Rock and Feler

Zespoły muzyczne i DJ-e

Gdańsk, Zbigniewa Burzyńskiego 9

Zespól profesjonalny pod każdym możliwym względem i godny polecenia (1) Zdecydowaliśmy się na wybór zespołu wyłącznie na podstawie materiałów... Lena Genialny zespol!!! (1) Najpier napisze o slubie bo szkoda by było o tym nie wspomniec. Duet wokalny... K&K Wesele z Kruk Duo (1) Bardzo, bardzo polecamy zespół Kruk Duo Band :) Pełen profesjonalizm, super... Dorota i Radek
Piękne głosy i niezwykła wrażliwość muzyczna (1) Pierwszy raz usłyszałam zespół KrukDuo na ślubie koleżanki ok 7 lat temu.... ML-S Brak imion (i nazwisk) na stronie (1) Wszystko OK, tylko jak się nazywają członkowie zespołu? pre Wspaniały Kruk Band - super muzyka, sympatyczni ludzie, bogaty repertuar! (1) Serdeczne podziękowania dla zespołu Kruk Band.... jesteśmy pod wielkim... Magda Nieprzyjemni, leniwi, gwiazdorstwo (2) Wiązaliśmy z zespołem duże nadzieje, niestety tym większe było rozczarowanie.... Kuba Utalentowani, niespotykani, unikatowi ;) (2) Jeżeli szukasz zespołu weselnego, który nie będzie śpiewał kawałków jak z... B&M Oprawa weselna. Rewelacja! (2) Oprawa ślubu w kosciele, tego nie da się opisać, sam myślałem ,że bedzie... Przemek Cudowny KrukDuo Band! (1) Zespol KrukDuo Band znalezlismy calkiem przypadkiem i odsluchujac pierwszego... Madzia & Tomek Pieknie!!!!!!!! (1) Piekne uzupełnienie tak wyjątkowej uroczystości przez zespół Kruk Duo na... Justyna Wioleta Cydzik - opinia (1) Oprawa muzyczna zespolu Kruk Duo podczas ceremoni slubnej zaczarowala... Wioleta Cydzik KRUK DUO & KRUK DUO BAND- Rewelacja!!!!! (1) NIE MOGŁABYM WYMARZYĆ SOBIE LEPSZEJ OPRAWY MUZYCZNEJ. ŚLUB BYŁ PRZEŻYCIEM NIE... Dorota Krawczyk