Riverview

Temat dostępny też na forum: Długie Ogrody
Riverview powstanie nad brzegiem Motławy, w okolicy kanału Na Stępce i w sąsiedztwie Głównego Miasta w Gdańsku, do których pieszą drogę skraca nowa kładka nad Motławą. Oznacza to dostępność szerokiej infrastruktury kulturalnej, rozrywkowej, gastronomicznej jaką oferuje śródmieście Gdańska. W zasięgu krótkiego spaceru od inwestycji znajduje się Filharmonia Bałtycka, Muzeum Drugiej Wojny ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam , czy jakieś ceny będą, czy nieruchomości rozdawane będą za darmo ?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 11

Bedom dopłacać jak się zgodzisz wziońć

ale musisz mieć zgodę mamy na piśmie, że możesz się wyprowadzić od niej.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Robię tam... jak słyszałem... 25 tyś za metr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Buahahahahahahahahaha ;D Mam nadzieję, że Ci Maniuś chociaż dobrze za pracę płacili skoro teraz za jej efekty takich kosmicznych kwot żądają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie 25 tys /m2

tylko 30 tys/ m2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

całkiem niezła architektura

Jak na dzisiejsze standardy. O dziwo nawet nie wszystkie budynki wyglądają identycznie :)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3

osiedle wygląda przepięknie

ślicznie się wkomponowało w ten fragment i wypełniło przestrzeń
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jakie sąsiedztwo głównego miasta? człowieku nie oszukuj. Najpierw musisz minąć slamsy osieku :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 43

Hyde TVN
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aparthotel

Mieszkania wykonczone, gotowe pod wynajem lub zamieszkania, jesli ktos lubi klimaty "aparthotelowe". Drzwi do mieszkań z zamkiem automatycznym, które można otwierać zdalnie przez aplikacje lub podać haslo. Idealne rozwiązanie pod wynajem. Spora część mieszkań zapewne będzie mieszkaniami inwestycyjnymi. Mieszkania do najtańszych nie należą, a na rynku mieszkań szykują się zmiany. Ciekawe czy te inwestycje się zwrócą.
Architektura ladna, nawet bardzo. Standard wykonczenia dobry.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

cena?

To po ile tam mają za m2.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezcenne

Brak informacji na temat cen
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny sa juz na stronie - powalaja

Przyklad jak dobra reklama na nakrecic biznes mieszkaniowy... U sasiada developera o 50% taniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko sasiad ma kaszubski standard

bieda wykonczenie, elewacja bieda, wszystko, co zostalo oddane 2 lata temu juz sie rozpada

Typowy Kaszub - wybudowac tanio, sprzedac drogo
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

mix

podobno co łaska; ot takie bloki poupychane co 10m!!! dla klasy robotniczej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Piękne - warte swojej ceny

Najpiękniejsze osiedle zrealizowane w tym rejonie. Ogromna przeciwwaga dla Trójmiejskiego Robyga - Górskiego, który zniszczył swoją zabudową potencjał tak dużej działki. Ceny akceptowalne jak na taki standard i architekturę. Osobiście kupiłem mieszkanie w ten inwestycji i jest to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogłem zrobić.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam.

Do zobaczenia na osiedlu Sąsiedzie! :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zobaczenia w AlkoSpot na osiedlu :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy możesz powiedzieć cos więcej o osiedlu z perspektywy czasu? jak się mieszka? czy to razczej miejsce dla singli czy rodziny z dziecmi tez naleza do stalych mieszkancow?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic dodać, nic ująć.

Też kupiłam - nie żałuję.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle super, ale...

...dzial sprzedaży ma mentalność jak za PRL. Wszystkie Panie zawsze obrażone, niekompetentne, nie odbierają telefonów i w sumie raczej im nie zależy na sprzedaży mieszkań
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jakie panie, toż to dziewczynki które PRL u nie znają, po prostu towarzystwo wzajemnej adoracji ze Szwedem na czele i z pańcią Anną. Skorupską. 3 lata budowa po terminie i jakoś zasiedlenia brak....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Chcialem bez wskazywania gwiazd i liderow ale Pani Anna ma poziom wiedzy o osiedlu nizszy niz losowo spotkana osoba na ulicy Angielska Grobla. Czasami odnosze wrazenie ze gdyby nie fakt iz jej biuro znajduje sie na tym osiedlu do nie wiedzialaby gdzie jest osiedle ktorym "zarzadza"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mogę zgodzić się z negatywną opinia. Obsługa jest na wysokim poziomie, zawsze udziela rzetelnych informacji technicznych związanych z mieszkaniem . Usterki są i będą wszędzie ale to nie powód aby winą obciążać poszczególne osoby. Co do wymienionych osób z imienia i nazwiska (anonim boi się podać swojego imienia i nazwiska a wskazuje w ten sposób inne osoby ) miałam do czynienia przy odbiorach - miła i kompetentna osoba która znajduje się na odpowiednim stanowisku .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Bzdury piszesz. Pani Ola bardzo profesjonalna. Odlądałem mieszkanie ile chciałem. Kupiłem podczas pierwszej wizyty. Super zakup. A cena, za chwilę będzie śmieszna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

potwierdzam obsługa profesjonalna, przy pierwszym oglądaniu kupiłam mieszkanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Faktycznie, jeżeli przy pierwszym oglądaniu kupiłaś mieszkanie, to obsługa musi być profesjonalna :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobno jest tam wymagana płatnosć przed aktem notarialnym. Jaki bank sie na to godzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wystarczy umowa deweloperska?
Przecież trzeba wpłacać transze na rachunek powierniczy, zgodnie z harmonogramem wpłat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0