Rodzinny Spacer po Sopocie z Placu Przyjaciół Sopotu

Zapraszamy na spacer po Sopocie w wiadomym celu. Z dziećmi w familijnej atmosferze. Narysujemy kredami wymarzony świat na pl.Przyjaciół Sopotu i każdy będzie mógł powiedzieć to co czuje i myśli do mikrofonu. Weźcie to na co macie ochotę żeby było pięknie: lampiony, znicze, latarki, transparenty, instrumenty, kredy, baloniki.
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może protesty z domów i mieszkań?

Walka o prawa kobiet jest słuszna i ją popieram, zaostrzenie prawa aborcyjnego uderzy w każdą kobietę, której przyjdzie się mierzyć z tak trudną decyzja a jej konsekwencje będzie musiała ponosić do końca życia i to ona je poniesie nie nikt inny! Dlatego prawo decydowania o tym ma tylko kobieta. Mamy teraz trudny czas i warto się zastanowić czy protest w dużych skupiskach ludzi nie sprawi, że umrze wiele osób. Myślę, że sytuacja obecną wymaga innych rozwiązań, kiedyś takie protesty przynosiły efekty jednak teraz mamy pandemie. Moim pomysłem jest organizacja protestów z domów i mieszkań, wywieszenie haseł na balkonach, bramach. Ustawienia telebimow w strategicznych pkt. miasta i wyświetlanie zdjęć, filmików w naszych domowych protestów. Na ulicę wyszli by dziennikarze by ten nasz protest uwiecznić na zdjęciach i wyświetlać na telebimach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakie hasło ?

Jakie hasło będziemy z dziećmi krzyczeć wypirdalac? Czy rąbac PiS a może tylko anal jak na transparentach?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dzieci na czarnych protestach oraz inne spostrzeżenia

Wciąganie waszych dzieci w waszą WOJNĘ jest niemoralne. Cywilizacje już wieki wcześniej doszły do tego przekonania. To jak to jest, dołączacie do ciemnogrodu ? Jak dzisiaj będzie Pani radna tłumaczyć dzieciom, co znaczą napisy na kartonach, np. utrwaliłem na zdjęciach w wtorku ..wku..na.., to jest wojna, itd. Poza tym zrobiłem zdjęcia, jak Prezydent Sopotu, Pani Wiceprezydent i Pani radna organizatorka używają nagłośnienia wbrew zapisom ustawy Prawo ochrony środowiska. A już zdjęcia Prezydenta i Pani Wiceprezydent w miejscu publicznym bez maski, w obecności Policji, są bezcenne, ponieważ w innych przypadkach wyceniane są na 500zł mandatu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Fudeko Gas Gdańsk - SMS PZHL Katowice (8 odpowiedzi)

Play-offy wracają do Gdańska! Po długiej przerwie hokejowe emocje grania o najwyższe cele znowu...

Koncert Muzyki Ludovico Einaudi i Yanna Tiersena przy świecach (7 odpowiedzi)

Magiczny koncert przy świetle tysiące świec! Bilety na koncert muzyki Ludovico Einaudi i Yanna...

Open'er Festival 2024 (30 odpowiedzi)

Do zobaczenia na 21 edycji Open'era!wiecej infromacji wkrótce! więcej