Rodzic - opinia

Temat dostępny też na forum: Nowy Świat
Szkoła o bardzo wysokim poziomie nauczania. Przyjazna dzieciom. Kadra profesjonalistów. Córce było ciężko po zmianie szkoły na HKO ale natychmiast podjęta współpraca wychowawca, rodzic, psycholog, Pani Dyrektor przynosi pozytywne skutki. Córka uwielbia swoich nauczycieli. Dzieci mają fajną atmosferę i warunki do nauki. Jestem pełna podziwu dla Pani dr Butkiewicz za wszelkie działania w obliczu panującego koronawirusa zarówno przed decyzją o zamknięciu placówek oświatowych jak i teraz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czytając powyższą opinię Rodzica, mam wrażenie, ze powinno się dodać informacje o autopromocji. Niełatwo znaleźć rodzica, który ten pogląd by poparł. A może są wyjątki? Większość rodziców przeżyła szok, po wprowadzeniu nauki zdalnej. Szok związany z poziomem nauczania i brakiem profesjonalizmu w co najmniej kilku kwestiach.
Przykład poziomu nauczania niech będą zajęcia z informatyki, które zostały zawieszone.... Bo informatyki nie można prowadzić zdalnie!!! Zajęcia z wychowania fizycznego można prowadzić zdalnie, ale już informatyki nie.
Po kilku miesiącach, gdy zajęcia z informatyki musiały być wznowione okazało się, że dzieci na zajęciach z informatki uczą się grania w gry komputerowe ;-0
Większość (!) rodziców rozważa zmianę szkoły, co niestety nie jest łatwe...
Ale wielu już się udało odejść...
Więc moim zdaniem powyższy komentarz to albo odosobniony przypadek, albo autopromocja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...