

Przyprowadziłem Lagune z Francji, po trzech miesiącach uszkodziły mi się gumy przy belce (koszt wymiany plus oryginalne gumy 600 zł). Podoba mi się sylwetka auta, komfort jazdy jest bardzo wysoki, dynamiczny silnik, bardzo cicho pracuje. Bardzo duża wada w tym aucie jest elektryka: Przód lewa szyba nie zawsze reaguje, powietrze z nadmuchu zawiesiło się w strone szyby, drzwi tylne z lewej strony niie zakluczają się, z kartą nie miałem problemu żadnego. Na silnik nie moge powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

laguna-na tory

laguna to szrot za male pieniadze 2003 kupisz za 12-tys wiec jaka to jakosc za te pieniadze i ogolnie brak komforu a usterki to norma w tym aucie turbia na dziendobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

najlepsze dizle vw..

he he ..A 2.0 PPD TEZ SIE DO TYCH NAJLEPSZYCH DIZLI ZALICZA?

HE HE HE HE HE HE he
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

do beemki

twoja beemka 105 km to se moze pomigac kierunkowskazem..przy mojej lali 1.6 czy 1.8 a na widok lalki 2.0 16 v 140 km..to juz nic NIE MOZE,...pozdrawiam, nemeckich szrottow..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

to prawda!

Lalki 2,2 dci byle Nemec nie PRZESTRASZY.!
pOzdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na Ukrainie..

Zakładam, a jest to chyba logiczne, ze tez na Ukrainie tankowałes swoja lale dci..WIEC MIEJ WATY TYLKO DO SIEBIE.. NIE DO AUTA..JA W POLSCE, PO ZATANKOWANIU LALI W PRZYDROZNYM NIEFIRMOWYM CPN-E NIE MOGŁEM ODJECHAC OD DYSTRYBUTORA..!! CO NIGDY WCZESNIEJ W CIAGU 3 LAT EKSPLOATACJI SIE LALI NIE ZDARZYŁO..
POZDRAWIAM I RADZE ZAGLADAC NA STAT.., ORE LEN ITP..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na czerwono

na czerwono ,o to źle, mi się kiedyś zapaliła na czerwono i na drugi dzień kot mi zdechł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laguna 1,9 dci

Mam Lagunkę rocznik 2006 , jeżdżę dwa lata bez zarzutu, jedyny mankament to sprawa FAP, ale to już nie wina samochodu, tylko moja, używam autka tylko do jazdy miejskiej, w związku z tym co jakiś czas zapala mi się kontrolka informująca mnie o zapchanym filtrze FAP. FAP-a " oczyszczam" w 10 minut, wyjeżdżam na dobrą drogę i jadę 5 minut w jedną stronę i 5 minut z powrotem z prędkością średnią około 120km/h, filtr odetkany, kontrolka gaśnie i tyle. Samochód super dbam o wymiany oleju i filtrów, po prostu bajka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LAGUNA 2 1.8 2001r

WITAM:POSIADAM LAGUNE OD 2 LAT I ZERO NAPRAW JAK NARAZIE,LECZ OD NIEDAWNA ZAPALIŁA MI SIE KONTROLKA STOP I POMARAŃCZOWA KONTROLKA W PRAWYM ROGU WYKRZYKNIK W KÓŁKU,CO TO JEST I CZY TO JEST COS GROZNEGO.PROSZE O POMOC........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiola

Mam lagunę III 2008r. jeżdżę dopiero od maja, jest super ale dużo złego
słyszałam na temat tego auta. Właśnie padł mi czujnik temperatury powietrza, wymieniono mi go ale dalej nie mam klimatyzacji pomimo, że komputer nie pokazuje już błędu. Mechanik stwierdził,że trzeba szukać po kablach bo może któryś nie styka, boję się robić to w zwykłym warsztacie, poradźcie czy jechać z tym do serwisu czy robić to u zwykłego mechanika. Boję się,że złożą nie tak i zacznie się psuć. Proszę o rady co do używania tego autka i serwisowania, chciałabym jak najlepiej o nie dbać ale nie wiem na co zwracać uwagę. Bardzo Proszę o maile wiolawiola9898@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

laguna 2 19dci kombi

jestem zadowolony z tego auta ,dość często przewożę w niej ciężkie przedmioty oraz przyczepkę na haku ,drobne naprawy się zdarzają ale nie w serwisie tylko u znajomego mechanika , ma przejechane 250tys km , nie widać tego po aucie ,odpala nawet przy -26 stopni , polecam to auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Laguna II 2004r 1,9DCI

