,,Restauracja" Czas i Smak Bojano

Witam, chcę zie podzielić z wami moimi odwiedzianami w spylunie zwanej restauracją ,,Czas i Smak" . Po kolei. Przyjechalem do knajpy i podszedlem do baru i patrzylem wprost w Pania za barem ktora kompletnie nie zwracala na mnie uwagi dopoki nienpowiedzialem przepraszam! Wtem Pani sie spojrzala i zapyatal slucham. Wiec poprosilem o krem z bialych warzyw ktory jest w menu, niestety Pani powiedziala ze juz go nie ma. Godzina 14.30 pora obiadowa w knajpie 0 gosci i nienzanosi sie zeby ktos wszedl. Mowie dobrze poproszę dwie pomidorowe i burgera z bekonem i serem. Pani mowi ok, tyle że trzeba poczekać 15 minut. Odpowiadam nie ma sprawy. Na te dania na wynos czekam dokładnie 39 minut, a wiedzy czasie przychodzi Pan z 3 dzieci i prosi o zurki i pierogi i placki ziemniaczane a z kuchni wyskakuje co chwile małolat który jest niby kucharzem i mowi Pani za barem ze wydac tyle dan naraz jest niemozliwe. Za chwile ze pan ktory zamawial burgera czyli ja bedzie czekal znowu dluzej bo burger nie wyszedl. Niestety wszystko slychac gdy na sali brak zywej duszy... efektem po 39 minutach zamiast 15 dostaje dwie mega przesolone zupy i burgera... Burgera ktory mial bumyc z serem i bekonem a okazal zaparzoną bułką z miesem salatą pomidorem sosem czyli majonezem zmieszanym z ketchupem i ogorkiem kiszonym. Ja sie pytam gdzie ser i bekon? Taki burger jaki dostalem powinien byc tanszy o 3 zl bo nazywa sie classic burger. Niestety nie zglaszalem reklamacji bo szef kanjpy potrafi i jest zajety tylko jezdzeniem firmowym furgonem i rozwozeniem pojedynczych dan i odbieraniem z dino przestarzalych warzyw na czym nienraz juz go przylapalem. Ogolnie nie chcialem pisac komentarza bo szefostwo zaraz sie wszystkiego wyprze i napisze ze to wlasciciele bazylii pewnie pisza posty o nich ale alurat w bazylii najgorsza i najtansza picca jest o wiele lepsza od najlepszego i najdrozszego dania w pseudo knajpie czas i smak. No i na koniec. Dlaczego na reklamie dania obiadowe na terenie knajpy widnieje informacja o cenie dania dnia z zupą i z każdym moim przejazdem wzrasta? 4 mc temu bylo 20 zl dzisiaj juz 27 zl... ogolnie moim zdanism lokal do zamkniecia
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ,,Restauracja" Czas i Smak Bojano

Bylo kupic u babci tam od 25 lat nic sie nie zmienilo , jak zawola shabowy to pol baru wstaje bo od pol wieku niedorobili sie numerkow do zamowien ;-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ,,Restauracja" Czas i Smak Bojano

Cwierc wieku sorry
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ,,Restauracja" Czas i Smak Bojano

Dokladnie nastepnym razem tam wezmę tym bardziej że tego burgera nie chciał powąchać nawet mój pies
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nic nowego , Ja nawet jak zamówiłem telefonicznie zupę i przyjechałem za 20 minut to i tak musiałem odstać pół godziny . Ta firma to jakieś nieporozumienie . A generalnie jest przeciwnością swej nazwy . Aby tam jadać trzeba nie mieć smaku i mieć dużo czasu ..;-);-)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Haha dokładnie komentarz w 100 % trafiony i na temmat!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyli w Czas i Smak bez zmian...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Nowy Wójt (53 odpowiedzi)

Na kogo byście zagłosowali w najbliższych Wyborach? Na obecnego Wójta czy jego kontrkandydata?...

Pytanie do ..... (7 odpowiedzi)

Startujących w wyborach. Jaka jest przyczyna niskiego ciśnienia wody w sieci wodociągowej w...