Dzisiaj - 12.03.2013r. - zrobiłem swój pierwszy tatuaż - celtyka ok 15cm. Muszę przyznać, że największy stres związany był z niewiedzą, bo wrażenia i opinie są naprawdę przeróżne, jak to strasznie boli, itp. Muszę szczerze przyznać, że oddając się w ręce Adama można zapomnieć o jakimkolwiek stresie! Ból - w skali od 1 do 10 oceniam na 2. Nie dzieje się nic strasznego, na początku jest lekki dyskomfort, ale nie trwa dłużej niż parę minut! Adam jest bardzo sympatycznym, towarzyskim, a przede wszystkim bardzo inteligentnym człowiekiem! Tworzy doskonałą atmosferę, zawsze jest o czym porozmawiać! I sposób w jaki wykonuje tatuaż to doprawdy mistrzostwo! Mój celtyk wyszedł rewelacyjnie i nie spodziewałem się takiego efektu!!! Doskonała kreska, pewna ręka, widać, że artysta zna swoje rzemiosło! Długo się zastanawiałem nad wykonaniem tatuażu, teraz wiem, że nie było się czego obawiać! Jeżeli zdecyduję się na następna to tylko tam!!! Serdecznie dziękuję Panie Adamie!!! Świetna robota i baaardzo zadowolony klient :)