WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***77*** (104) :) nowy mystic Potrzebne kartony (17) Witam :) Właśnie zaczynamy akcję PRZEPROWADZKA :) no i potrzebujemy... UB WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH***76*** (103) :) wiper
WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***75*** (106) c.d.n. Aggga WIOSNA IDZIE!!!!!!!!!!!!!!!1 (17) chyba wiosna nadchodzi.....................bo koty juz przylecialy:)... mystic WĄTEK DLA PLOTKARZY I OBIBOKOW NR 1 (11) NO PANIE ZACZYNAJTA !!!!!!!!!!!!! tedik pytanie (7) Cześć dziewczyny czy wiecie gdzie w Gdańsku przyjmuje dobry dermatolog? Z... rusałka moze znacie kogos kto potrzebowałby segement duzy do pokoju (1) w trybie natychmiastowym musze oddac,szkoda wywaalic bo komus by sie przydał... sylvia WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***74*** (104) No dalej plotkareczki... ale wy jesteście kochane... jak tak dziamdziacie... Aggga WĄTEK DLA ZAPRACOWANYCH ***73*** (101) :) mystic pmagdalena, wiper, k@juta, beata tr, karcia_gd, mystic, aneczkal i cała reszta (19) Dziewczyny a wy co... nic... cisza.... a potem.... nudno... nikt nic nie... Aggga 4 dzieci, kobieta w domu (7) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3884183.html Co sądzicie o... Agatha Dla znających JĘZ. FRANCUSKI (10) VOTRE MESSAGE ... A ETE LU LE 25.01.2007 - mógłby ktos pomóc mi to... beata.tr Uwaga, wszystkie Przyszłe Mamy!!! (16) Zapraszam wszystkie Przyszłe Mamusie (zarówno o dużych brzuszkach jak i tych... Ania Muszyńska SZUKAM SOSNOWEJ SZAFY (3DZRZWI)LUB DOBREGO STOLARZA (6) WITAM Pomóżcie mi znaleźć na terenie Trójmiasta lub w okolicach Redy,... lisiczka Wątek dla zapracowanych ***71*** (104) Przestańcie tyle gadać :-))))))))))))) Aggga Sprzęt AGD (26) W sklepach jest tego wszystkiego pełno, ale tak naprawdę nie wiem co warto... Sysia2006 szukam towarzyskiej mamy z dzieckiem do spacerów po Sopocie (1) Jestem mamą 1,5 rocznej córeczki i całymi dniami jestem z nią w domu lub na... sopot KTO BĘDZIE JAK MNIE NIE BĘDZIE? (1) Jak mnie nie ma to wy tu gadacie jak najętę.... dobra dobra jak takie... Aggga Dlaczego nie (58) Ktos był na tym w kinie ? warto iść czy nie? pmagdalena