sprzedam lezaczek bujaczek chicco (7) Chicco lezaczek fajny bo mozna uzywac od pierwszych dni zycia kolor granatowy... Yaira do kinia85 (50) 20 grudnia zostałam mamą!!! Odezwę się jutro, mam kilka informacji dla... eliza-malinka Kalkulator urlopu macierzyńskiego (1) Mam nadzieje że jest aktualny ;D... RENNI
CESJA (6) Witam dziewczyny! Może któraś z was jest w stanie mi pomóc jak załatwić... monika987 do lemki (4) hej i jak tam?juz sie wszytsko wyjaśniło?byłas w szpitalu/u lekarza? monia. seks w ciazy (24) Glownie chodzi mi o wasze doswiadczenia z waszymi mezami w czasie ciazy,czyli... kazimiera STYCZNIOWE I LUTOWE CIężARóWKI 24:) (103) na nowy dzień:) kurcze jakoś nieteges sie czuję - mała całe szczęście się... asia1980 gimnastyka dla kobiet w ciąży (4) poszukuję namiarów na zajęcia ruchowe dla kobiet w ciąży...zima za oknem... kl80 WIADOMOŚĆ OD ALEKSAD-MAMY NA ŚWIECIE 2 MALEńSTWA :)))) !!!! (51) Hejka :) Witam Was po świętach :) przed chwilą dostałam wiadomość od Aleksad... dziób poduszka do karmienia (1) sprzedam poduszke do karmienia miękka zdjecia wysle na @ taki kształt... Yaira ***** WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH 210 ***** (101) No wreszcie mi się udało rozpocząć kolejny. Miłego dnia i szybkiego końca... Marta J. semeko (47) witam przyszlych sasiadow.czy ktos moze wprowadza sie do w2?szukamy sasiadow pulka nnt. Jak dojechać na ul.Chałubińskiego - pomóżcie!!! (10) Proszę o pomoc - jak dojechać (z Przymorza) na Chełm, ul. Chałubińskiego 28?... AgusiaGda Nieucziwy sprzedawca na allegro (12) Dziewczyny czy ktoras z Was zostala oszukana na allegro?mi to zdarzylo sie... Moyre Elektroniczna niania i monitor oddechu (9) Jak oceniacie przydatność tych urządzen (niani w normalnym mieszkaniu)? Jakie... zuzka_jr Jakie witaminy w ciąży (18) Co polecacie, bo ja stosuję Sorbifer Durules (żelazo), ale ciagle mam po nim... Rina Sprzedam wózek Chicco (3) Sprzedam wózek Chicco trzyfunkcyjny gondola plus spacerówka tak zwana... Barbaritka jakie badania dla karmiących piersią (7) dziewczyny czy robicie sobie jakieś badania - dziecko wraz z mlekiem wyciąga... Wilk nnt-goldenki szukaja domu (3) Wkleilam juz na weselniku, ale zamieszcze ogloszenie jeszcze tu Czesc. Może... różyczka historyjki o porodzie.. (24) Zadziwia mnie brak dobrze rozumianej empatii u kobiet. Na widok mojego... gosma