Czy ktoś przygarnie małego pieska? (2) Witam kto chciałby małego pieska który we wtorek skończy 7 tygodni niestety... brzoskwinka mdłości (18) macie jakieś specyfiki na tę przypadłość? Rina zBYT NISKI POZIOM PROLAKTYNY-JAKIE SĄ OBJAWY? (2) JA OBNIŻAM JĄ ZA POMOCĘ CASTAGNUM I NIEZBYT DOBRZE SIĘ CZUJE,CZY TO MOŻLIWE? PEACH
castagnus-przy braniu mogą występować zawroty głowy? (4) j.w PEACH Gdzie kupie w Gda takie buty? (3) Bardzo mi sie podobaja? lub podobne?... agatunia81 STYCZNIOWE I LUTOWE CIĘŻARÓWKI:) 5 (107) ZA DUZO PRZEWIJANIA W POPRZEDNIM! a tak poza tym, to podobno jak się ma... majls Dobry podkład-poradźcie (32) Hej, mam cerę mieszną, miejscami skłonną do przetłuszczania się, szukam... mamka Jak liczyć tygodnie?? (4) Dziewczyny stale się zastanawiam, jak liczyć tydzieńciąży. Kupiłam książkę o... Kruszynaa troche z innej beczki - Jak wkleić w suwaczek zdjęcie? (2) Za Chiny ludowe nie wiem jak to zrobić? Trzeba pewnie cos magicznego... RENNI jestem mamą :)))) (38) witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :) chciałam się Wam pochwalić, że już... kasik2006 Gdzie przyjmuje Kozakiewicz-Cerek?? (1) Cześć, wiecie gdzie przyjmuje dr Kozakiewicz-Cerek z Redy? Bo w necie... marcy ginekolog-Wejherowo (4) Dziewczyny, na prośbę koleżanki: czy możecie polecić jakiegoś dobrego... @gnieszka TO TERAZ JA SIE POCHWALE :))) (5) WCZORAJ WIECZOREM POCZUłAM PIEWRWSZE RUCHY MALUSZKA :))) CZYLI NA 4,5... dziób listonosz pat (2) mam pytanko czy ktoś z Was może ma do oddania lub za rozsądna kasę do... kondzio do Hannista- Zakochana 24 :) (3) Cześć Haniu:) znalazłam Cie tutaj:) niestety nie dostalam tego dawnego maila... Zakochana 24 Wasze brzuszki:) (12) Jestem ciekawa w którym miesiącu zaczęły rosnąć Wasze brzuszki, bo to podobno... kasia.chech salon fryzjerski (4) Gdzie w 3mieście mogę znaleźć salon fryzjerski w którym komputerowo dobiorą... Wera25 przeziorność karkowa (12) Dziewczyny, jaki skrót ma na opisie usg przeziorność karkowa? Wczoraj mój... lemka Szukam Spa na weekend (9) mam zamiar wybrac sie do Spa z moim mezem i synkiem z okazji 5 rocznicy... mirakula USG 3D-czy warto?jak to wygląda i co widać? :) (18) Właśnie zastanawiam się nad USG 3D,lecz cena tej przyjemności jest ta tyle... monika-lex