czy ktos znalazl aparat foto.??? (1) Witam, w pociagu SKM ktory odjechal z Gdanska Glownego o 18 w sobote... Mala Mi nnt-mój mąż kończy 30 lat.....jaką niespodziankę mu sprawić?? (18) Dziewczyny, Niejednokrotnie wspieracie dobrą radą....mam nadzieję, że teraz... anulkam opieka nad osoba starsza (1) poszukuje jakich kolwiek info od osob ktore mialy sytycznosc z domami opieki... tybee
Krzesełko do karmienia (5) gdzie i za ile kupię ? (chodzi mi o Gdańsk) dzięki :) Pomarańczka do Aranki (3) podawałaś mi gg do siebie,ale nie mam go już niestety:(może wejdziesz tutaj i... aleksad suwaczek-nie rozumiem (5) dziewczyny moe wy mi wytłumaczycie,chce zamontowac sobie suwaczek,wpisuje... dziób krew pępowinowa (8) czy fundujecie taki prezent swojemu dzieciaczkowi? kaszubkaa Gdzie kupujecie ciuszki dla dzidzi (18) Niedawno czytałam złote wskazówki Dori i zastanawia mnie jedno,gdzie... dorcik79 Dobry ginekolog - endokrynolog.... (8) Dziewczyny macie jakies namiary na dobrego ginekologa - endokrynologa z... krejzolka tlumacz przysiegly - angielski (7) Potrzebuje tlumacza przysieglego do tlumaczenia dokumentow samochodu.... Mala Mi nr telefonu do dr Preisa (14) Dziewczyny muszę iść na usg do Preisa,ale jak dzwonię to nikt nie odbiera w... aleksad opiekunka poszukiwana (4) szukam opiekunki do 20 - miesięcznego chłopca od poniedziałku do piątku... pustółka witajcie (11) hej. Chciałam sie z Wami przywitac. Jestem mamą 23 miesięcznego chłopca... agatunia81 laktator (1) odsprzedam laktator mało używany ponieważ miałam mało pokarmu i na wiele sie... Barbaritka czy jest na forum ktos pracujacy w REUTERS?? (1) Szukam kogos kto pracuje w Gdyni w Reuters... Mam kilka pytanek. Z gory... Gaja B. kiedy kolejne usg (4) jestem w 30 tyg wiem że kolejne usg powinno byc około 34-35 tyg. Tylko nie... AgataJ Przechowywanie mleka w butelce (ściągniete z piersi) na spacerze albo w podróży (7) Witam serdecznie Jakie macie metody na przechowywanie mleka w butelce... kasielka opiekunka (1) Poszukuję opiekunki do 10-cio miesięcznej dziewczynki.Praca na osiedlu Chełm... Kelly NAMIARY NA KAWALERKE (6) moze ktos ze znajomych albo z rodziny wynajmuje kawalerke ..nie teraz ale po... sylvia ciężaróweczki z Pruszcza Gd :))) (13) HEJ DZIEWCZYNY :)) CZY Są NA TYM FORUM CIężARóWECZKI Z PRUSZCZA?? JA JESTEM Z... dziób