Ewa z Warszawy - ocena (1) Wspaniała restauracja w pięknym miejscu przy samej plaży, ceny jak wiadomo... Ewa z Warszawy Robert - ocena (1) Bardzo nie miła obsługa, nie polecam. Robert Sopocianin - ocena (1) Jeśli chcesz podnieść sobie ciśnienie, masz mnóstwo czasu na czekanie, być... Sopocianin
Marcin - ocena (1) Pyszne jedzonko jak zawsze Marcin Magda Olszewska - opinia (1) Niestety moja opinia na Google Maps została dwukrotnie ocenzurowana, i nie... Magda Olszewska Lusi - opinia (1) Obsługa miła życzliwa Pizza z salami dosyć zjadliwa. Lusi ulijanka - opinia (1) Bardzo dobra ryba,w moim przypadku był to dorsz pieczony z kapustą własnej... ulijanka Sławek - opinia (1) W zasadzie moja opinia dotyczy tylko kelnerki ( wysoka, szczupła, czarne... Sławek Agnieszka Walczak - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta .Bogaty wybór menu. Perfekcyjne... Agnieszka Walczak Agnieszka Walczak - opinia (1) Obsługa profesjonalna .Bogate menu. PANI Asia perfekcyjne podejście do... Agnieszka Walczak Ania - opinia (1) Super restauracja przepyszne jedzenie i miła obsługa pani Ani Ania Karolina - opinia (1) Bardzo miła obsługa Pani Ola zadbała o wszystko .Bardzo smaczne jedzenie .... Karolina Marek - opinia (1) Powiem krótko : polecam na pewno śniadania i desery reszty nie testowałem .... Marek Basia - opinia (1) Jest jak zwykle super a obsługa Marty bardzo super dziękuję grupa morsów... Basia Gościni - opinia (1) Świetna lokalizacja z widokiem na morze. Pyszne śniadanie i świetna obsługa w... Gościni Anna - opinia (1) Moja jedna z ulubionych restauracji w Trójmieście. Razem ze znajomymi... Anna Małgorzata - opinia (1) Bardzo miła atmosfera, pyszne jedzenie i szybka obsługa, dziękujemy Pani... Małgorzata Kasia - opinia (1) Miło spędzony czas z przyjaciółkami przy smakowitych daniach i wybornych... Kasia Monika - opinia (1) Podczas 2 tygodniowego pobytu, dwa lata z rzędu jadłam z rodziną właśnie... Monika Ania, Renia, Ela i Mariusz z Bonn - opinia (1) Pani Marta była niesamowicie miła, komunikatywna, jest najlepszą kelnerką na... Ania, Renia, Ela i Mariusz z Bon