Zafishowani

Restauracje

Gdańsk, Tokarska 6

Stefan - ocena (1) Wrażenia kulinarne b.dobre , jedyny zgrzyt to podanie chłodnego wina... Stefan Artur - opinia (1) Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!!! :) Jedzenie wysmienite. Polecam!! Artur Dorota - opinia (1) Polecam . Pyszne jedzenie. Chłodnik inny ale przepyszny Dorota
przepysznie (1) Przepysznie!!!! Na pewno wrócę!!! emilia Bardzo pozytywnie. (1) Nowy wystrój restauracji bardzo elegancki, ciekawy i taki mi odpowiada. Dania... mil640 Przyjemność dla zmysłów (1) Piękne wnętrze z widokiem na Sołdka i Motławę. Obsługa zawsze uśmiechnięta co... Ania Rewelacyjna kuchnia! (1) Wystrój chyba neutralny, bo zupełnie nie zwróciliśmy na niego uwagi. Jedynie... am WSPANIAŁY DZIEŃ (1) NIE WIEM JAK SŁOWAMI OKREŚLIĆ CZAS SPĘDZONY W RESTAURACJI ?TEGO SIĘ NIE DA... DOROTA Klient w cetrum zainteresowania. (1) Jestem kolejny raz w tej przytulnej, położonej urokliwie restauracji. Jednak... KrzysztoF Skokietowana w zupełności (1) Restauracja Kokieteria jest niezwykle uroczym miejscem. Wystrój niezmiernie... Skokietowana Kokieteria polecam. (1) W niedzielę byliśmy w Hotelu Hanza na urodzinowym obiedzie naszego syna.... Klaudia Zwyczajne jedzenie bez smaku (1) Odwiedziłem niedawno restauracje kokieteria. Menu rzeczywiście wygląda na... Harry PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W RESTAURACJI KOKIETERIA (1) WITAM; W MAJU ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ I-EJ KOMUNII MOJEGO SYNA. PRZYJĘCIE... ANIA Bez wahania- polecam (2) Wczoraj zjedliśmy tu fantastyczny urodzinowy obiad! Ważne jest to, że byliśmy... patrycja oleszko kokieteria w najsmaczniejszym wydaniu (2) Mieliśmy wczoraj okazję zjeść fantastyczną kolację w restauracji Kokieteria.... Agata Zupelnie nowa jakosc (2) Restauracja Kokietria zmienila sie nie do poznania, zarówno jezeli chodzi o... Gdanszczanin Laura B. - opinia (1) Ciekawe menu, co ważne w przystępnych cenach. Wystrój oryginalny i bardzo... Laura B.