Kocham to miejsce! (1) Nic mnie tak nie rozśmiesza jak oburzone głosy, że w Tesoro są papierowe... bumboxs + i - (1) Bardzo ale to bardzo fajny klimat jesli chodzi o piątkowe dyskoteki (w sobotę... Virgo Rewelacja (1) Szef kuchni przechodzi samego siebie, sam pracowałem na kuchni i wiem co to... magicelt
Żenada !!! (2) Myślałem, że to lokal na poziomie, jednak to co zobaczyłem to żenada. Nie... Gdańszczanin polecam! (1) Menu może nie najbogatsze, ale ciekawe, zwłaszcza zupa rakowa (dla tych,... Ela Dobrze zjeść (1) relatywnie tanio, bardzo smacznie, miła obsługa, miejsce zawsze czeka wolne Jacek Bal nie bal:( (1) Po pierwsze bal kojarzy się z elegancja takowej nie było po drugie kto na... maduleta udana impreza (1) Dnia 08.02.2009 bylismy w restauracji gdanskiej z rodzina i przyjaciółmi na... Jakub KPINA!!! (1) Drinki - niestety brak umiejetnosci, lod w drinkach podawany w formie... Lukasz Pomyłka (1) Dziś zamówiłam pizze dostałam ją bardzo szybko, zapłaciłam pan... Magda Popsuło się... (1) Byłam w Barracudzie kilka razy na przestrzeni dłuższego czasu...niestety w... Nikita LIPA (1) Byłem na imrezie a tu jedzenie paskudne oprucz tego przystawki stały w... Semer Iwona - opinia (1) Polecam ten lokal,ponieważ jest tam naprawde bardzo fajnie :) miła... Iwona Nie mogę zgodzić się w poniższymi opiniami. (1) Odwiedziłem Sioux'a dzisiaj, jako element wieczoru urodzinowego mojej matki,... Maciej świetna restauracja (1) Mimo, ze mam dwa kroki do tej restauracji - zawitałam do niej pierwszy raz w... Magdalena Dobra Restauracja (1) To pierwsza restauracja w Gdyni, w której czuliśmy sie jak goście. Jedzenie... JK beznadziejna obsługa (1) Zgadzam się z opinią jednego z Klientów. Panie najwyraźniej pracują tam za... Klientka Gdybym mogła przyznać kucharzowi gwiazdki Michelin... (1) dostałby od razu trzy. Jadłam tam kilka razy i zawsze potem przez wiele dni... Fran super knajpka. (1) Ostatnio mieliśmy przyjemność z małżonką, spędzić tam wieczór w towarzystwie... Marcin i ewa przemiło (1) od czego zacząć? na wejściu - fajny wystrój, miła atmosfera, nienachalna,... milka