Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Dziewczyny w weekend przyjeżdżają do nas goście z małym dzieckiem. Chcemy gdzieś ich wyciągnąc na obiad. Kojarzycie moze jakąś fajną restaurację gdzie można z dziećmi zjeść na dworze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

nie wiem czy można zjeść na dworze - chyba tak :P

http://checzrybacka.pl/pl/index.html Restauracja Checz Rybacka w Borowie :) pyszne jedzenie, wielkie porcje :)


ponoć po drugiej stronie drogi (lekko skosem) też jest bardzo dobra restauracja :) nie pamiętam nazwy - tam jeszcze mnie nie było ;)



też jestem ciekawa miejsc z dobrym jedzeniem ;) bo jutro jedziemy na 4 dni na Kaszuby ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

po drodze z gd do koscierzyny przed Wieżyca chyba w Wyczechowie polecam tam pierog-najlepsze jakie jadlami- jest knajpka taka cala drewniana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

w Wyczechowie no właśnie byłam tydzień temu i jedzonko mniam, moja rodzina też ubi tamtejsze pierogi ja jadłam pierś słodko pikantną mniaaam, i mają tam fajnie na zewnątrz i w środku, a i swoje wyroby też mają dobre kabanoski, buły z dżemem :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

ta? http://www.poszukiwaczesmaku.pl/recenzja/gosciniec-dla-przyjaciol-wyczechowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

http://wyczechowo.papurazzi.pl/restauracja/2038/Karczma_Gosciniec_dla_Przyjaciol_Wyczechowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

tak to tam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

no to chyba sprawdzimy te sławne pierogi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

nie lubię tej knajpy w Wyczechowie. Trzeba stać w kolejce do złożenia zamówienia. Do tego często jest tam taki zapaszek jak z kurnika. Knajpa stoi przy samej szosie, przez co jest dość głośno.

Ja polecam nieco bliżej w Babim Dole:
http://naszachatababidol.pl/
Żarełko równie smaczne, jak nie lepsze. Nie ma takiego wielkiego ruchu. Kelnerki przyjmują zamówienia przy stolikach. Restauracja jest oddalona nieco od drogi i dookoła jest pełno drzew, więc nie ma takiego kurzu. Dodatkowo można sobie zrobić malutki spacerek na zaostrzenie apetytu, bo za restauracją droga prowadzi do rezerwatu Jaru Raduni - bardzo malownicze miejsce, można dojść tam asfaltem, jest bardzo blisko.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

a jeszcze w Babim Dole jest ciekawostka, w sumie dla facetów - opuszczona baza wojskowa. Więc można sobie zrobić wyprawę na cały dzień :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Bardzo dobre jedzenie jest w Krzywym Rogu w Garczu tylko to dość blisko ulicy i nie mają placu zabaw ani nic jedynie stoliki na zewnątrz. Wyżej wymienione lokale potwierdzam bardzo smaczne jedzonko ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

podbijam :]


dzisiaj bardzo dobry obiad jedliśmy w Pensjonacie u Stolema w Ostrzycach :) mają ogródek :) w środku jest bilard, kącik dla dzieci ze stolikiem, krzesełkami, 2 jeździkami, jakimiś drobnymi zabawkami i krzesłem do karmienia :)

jest park linowy, mini golf, kózka i świnka(+ładne kurki nie wiem jaka odmiana) :) huśtawki, w weekend rejsy statkiem Stolem :) grota solna :)



obiad był pyszny, domowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

nie znacie takich restauracji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

jak wyżej pisałam - polecam obiad w Pensjonacie u Stolema :) http://www.pensjonatustolema.pl/


spędziliśmy tam 4 dni :) jedzenie pyszne :)


no i dzisiaj wracając do Gdańska wjechaliśmy po Wyczechowa po pierogi :)
ale tam mają ruch!!!!!!!! a ile ludzi zatrudniają!!!! jak w mrowisku ;)
najlepsze kupne pierogi jakie jadłam :) pyszne, delikatne, mięciutkie ciasto :)
wzięliśmy wszystko na wynos - 2xpierogi z jagodami, 1xpierogi z mięsem, 1xpierogi z kapustą i grzybami :)

rewelacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Agusia pilnie szukam czegos na wakacje polecasz ten osrodek u stolema, warunki itp
bylam kilka lat temu w ostrzycac wiec wiem jak plaza i jezioro ale wtedy bylam tam pod namiotami:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Monia - ogólnie pensjonat super :) ładny, zadbany, czysty i wygodny pokój z łazienką, lodówką, tv z satką(kilka kanałów), wi-fi :)

udostępniają czajniki itp.

