Rezydencja Marina

Temat dostępny też na forum: Przymorze
Rezydencja Marina to kompleks trzech pięciokondygnacyjnych budynków w pasie nadmorskim Gdańska. Mieszkania będą doskonale doświetlone dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń.

Pod budynkami przewidziano halę garażową, do której zjeżdżać będą windy. Na parterze znajdować się będzie kilka lokali handlowo - usługowych.

Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw. W wolnym czasie będzie można także ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

znowu z byle czego bedzie wybudowane jak na JELITKOWSKIM DWORZE gdzie wszystko słychać i zImne nie ustawne i mało sŁoneczne mieszkania i do tego trasa Sucharskiego bedzie obok
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 7

Według mnie Ok

A mi sie podoba, ładny projekt, blisko do plaży, duże okna na Jelitkowskim były małe...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10

lipa

Wizualizacja...? banialuki ! gdzie baraki w otoczeniu ...a do Sopot na molo kilka minut ?? ! fantazja ! bajery dla frajerów !
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

rzeczywistość

Patologiczny park obok, baraki, ceny od 7500/mkw litości
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

To będzie bardzo ładne, kameralne osiedle..

Każde z mieszkań przygotowano według najwyższych standardów, tak by zapewnić maksymalny komfort każdemu... Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu przestronnych okien wszystkie pomieszczenia są odpowiednio naświetlone...
a lokalizacja została sprawdzona pod kątem standardów ekologicznych i redukcji hałasu..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19

jaaasne

Be co redukować jak pod oknami będą lecialy 4 pasy szybkiej trasy sucharskiego z wylotem na krajowa 7 ..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

słuchajcie, jestem klientem mariny i mieszkania faktycznie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nie wypowiadajcie się skoro nie widzieliście budowy
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 26

litości

pustaki zalewano betonem przy -20 st. C,
reumatycy omijajcie to miejsce szerokim łukiem
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

kilka "ale"

Trasa Sucharskiego tuż pod nosem - kiepska opcja
Szemrana okolica - jeszcze bardziej kiepska opcja
Architektura - dobra opcja
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Warte uwagi i zakupu.

Uważam, że jest to najładniejsza z inwestycji powstających w Trójmieście. Nowoczesna, przytulna rodzinna i bezpieczna. Wszystkie inne osiedla, które powstały w okolicy są do siebie bardzo podobne, a Rezydencja Marina odbiega od wszystkim oryginalnością i jakością wykończenia. Zamierzam kupić mieszkanie i rozpatruje tylko tą lokalizację.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 21

ciekawe

Dobre sobie, pisał to ktoś z działu sprzedaży? Kiepsko coś idzie wg. waszej strony internetowej.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

kiepsko

byłem tam kiepsko
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lokalizacja: do morza 15 min pieszo. Do kolejki daleko. Inwestycja znajduje się przy bardzo ruchliwej ulicy w godzinach szczytu na włączenie się do ruchu należy czekać. Natomiast z pozostałych stron jest widok na obskurne baraki z lat 70tych. Cena wysoka.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zmarnowanie lokalizacji

W takiej lokalizacji prosiłoby się o coś super. Niestety standard budowlany, architektura oraz wyposażenie osiedla jest ledwie ciut powyżej zwykłego bloku. A ceny jedne z najwyższych - proporcja całkiem słaba... Nie piszę złośliwie tylko ze smutkiem.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10

całkiem całkiem

Fajne tarasy dachowe, dobrze wykończone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

miejsce ok!blisko plaza!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

promocja

Maja do 31 lipca promocje, ceny od 6500; skorzystałam i jestem zadowolona bo w tej lokalizacji to naprawdę dobra cena! polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19

Obiekt ma charakter

Baraczki znikna, a zazdrosnikom bedzie glupio.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

rezydencja

kupiłam mieszkanie w Rezydencji Marina i jestem zadowolona
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

obsługa

Panie które sprzedają mieszkania w Rezydencji Marina są bardzo dobrze przygotowane , pokazują mieszkania , jasno bez kłamstw przedstawiają sprawę, jestem ogromnie zadowolona z obsługi !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

NIE POLECAM.

Mieszkania ciasne, zimne i brak słońca. Duża cena,jakoś bardzo marna. Szkoda pieniędzy na mieszkanie w Marinie. Mieszkałam tam tylko kilka miesięcy, bo sie po prostu nie dało dłużej wytrzymać. Nie polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 10

mieszkania nie są ani zimne ani bez słoneczka !!! są ciepłe a nasłonecznienie jest b. dobre !!! mieszka się świetnie !!! polecam bo zostało już parę mieszkań !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

baraki

Czy coś wiadomo na temat tych baraków? Kiedy znikną? Osiedle ładne tylko widok z balkonów szpecą te bliżej niepożądane zabudowania :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: baraki

Nie znikną tak szybko jak obiecywał deweloper, chyba że ktoś zapłaci właścicielom tych nieruchomości właściwe pieniądze. Tam jest sporo firm prywatnych. A co do mieszkańców tego osiedla, to też wiele zostaje do życzenia, pety lecą z balkonów do ogródków.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: baraki

Baraki będą jeszcze długo stały minimum 5 lat. Życzę miłego oglądania panoramy z barakami w tle.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

baraki nadal są

I co zniknęły te baraki po 5 latach? Nie? No cóż... Znowu ludzie nabicii przez developera w butelkę. Nieładnie panie Gz ella i spółka, nieładnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rezydencja Marina

Doskonała lokalizacja, blisko do Sopotu i Wrzeszcza, park i plaża na 10 min spaceru, wysoka jakość materiałów i wykonania. Mieszkania dobrze zaprojektowane, z dużymi oknami i przestronnymi balkonami. Przy tym osiedle kameralne, tylko trzy bloki. Jestem w 100% zadowolony. Widok baraków mi nie przeszkadza - lepsze baraki niż supermarket czy fabryka za oknem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

patologi a nie osiedle

i super sąsiedzi... g*wniara o imieniu nadia co stawia jedną z klatek na nogi poprzez swój beztroski styl życia delikatnie ujmując. Na szczęście temat znany już policji, będzie wzywana każdorazowo przy zakłóceniu ciszy nocnej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1