Tragina obsluga (1) Nie polecam, na obiad czekaliśmy półtorej godziny. Serwis zaczęto od deserów ... Walker Masakra, masakra, masakra (2) Obsługa kelnerska do wymiany. Czekanie na podejście kelnera ok 20min., żeby... padre Przemiłe miejsce - dla dorosłych i dla dzieci (1) Dałem 6stki za wszystko, bo uważam że w swojej kategorii na rewelacyjne... Przemek
Jedna z lepszych restauracji w Sopocie (2) Polecam gorąco! Byliśmy ze znajomymi i dziećmi. Wygoda, przestronność,... Ilona Dobrze to było tu kiedyś... (1) Jakiś czas temu była to mała restauracja z duszą, ciepłym wystrojem, niedużą... Zofia andrzej - opinia (1) Gościłem w tej restauracji kilka razy, za każdym razem zostałem przyjęty... andrzej Bardzo fajne miejsce (1) plac zabaw dla dzieci, koce przy stolikach na zewnątrz,pyszny łosoś,super... D Smacznie i w rozsądnej cenie (1) Byłam z narzeczonym na weekend w Sopocie. Dwa razy jedliśmy obiad w tej... Angelika najgorsza restauracja w Sopocie (4) Tydzień temu oceniałem Restaurację pomarańczową. Ocena mojego pobytu w... mieszkaniec gdyni Cudowne miejsce! (1) Plaża, widoki,piękny taras i pyszna kawa. Idealne miejsce w Sopocie na lunch... Laura Świetne jedzenie, niesamowite widoki (1) Nie rozumie opinii jakie zostały napisane na temat pomarańczowej plaży,... Monika Kozłowska Jestem pod wrażeniem zmian (1) Byłąm w tej restauracji w ubiegłym roku i w ostatnią niedzielę odwiedziłam z... Jolanta kompletny brak profesjonalizmu (1) Niedawno mialam umowione spotkanie z Panem z Pomaranczowej Plazy ktory... a-nguska Super (2) Super, bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa, a ceny naprawdę moderowane.... Jarek Poprawnie,ale bez szału (1) Dziś wybraliśmy się do PP. Wystrój ok. Zupa rybna ok. Drugie dania już... Spacerowicz Dobre jedzenie (1) Jedzenie rzekłabym wyśmienite, ale wystrój pożal się Boże i jeszcze... Meja NAPRAWDĘ POLECAM :) (1) Najlepsza restauracja w sopocie , jesli nie jedna z najlepszych w... MADZIA POLECAM!!!!! (1) niestety juz zimno i szaro ale na poprawe humoru mozna zawsze isc do tej... MARTA POLECAM !!!!!! (1) niestety juz zimno i szaro ale na poprawe humoru mozna zawsze isc do tej... marta tragiczna niedziela (1) W niedzielne popołudnia postanowiliśmy z rodzina zjeść obiad w restauracji... miłośniczka świeżych ryb