wyżywienie super :)


w restauracji kącik dla dzieci - piłkarzyki dla starszych, dla młodszych 2 jeździki, jakieś autka, drewniane zabawki z Ikei, tablica, stolik i krzesełka do siedzenie, krzesełko do karmienia :) w ogródku restauracyjnym też stolik i krzesełka :)

brak jakiejś piaskownicy. zjeżdżalni itp. dla najmłodszych dzieci - są tylko huśtawki dla starszych :P

fajnie, że są zwierzątka - koza, świnka, kurki :) Młody co i rusz chciał chodzić do świnki ;) co chwilę chrumkał ;)

dla dorosłych fajne atrakcje - grota solna, bilard, siłownia, park linowy, mini golf, nordic walking, można zorganizować spływ kajakowy, przejażdżkę bryczką, rejs statkiem :)

my mieliśmy fajny, duży pokój :) z łożem małżeńskim - żeby spać z Gabrysiem :) http://www.pensjonatustolema.pl/pl/galeria.html?func=viewcategory&catid=3 zdjęcie 9-11 w pokojach :)



jeśli szukacie ciszy i spokoju - to nie polecam :P

teraz akurat jest chyba szczyt wycieczek szkolnych ;) my mieliśmy 2 noce z małolatami, którzy wieczorami wrzeszczeli i biegali po korytarzu... całe szczęście nie obudzili Gabrysia ;)
a dzisiaj wesele - dobrze, że nie zostaliśmy dłużej...
wczoraj myśleliśmy, że będzie spokojna noc - akurat byliśmy sami, żadnej wycieczki :] to syn właściciela miał imprezę ze znajomymi :) a pokoje są nad restauracją... ;P w nocy obudziło mnie dłuuuuugie trąbienie auta - chyba brama była zamknięta i nie mogli wyjechać ;)

ogólni chyba są bardziej nastawieni w pensjonacie na grupy i imprezy okolicznościowe niż indywidualnych gości... nie wiem - może w szczycie sezonu jest inaczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

eeeee tam, bujać taki kawał, żeby pierogów się najeść ;)

dziewczyny jak piszecie "smaczne jedzenie" - to jakie to dania, co to za jedzonko ?

byłam na Kaszubach u szadego i pełna chamówa, tłuste jedzenie, aż mdłe, kapusta z cukrem do kotleta chabowego, no takie jedzenie typowo domowe to chyba nie warte tego zachodu

zrobiliśmy sobie kiedyś wycieczkę na kaszubskie jedzenie i zajechaliśmy do Kartuz a tam vs.strostwa taka restauracja ichniejsza kartuzanka czy cuś takiego. Wystrój jak za komunistycznej Polonii na swietojańskiej w Gdyni no i babka nam poleciła placek po cygańsku - myśleliśmy że umrzemy ze śmiechu

napiszcie co uważacie za kaszubskie potrawy ? bo chyba nie chleb ze szmalcem i maślanka ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

dzieki agusia:-)

ja to wlasnie pragne ciszy i spokoju takze nie skorzystam, chyba że juz nigdzie nie bedzie wolnych miejsc:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

A czy była któraś z Was w Hotelu Niedzwiadek na Wdzydzach???Ja wlasnie zarezerwowalam tam pobyt tygodniowy z familią i ciekawa jestem Waszych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Monia jesli szukasz ciszy i spokoju to polecam agroturystyke POD KLONEM w Wąglikowicach. kilka razy juz tu zachwalałam-poszukaj na forum, nie mogę podać linka, bo piszę z telefonu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Aga , znalazlam obejrzalam:-)a jak tam z jeziorem ? blisko ?jest plaża?
ja w sumie juz prawie zarezerwowalam tutaj http://www.krefta.pl moze ktoś był???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Monia - tuż koło tego gospodarstwa nie ma jeziora ale jest gdzieś blisko - kolega z rodzinką był w innym gospodarstwie agro w tej wsi i wiem, że gdzieś się kąpali w jeziorze ;) (my i tak nie pluskamy się, więc nie szukaliśmy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

monia13 wg mnie to najlepszy ośrodek w Chmielnie (nie włączając w to gosp.agroturyst.). Myslę, że będziesz zadowolona. Oby tylko pogoda sprzyjała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Restauracja z ogródkiem na Kaszubach - gdzie?

Restauracja Nordowi Mol - w Celbowie na drodze do Pucka. Polecam, piękne miejsce, świetne jedzenie, wspaniała obsługa, rewelacyjne ceny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy posiadacie swoje ulubione restauracje, które regularnie odwiedzacie? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę usmiech.szczecin.pl , na której znajdziecie fantastyczną restaurację w Szczecinie, gdzie możecie smacznie i domowo zjeść, a także zorganizować imprezę okolicznościową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjątkowo natrętna reklama , bleeee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

JAKI PREZENT NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA? (41 odpowiedzi)

Niedługo zbliżają się te święta a ja kompletnie nie mam pomysłu... Majka ma 8 miesięcy,...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...