Każdy mi odradzał to auto, twierdzac z "autopsji" i opowiadan ze jest to złom. Jednak moje ryzyko sie opłaciło... fakt czujniki cisnienia w oponach swiecily niewiadomo z jakiego powodu ale odinstalowalem sterownik i jezdze bez tego "ulepszenia". Autko spala w granicach 6,2l ON w warunkach miejskich. KAŻDE AUTO TRZEBA WYCZUĆ!!!!!! czy ma sie golfa I z 82r w dieslu czy audi z 2011r! Zimny - krecimy bez obciazenia do 2tys! nie wiecej! chyba ze odkopujemy auto z zaspy przy zapalonym silniku i czekamy az zlapie tem na wolnych obrotach. Oraz to, ze po jezdzie nalezy chlodzic turbinke... okolo 1min niech autko pochodzi sobie na wolnych obrotach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tomek

mam lagunę 2 1.9 dci 2003 od 6 mc padł silnik zozhehłany wał ułamany wałek turbiny nowy silnik nowe turbo 5000tyś. koszt naprawy boli ale dezing is cudo komfort moc *****
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

laguna II Badziew jakich mało !!!!!!!!

Od miesiąca stoi pod domem i nie ma magika ktory by ja uruchomil !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie jest tak źle !!!

Posiadam Lagunę 1.8 z 2002 i mam mieszane uczucia. Fajna jest ,bo mało dałem, tanie ubezpieczenie AC, dobra wersja wyposażenia, pięć gwiazdek w testach zderzeniowych. Natomiast drobne usterki mankamenty niestety występują i dokuczaja jak: trzeszczące plastiki, konieczność czyszczenia przepustnicy, problemy z odpalaniam, urwany pasek klinowy, losowe nie działanie podnośników szyb, nie działające styczniki w drzwiach zapalania lampki oświetlenia wnętrza, stukająca przekładnia kierownicy przy 160 tyś km. szumiące koło zmiennych faz rozrządu. Ogółem autko nieźle wygląda, dobrze się prowadzi i jest bezpieczne i chyba przy nim zostanę, bo na tym usterki się kończą nie wierzę że volwo czy tam volkswagen, który będzie miał pod 10 lat eksploatacji nie nawali. Przynajmiej części teraz do francuzów tansze niż kiedyś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a plastiki ci nie trzeszcza? wykonanie francuzow smierdzi zawsze tandeta chciaz stylistyke maja troche ciekawsza. mam accorda ictdi -nakrecilem ponad 100k km i wg mnie handling 5/5, zawiecha 4/5, silnik 5/5 niezawodny, zakres uzyteczny 1000-4500. wada to stosunkowo slabe przeguby wymuana ok 500zl za sztuke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to michala

a propo dojezdzania
bmw do laguny redukujeszz 6 na 5 dodajez gazu masz 220km/ha ja jade stylu bmwnie redukuje tylko zostaje na 5biegu dodaje gazu i mam 250km/h no i francus zoi to tylko dla tego ze blokada szybkosci mnie blokuje kolego z silnikem 2:2 w dislu nie wypisywal bym takich glupot chyba ze jedyne bmw jakie widziales stylu to jakis 25letni szrot bo nowsze modele juz dawno byly przed toba hehehehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem posiadaczem Citroena xsary (nie picasso) z 2005 roku (końcówka produkcji). Autko ma silnik 2.0 HDI 90 km. Jak dla mnie totalna rewelacja. Mam je już ponad 3 lata, w międzyczasie nalatałem już z 80 tys. km. I nic. Żadnych awarii, ani małych, ani dużych, jedynie wymiana płynów, oczywiście standardowe chłodzenie turbiny itp. Ale wszystko zależy od modelu i dobrej wersji silnika. A tak w ogóle to moim skromnym zdaniem Renault koncermowi PSA do pięt nie dorasta. I nie kupuję opini, że w moim aucie jest ok to we wszystkich tak musi być. Tu chodzi o procent klientów zadowolonych i niezadowolonych. Poczytajcie sobie opinię o moim modelu. Negatywne opinie o nim należą naprawdę do rzadkości, a też są wykorzystywane jako "konie robocze".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

kretynie naucz się pisać poprawnie, a rozrząd w porządnym aucie wymienia się znacznie rzadziej. Sam mam Citroena Xsara, 2.0 HDi. Too jest dopiero auto- nie znam pojęcia awarii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0