mieszkanie poszukiwane od1 września (9) Dziewczyny poszukuje mieszknaia 2 pokojowego lub kawalerki za nie duze... dorotazab22 poszukuje dobrego ortopedy (3) Witam !mam problem ,4 miechy temu zlamałam noge w dwuch miejscach z... karla27 Do Sabra (3) Hej :) Czy bedziesz zainteresowana nasza gielda Miszmasz ??? Myśle, że... mayycia
Zestaw bodziaków 0-3m dla urwisa/ski (3) Sprzedam zestaw bodziaków dla noworodka 0-3 m w symbolicznej cenie 20 zł za... Rina Promocja bebilonu dla mam kupujacych (7) Kto chetny to w biedronce jest bebilon duzy za 37,87 mysle ze warto:) bo sama... Agnieszka2404 Zakochana 24 (2) Wysłałam do Ciebie maila. Michalowa W którym tyg. usg połowkowe? (8) W którym tyg. miałyscie usg polowkowe czy w 20 ? Czy różnie zależy jak wizyta... alycja_83 ciążą ??? (6) czesc Wam mama ptanko,własnie była u mnie kuzynka i twierdzi ze jest w... agatuś Wyjazd do Epitu-JAkie ubrania (15) Wyjezdzam na wycieczke do egptu i zastanwiam sie jakie ciuchy zabrać ze sobą... kiave Brzoskwisia urodzila :) (36) urodzila synka w poniedzialek o 21.05 maly ma 50cm i wazy 2800.jest zdrowy i... Monisia84 kupka maluszka (10) Moja Marta - ma prawie 3 tyg. robi dziwne kupki, są bardzo rzadkie, prawie... estragonka Cukrzyca ciążowa (3) Jestem załamana, bo okazało się, że mam cukrzycę ciążową. Tak na prawdę nie... gosik14 ****LISTOPADOWE I GRUDNIOWE MAMUSIE 16***** (105) I lista tez sie zaraz znajdzie********* anti Jak dlugo moze przebywac niemowle w foteliku samochodowym? (17) Czy jest jakis okreslony czas w jakim dziecko powinno przebywac w foteliku?... kazimiera ubrania ciążowe - rozmiary (8) mam pytanie dotyczące ubrań ciazowych, kiedyś myślałam, że ciażowe, to znaczy... tokio sprzedam sukienke:D (1) http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=535393&t=535393 mystic do gosik :) (4) Hej Małgosiu :) Jak tam Niuńka pod serduchem się czuje? Mam pytanko, bo w... mayycia scene letnia-zaproszenie sprzedam (1) zaproszenie na 2os. scena letnia -Zorba sprzedam spektakl dzisiaj na 20 Yaira Wycieczka z podróże Tv? (2) ktoś korzystał? pszczoła fundusz emerytalny w II filarze, jaki wybrałyście?? (15) nie wiem czy ma to wielkie znaczenie co się wybierze, ale i tak się nie znam,... perełka